Евтините неща, от които сме доволни - 15

  • 64 251
  • 725
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 0
Gorgeous95,няма страничен ефект.Не се приема вътрешно,а само се втрива в косата  Simple Smile Аз си взимам от най-евтините противозачатъчни (които се дават без рецепта).Вече 3 месеца ги ползвам,стрити в шампоана  Hug
Аха..на горния пост каза че ги слагаш в шампоана, просто пускаш няколко хапчета или какво.. извинявай за глупавите въпроси, но ми стана много интересно, защото целта ми е за няколко месеца да ми порасте косата  Grinning

# 256
  • Мнения: 18
Аз взимах ТРИ-регол,но за жалост го спряха от производство скоро  no Казваш на аптекаря,че искаш от най-евтините хапчета,които да са богати на естроген и прогестерон  yes  Два блистера ще ти стигнат  Wink .Така,това е за по-бърз растеж. За косопада горещо препоръчвам хапчетата цинк+биотин на абофарма http://apteka.framar.bg/30020628/%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%84%D0%B0% … B0%D0%BF%D1%81-30 В МАРЕШКИ се продават за 5.40лв.  Каква ли скъпа козметика не ползвах,но нямаше ефект с косопада  no  докато не разбрах,че проблема не е само външен,а и вътрешен, и започнах да пия Цинка(човека през целия си живот се нуждае от цинк)  Hug КОСОПАДА спря,често приятелките започнаха да ме питат дали съм си слагала гел,защото ноктите са ми придобили нов здрав вид и са станали видимо по-твърди....АЗ ли? АЗ придобих самочувствие на здрава жена  newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm68 newsm51

# 257
  • Мнения: 18
Gorgeous95, стриваш ги хапчетата Simple Smile отвиваш капачката на шампоана и ги пускаш вътре

# 258
  • Мнения: 0
Препоръчайте ми нещо за измиване на лице,след което кожата ми няма да е опъната.Много е дразнещо,а и все не мога да случа на добър гел или лосион и т.н. Кожата ми е смесена

# 259
  • Мнения: 1 338
Препоръчайте ми нещо за измиване на лице,след което кожата ми няма да е опъната.Много е дразнещо,а и все не мога да случа на добър гел или лосион и т.н. Кожата ми е смесена

Аз мисля, че на измиващите гелове и лосиони за лице, идеята им е да ти изчистят лицето, затова така се опъва - изсъхва и след това да нанесеш на чиста кожа крем, който да омекоти и всичко останало - ако обаче не използваш крем след измиване се насочи към такива лосиони и гелове, които са с хидратиращи качества newsm78 ...

# 260
  • Мнения: 1 525
Шампоан с хума и маслина съм си купувала от DM. На Алверде.

# 261
  • Мнения: 233
c3p3nqчe a сребърната вода + содата заедно ли ги слагаш на лицето или содата като пилинг + водата като тоник?  bouquet

# 262
  • Варна
  • Мнения: 1 872
Момичета, фризьорката ми днес ми препоръча шампоан с хума. Някой чувал ли е за такъв и да ме ориентирате към марка? Между другото попитах я за хининовата вода и ми каза, че сваляла боята на косата  Rolling Eyes
http://www.google.bg/imgres?hl=bg&sa=X&tbo=d&biw=102 … p;tx=98&ty=50    Аз използвах този Peace

# 263
  • Варна
  • Мнения: 1 560
И аз съм използвала на AVIA http://store.aviacosmetics.com/category/3/shampoan.html.Пробвала съм няколко варианта,мисля че само в миризмата е разликата.Косата ми ставаше мн хубава,не се изсушаваше допълнително.Премахна на половинката пърхота PeaceДруг по-евтин вариант е на Милва,но него не съм го пробвала http://www.milva.eu/product1

# 264
  • Варна
  • Мнения: 10 811
Днес си купих страхотно ухаещ  душ-крем Today Мляко и Кокос 300 мл за 1.19 лв на промоция от Пени.

Ароматът е невероятен, на шоколад или крем за торта ми мирише.  Heart Eyes

Първият в бяло на снимката:

Скрит текст:

# 265
  • Мнения: 4 569
Цитат
Лакове Фармаси има в Елитис, за червила и други техни продукти не погледнах.
Къде в София има техен магазин? / на Елитис /
На Орион.

# 266
  • Мнения: 14
Здравейте Simple Smile Бих искала да помоля да ми препоръчате някой хубав интимен гел на достъпна цена?
И да попитам, тъй като ми капе много косата откакто забременях, сега, година след като родих  проблемът си остана, навсякъде вкъщи е пълно с мои косми.. има ли някое изпитано средство? Аз съм пробвала множество ампули против косопад, както и шампоан Билка, но безрезултатно. Благодаря предварително!
А за разтеж на косата, да споделя, че преди 3 години се изрусих и косата ми беше адски изтощена, не растеше изобщо, а само се късаше. Купих си Маска с костен мозък и плацента по препоръка на мои познати и Хининова вода и косата ми започна да се възстановява и много бързо ми порасна. Незнам от маската ли е било, или от Хининовата вода, може би и двете са повлияли, но при мен подействаха.

Последна редакция: чт, 10 яну 2013, 23:48 от AлекcA

# 267
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
AлекcA,много съм доволна от интимния гел на MilMil - 500 мл. е, а цената беше около 5-6 лв. май newsm78

# 268
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 978
Здравейте Simple Smile Бих искала да помоля да ми препоръчате някой хубав интимен гел на достъпна цена?
Аз съм доволна от интимния гел на Леокрема - около 6 лв. е за 200 мл.

# 269
  • Мнения: 1 426
AлекcA,много съм доволна от интимния гел на MilMil - 500 мл. е, а цената беше около 5-6 лв. май newsm78
И аз съм доволна от него, към 4лв. и нещо е. Ето го http://apteka.framar.bg/30023309/%D0%BC%D0%B8%D0%BB-%D0%BC%D0%B8 … 500-%D0%BC%D0%BB-

Общи условия

Активация на акаунт