Баща му се намеси...

  • 31 428
  • 631
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 2 199
Андарел, ние годеж май нямахме, но ми достави огромно удоволствие да го осъдя тос младеж, и явно му държи влага все още не беше семеен доколкото знам.
Не бих икала да има много такива като него и затова момичета които не сте семейни имайте си едно на ум за тос закон, ако васе още го има.

# 616
  • Мнения: 12 683
Като помислиш в перспектива, може и евтино да му е излязло.

# 617
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
За какво ти е мъж беглец, по-добре ако излезе, че те е отървал навреме.  Laughing

# 618
  • Мнения: 7 002
Е как се доказва обещание за брак?  Crazy
Така всеки можеш да извъртиш...  Laughing
Скрийншот във фейсбук, където пише статус сгодена за еди кой си  Twisted Evil

# 619
  • Мнения: 2 199
Като помислиш в перспектива, може и евтино да му е излязло.
Laughing Laughing Laughing Права си.

# 620
  • Мнения: 2 199
Е как се доказва обещание за брак?  Crazy
Така всеки можеш да извъртиш...  Laughing
Скрийншот във фейсбук, където пише статус сгодена за еди кой си  Twisted Evil
Joy Joy Joy Ха ха ха с тес модерни технологии май става по лесно вече.

# 621
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
АААхахаха. Аз даже нямам статус омъжена в бука, годеж също нямах (или пръстена се брои Laughing), иначе ми беше предлагал поне 3 пъти... Laughing

# 622
  • Мнения: 2 199
АААхахаха. Аз даже нямам статус омъжена в бука, годеж също нямах (или пръстена се брои Laughing), иначе ми беше предлагал поне 3 пъти... Laughing
Ама как сериозно доказателство си е, само гледай ти да не се отметнеш и той да те съди  Mr. Green

# 623
  • Мнения: 7 002
Брои си се пръстенът, как  Grinning

# 624
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Ох, търкалям се от хилене.  Laughing
ВЗЕХА  Joyме вече мене, ма и да беше забегнал пръстена минава вместо съда.  Mr. Green

# 625
  • Мнения: 12 683
АААхахаха. Аз даже нямам статус омъжена в бука, годеж също нямах (или пръстена се брои Laughing), иначе ми беше предлагал поне 3 пъти... Laughing

 newsm78
Ако се отметне, може ли 3 пъти да го съдиш.

# 626
  • Мнения: 3 784
Минимум два пъти може да го осъди, за да е предлагал трети, значи от предишните два се е отмятал.

# 627
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
То да не излезе мен да съдят, че 3 те пъти аз се отмятах, т.е. бая се попремятах докат' кандисам.  Joy

# 628
  • Мнения: 12 683
То си е за отделна тема, но някоя предлагала ли е женитба? Нали се еманципирАхме.

# 629
  • Мнения: 2 199
То си е за отделна тема, но някоя предлагала ли е женитба? Нали се еманципирАхме.
Ако пиленето на главата се брои за предлагане значи съм му предложила, запазих и датата в кметството и му съобщих да си знае на коя дата се жени  Mr. Green и букета сама си поръчах, а се оказа, че той трябвало да свърши тас работа. Нооооо казва, че е щастлив с мен  Mr. Green Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт