МБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 12

  • 68 909
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 016
На 29 .12 .2012г се роди моята дъщеричка Габриела .Хиляди благодарности на д-р Минчев младши и старши д-р Габриела Панайотова,акушерка Галя Кръстева и всички останали от екипа д-р Колева ,д-р Константинова и д-р Андреева-микропедиатри.Доволна съм от избора който направих -болница Дева Мария.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 4 534
На 29 .12 .2012г се роди моята дъщеричка Габриела .Хиляди благодарности на д-р Минчев младши и старши д-р Габриела Панайотова,акушерка Галя Кръстева и всички останали от екипа д-р Колева ,д-р Константинова и д-р Андреева-микропедиатри.Доволна съм от избора който направих -болница Дева Мария.

Честита радост   bouquet Да ви е много здрава, да расте безгрижна и усмихната:)

# 32
  • Мнения: 378
Честито бебче! Много здраве ви желая!   bouquet Може ли подробности около раждането? Историята   bouquet

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
reni _805 , честито, да ви е жива и здрава, много късмет и щастие!  bouquet

# 34
  • Мнения: 3 016
Може ли подробности около раждането? Историята   bouquet

Благодаря ти!Историята е че отидох в 12.32 часа и в 13.00  Габи изплака .Нямаше време дори тонове да ми запишат.. Simple Smileако искаш нещо по-конкретно питай -няма проблем.

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 6 621
Рени,честита рожба и от мен! Hug
Да расте здрава и щастлива! Grinning

# 36
  • Мнения: 390
Здравейте, много ви благодаря за отговорите и дано са полезни и на някой друг тъй като моето бебче се роди на 03 Януари  Simple Smile Родих нормално с епидурална упойка и също съм безкрайно благодарна на всички, които ни обгрижваха.
На разположение съм за всякакви въпроси и информация, която ви е необходима и която бих могла да споделя от личния си опит  Grinning

Честито бебче на Рени bouquet

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
2 в 1, честита рожба и на теб, живи и здрави да сте и всичко най   bouquet Hug

При кой лекар ражда, избира ли го или разчиташе на който се падне?

# 38
  • Мнения: 390
Здравей Мон, тъй като избора ми бе да раждам нормално исках да избера само акушерка, но предвид че се падаше да раждам по празниците реших, че е дори рисковано да вдигна някой от масата за да дойде да ме изражда и отидох да раждам на "късмет". Определено беше на така, тъй като и моята акушерка бе на смяна /но не ме изражда тя, въпреки че ми отдели много внимание/. За мен се погрижи акушер Чанева /златни ръце/ и също бих могла горещо да препоръчам, иначе първоначалния ми избор бе Яна Ченешева, която бе водила първото ми раждане и само тя и опцията за епидурална упойка бяха факторите заради които избрах болницата. Иначе се паднах в смяната на д-р Минчев, д-р Стоян Милушев - Анестезиолог - страхотни образи, направо е забавно да се ражда при тях. За бебето се погрижиха д-р Сакарски и една млада дама д-р Мустафа. Имаше и акушерки на които не запомних имената, но тъй като бях единственото раждане по това време всички екипи бяха около мен и се грижеха за моят комфорт. Светлето също мина да ме види няколко пъти. Въбще почувствах се много специална без да съм изисквала, заплащала или имала претенции за някакво такова отношение. Бременността ми не се следеше от лекар ако това има някакво значение.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Бременността ми не се следеше от лекар ако това има някакво значение.

А от кой тогава се следеше? Или не я следеше? Любопитно ми стана просто  Grinning

Иначе от изброените само д-р Мустафа съм виждала и останах с добри впечатления.
Благодаря за разказа, радвам се, че всичко е минало добре  Hug

# 40
  • Мнения: 390
Бременността ми не се следеше от лекар ако това има някакво значение.

А от кой тогава се следеше? Или не я следеше? Любопитно ми стана просто  Grinning

хихихи, чавка ми е изпила мозъка  Laughing нещо имам бели петна в изречението.  Бременността ми не се следеше от лекар практикуващ в Дева Мария ако това има някакво значение.   Blush

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 57
Ихаа, колко хубаво започнахме темата! Честито на мамите рени805 и 2 в 1! Да са ви живи и здрави бебчетата, много да са усмихнати и да имат късмет в живота  Hug  bouquet  bouquet Hug

# 42
  • Мнения: 4
Честити рожби на Reni_805 на 2 в 1! Да са живи и здрави Simple Smile 2в1 благодаря за подробния разказ  Hug
Reni_805,  дай Боже всяка ражда толкова бързо колкото теб! Моля те кажи с каква упойка роди, болеше ли поставянето както и дали беше с избор на тези лекари или просто се случи така, че те се паднаха на смяна?  Simple Smile

# 43
  • By the sea
  • Мнения: 127
Рени, 2 в 1, честито!   bouquet bouquet Наистина сте получили най-прекрасните новогодишни подаръци, да са ви живи и здрави!

# 44
  • Мнения: 3 016
Честити рожби на Reni_805 на 2 в 1! Да са живи и здрави Simple Smile 2в1 благодаря за подробния разказ  Hug
Reni_805,  дай Боже всяка ражда толкова бързо колкото теб! Моля те кажи с каква упойка роди, болеше ли поставянето както и дали беше с избор на тези лекари или просто се случи така, че те се паднаха на смяна?  Simple Smile

Нямах никаква упойка,дори нямаше време да отчетат пробите за алергия.По принцип бях си избрала Гамишев ,но той неможа да дойде .Отидох първо в кабинета ,прегледа ме и се обади на д-р Минчев,който беше на смяна в Девата.Това беше всичко което направи за мен.

Общи условия

Активация на акаунт