За весели срещи софийски АВГУСТовски майки (2013)

  • 3 307
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте, ще се радвам тук да се насъберем един хубав брой бъдещи мами и да си споделяме за очакваните, малки, сладки, ритащи с краченца "грижи" ,а живот и здраве след това да си бутаме количките заедно по софийските паркове! Hug  Heart Eyes Hug !

# 1
  • Мнения: 14
Здравейте, ще се радвам тук да се насъберем един хубав брой бъдещи мами и да си споделяме за очакваните, малки, сладки, ритащи с краченца "грижи" ,а живот и здраве след това да си бутаме количките заедно по софийските паркове! Hug  Heart Eyes Hug !


Записвам се и аз Simple Smile
Аз съм в 10 г.с. Лекаря ми не ми е казал още дата на термина, но според калкулаторите в интернет - трябва да е на 1.08.2013, но малко ми е съмнително. Ние правихме инсеминация и знам точно кога се е случило, а според калкулатора е 5 дни по-рано Simple Smile
на 10.01.2013 имам час за ЖК и ще подпитам точно....
Хубава вечер от мен Whistling

# 2
  • Мнения: 9
Супер, ще стискам палци всичко да е наред... Ние на 07.01 чакаме да чуем сърчицето вече ...та и на мен ми е доста притеснено, че първа бременност  Praynig

# 3
  • Мнения: 14
Супер, ще стискам палци всичко да е наред... Ние на 07.01 чакаме да чуем сърчицето вече ...та и на мен ми е доста притеснено, че първа бременност  Praynig

Стискам палци Simple Smile
И на мен ми е първа. Милото бебче хвана последния влак... Беше ни четвърта инсеминация и следваше инвитро ако не беше успешна.
Дано да ни минава леко бременността... 1stroller

# 4
  • Мнения: 4 070
Привет и честита нова година !
Аз с риск да ви ядосам искам да направя малка забележка- не е трябвало да си кръщавате темата точно като нашата, понеже така се получава объркване, много дами няма да видят единствената разлика в скобите и то само от една цифра, която дори може да се тълкува многозначно....Не искам да ви изглеждам зла, но аз вече се обърках. Embarassed
 Иначе съм леко горда, че ви е допаднало заглавието, което аз измислих и вс то ни донесе много весели срещи.... Hug Hug

# 5
  • Мнения: 2
Хеййй  Laughing Здравейте и от мен  Hug

Аз също все още незная кога ми е термина.Имам проблем с намирането на АГ,който да ми следи бремеността,защото все нямали места,а искам и със ЗК да работи  Simple Smile Иначе си смятах термина към средата на август. Включвам се и аз да следя темата,а другата тема не съм я срещала  Hug

# 6
  • Мнения: 40
Записвам се и аз.
Моят термин също е около средата на август. На 10.01 съм на преглед и тогава вече ще знам със сигурност, че бременността ми е изненада и идея си нямам кога е станало. По калкулатора ми дава термин 15.08.

Пожелавам на всички лека, спокойна и вълнуваща бременност! Simple Smile

Последна редакция: нд, 06 яну 2013, 17:42 от devikici

# 7
  • Мнения: 9
По калкулатора и моят термин е на 14.08.2013...,но нещо му нямам доверие...  Thinking

# 8
  • Мнения: 9
Ей мами, къде сте се насочили, като болница и лекар за следене на бременността?  Hug

# 9
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен Simple Smile Включвам се и аз Simple SmileАз съм в 7 г.с. Simple Smile Желая на всички лека бременност

# 10
  • Мнения: 40
Аз ходя (за сега) в ТК, но още не съм сигурна дали ще остана там.

# 11
  • Мнения: 14
Ей мами, къде сте се насочили, като болница и лекар за следене на бременността?  Hug

Аз ходя при д-р Барбова в болница Доверие. Реших го така защото там ходя и на ендокринолог, а те са кабинет до кабинет и да ги съчетавам по-лесно.
Иначе за нея знам, че работи и в Полимед мисля в центъра. Не съм чувала някакви особени отзиви Simple Smile

# 12
  • Мнения: 9
Ей мами, къде сте се насочили, като болница и лекар за следене на бременността?  Hug

Аз ходя при д-р Барбова в болница Доверие. Реших го така защото там ходя и на ендокринолог, а те са кабинет до кабинет и да ги съчетавам по-лесно.
Иначе за нея знам, че работи и в Полимед мисля в центъра. Не съм чувала някакви особени отзиви Simple Smile
Да, Барбова е в Полимед. Аз ходя в Полимед , но при д-р Маркова. Тя е личната ми гинеколожка от 10 години насам.  bouquet Взех си направление от личната лекарка и др. седмица се записвам при Маркова за ЖК.  Grinning
Други мами с отзиви?? Simple Smile

# 13
  • Мнения: 9
Аз мисля за Шейново при д-р Велев ... ? Но не знам, защо когато чуе Шейново някой и ...ме гледа едно уплашено...  Rolling Eyes Някой, отзиви за там?

# 14
  • Мнения: 40
 Сега пък на снимката по размери терминът излиза 22.07, на предишната пише 02.08, по калкулатора е 14.08 и сега Shocked....... На мен ми трябва точен термин, че имам едни планове.....
На снимката също пише, че съм в 8 седмица + още 32 и се получава 23.08, но така дали е правилно?
Ох голяма каша
С докторката за това не говорих видях го чак когато си разгледах снимката на спокойствие в къщи, добре че скоро пак ще ходя- на 23.01, за да ми направи изследванията и за да ме запише на женска консултация.
При вас как е положението, по загубихте се?

Последна редакция: пт, 11 яну 2013, 12:27 от devikici

Общи условия

Активация на акаунт