Априлки 2013 - тема 15

  • 32 450
  • 731
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3
Jos,май ти ме беше посъветвала за упражненията на Крон(ма така беше) BlushА къде мога да ги намеря Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 4 143
Здравейте,

Аз сега се прибирах от фризьор....най накрая отидох да се боядисам, че вече не си издържах така косата с почти никакъв цвят. И сега вече съм ОК. Малката си ме посритва всеки ден по няколко часа и много и се радвам като си я усещам вече по усезаемо и силно. Дори докато бях на фризьор пак си ме посрита на няколко пъти. hahaha hahaha hahaha

# 62
  • Мнения: 4
За килограмите....+10 кг съм   Embarassed

# 63
  • Мнения: 1 350
Мечо, добре си запомнила първата буква Wink
http://www.zajenata.bg/ползите-от-влагалищните-упражнения-news2607.html

http://ladyzone.bg/article/mama-i-tatko/uprazhneniya-na-kegel-za-bremenni.html

аз вече ги правя от няколко дни, в офиса главно като седна да пиша нещо на компа или се заседя Wink

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 6 659
Първо - честита нова година!!!
Със сигурност ще е една от паметните в живота ни Hug Нека да сме живи и здрави и разбира се - успяшен финал на пролет!

animal, сега прочетох за питането ти... Аз съм с предния модел на Оптимата - Футура Mr. Green Не я сненям за нищо на света Heart Eyes Супер маневрена (обръщам я на 360 градуса на междустълбищната площадка), лесно се качваш и слизаш по стълби с нея (на 7мия етаж сме и асансьора ни редовно отказваше) и си е стабилна и то доста  Peace била съм свидетел на обръщане на триколка с бебето вътре - ужасно е, но с тази няма как да стане това - дори и яко натоварена (ползвах ръчката, която е за застопоряване на предното колело, за да закачам пазарските чанти Mr. Green) си е много добре балансирана Peace
Когато си избирах количка преди 3 години и аз си харесах Оптимата, защото на нея и се върти дръжката (при Футурата няма такава опция), но пък везните се наклониха в полза на моята, защото борда отпред е табличка Mr. Green А когато децата започнат да сядат в количката това си е супер удобство - може да се сложат някакви играчки там и мама спокойно да си пие кафето Whistling
Ако те интересува още нещо - питай Wink
 
Ползвах Даяната в наследство от племенника, когато отивахме при нашите - много тромава ми се струва Whistling ...Та всичко си е въпрос на личен избор и предпочитания Peace

За кантарче за бебето - предния път си купих, защото минахме през доста проблеми с дребния... ползвах го около месец (от 14 ден до като стана на месец и 1/2)... Определено се успокоих с него Mr. Green
Иначе има и вариант за наемане на кантар - в Пловдив е 1лв на ден Peace (от НАПК)

С моите килограми съм +5 от началото Mr. Green дано устискам така и занапред, че с предната бременност последния месец качих 5 наведнъж (общо 15 за цялата бременност).

За името - имам 4 варианта, ще видим какво ще реша  Mr. Green

Изчезвам, че ме чакат лекции за четене #Crazy

# 65
  • Мнения: 3
 Blush Blush Blush Blush Joy Joy JoyАма съм шматка hahaha
Но както казваш,добре съм запомнила първата буква Joy doh

# 66
  • Мнения: 295
И аз мисля,че най-сетне си харесах количка..колебаех се между 10-12 модела ooooh!

Харесах си Мамас и Папас Сола,само се чудя как да я докарам от Амазон и да добавям ли зимен кош,ама имам време още да помисля какд а го направя,дето се вика и нова количка мога да харесам дотогава Joy

Мен кръста ме боли много когато ставам от леглото само.

# 67
  • Мнения: 22 507
Kameliya, ползвай превозвач. ) Кош не ти трябва, но си вземи чувалче задължително.

# 68
# 69
  • Мнения: 295
Да-това е но може би ще е друга разцветка....
Ами аз със сина ми ползвах Чико Дуо и нямах летен кош,хем и сина ми е септември роден,един вид зимно бебе и си го возих без проблем в количка без кош...а чувалче ще взема на 100%.

# 70
  • Мнения: 693
коремчета кажете за спалните чаршафчета с обиколници ли ще си взимате.аз съм си купила 2 комплекта,но без обиколници,а другата седмица като поръчам креватчетата ще си взема още,но се чудя с обиколници ли да са. newsm78

# 71
  • Мнения: 1 700
И аз мисля,че най-сетне си харесах количка..колебаех се между 10-12 модела ooooh!

Харесах си Мамас и Папас Сола,само се чудя как да я докарам от Амазон и да добавям ли зимен кош,ама имам време още да помисля какд а го направя,дето се вика и нова количка мога да харесам дотогава Joy

Мен кръста ме боли много когато ставам от леглото само.
И аз май последно на наея се спрях. ще я поръчвам от амазон, но се чудя дали да не почакам още малко ако пустат и урбо-то на промоция. в момента го има, но само в момичешки цвят, което не ме устройва Close За коша и аз много се колебая, хич не ми се дават такива пари, но всички ми казват, че е много по-удобно, особено за мами като нас, които ще са навън с бебчовците почти постоянно newsm78 Иначе чувалче ще си взема.

# 72
  • Мнения: 1 350
Kamito, аз обиколници не мисля да взимам, зависи и какви са ти леглата.
в кошарата второ ниво нямаше нужда, то е със ситна мрежичка, след 6тия месец като минахме на дървеното легло с решетка от едната страна, сложих само там една олекотена завивка, прегъната на две, като й бях зашила на няколко места връзки от външната страна, които вързах на решетката.

много зависи какви са легълцата наистина, ако са с решетки, бих взела обиколници или да си направя  Peace

# 73
  • Мнения: 7 002
А какво въобще е обиколник, извинявам се за непросветеността си  Blush

# 74
  • София
  • Мнения: 295
А какво въобще е обиколник, извинявам се за непросветеността си  Blush

- ето това, дето обикаля решетките на леглото  Wink като има тънки и дебели обиколници. Аз имам от дебелите, не че го ползвахме кой знае колко, често не вършеше работа...

Общи условия

Активация на акаунт