Мартенското бебче рождения си ден очаква вече - 3

  • 44 642
  • 269
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 337
Ние кандидатстваме в момента за ясла... ще видим другия месец какъв ще е резултата:)

Направо не знам как това малко човече ще ходи на ясла и ще прави гимнастика сутрин, но.... нямаме голям избор...

# 181
  • Мнения: 92
 Вчера Теодора стана на една годинка. Почерпете се виртуално Simple Smile . Това беше тортата за детското парти.

# 182
  • София
  • Мнения: 1 668
Честита първа годинка, да е жива и здрава Simple Smile
Тортата е прекрасна Simple Smile

# 183
  • София
  • Мнения: 1 635
I.T., да е жива и здрава Теодора! Нямах нет тези дни и не можах да се включа по-рано. Много да те радва и да е много щастлива.

Ето да видите и нашата госпожица от рождения ден.


Nia 1stBD-2-2 by Jill on the go, on Flickr

# 184
  • Перник
  • Мнения: 160
Момичета здравейте! Сега да ви се похваля Калоян е приет на ясла от септември. Не мислех, че толкова лесно и бързо ще стане това, но е факт. Другото покрай нас е че го отбих от преди 3 дни и не мога да повярвам, че го прие много добре. Нямаше рев както аз мислех, дори мога да кажа че спи по-спокойно не се буди нощем по сто пъти. Сега на дневен ред ми е да си спра кърмата. Вие как я спряхте, знаете ли какви хапчета се препоръчват  и т.н споделете. Хубав ден .

# 185
  • Перник
  • Мнения: 160
Тази Ния е много сладичка, да е жива и здрава а и тортата ви е била върхът!

# 186
  • София
  • Мнения: 1 635
Kaleq, благодаря! Браво за яслата. Не мога да помогна със спирането на кърмата, защото първия път отбивах плавно и реално не се е налагало да правя нищо допълнително. Вие по колко кърмения имахте на ден преди да спрете?

# 187
  • Мнения: 20
момичета,помагайте,кажете ми с какво да мажа сина си,че когато сме на село много го хапят гадните бълхи,мажа го с аутан,но не помага.побъркала съм се вече #Crazy

# 188
  • Мнения: 92
Благодаря ви момичета за пожеланията newsm03.
Kaleq аз си спрях кърмата с хапчета (достинекс). Гинеколог ми ги изписа. Но пробвай да цедиш по малко няколко дни за да намалее кърмата и после пии хапчета, за да спре окончателно. Аз исках изведнъж всичко да спре и първите дни бях много зле. Преливах и бях на буци. Изхабих цяла зелка да си правя сутиени.
Jillian много са ти сладки дечицата.
При нас няма нещо ново, освен че Теодора отново е с гадна хрема. Отдавам го вече на нисък имунитет от никнещи зъби, понеже венчетата са цъфнали като майски рози. Аааа от няколко дена се пуска и прави десетина крачи. Чудя се да правя ли прощъпулник или да изчакам още малко newsm78

# 189
  • София
  • Мнения: 337
Честит рожден ден на всички мартенчета:)) Да са живи и здрави и все така засмени да растат:)

За бълхите... не може ли да напръскате навсякъде из двора и да убиете бълхите, а не да мажете детето? Също така и в къщи...

# 190
  • Перник
  • Мнения: 160
Кърмех го сутрин и през ноща когато се събудеше, общо взето постепенно бяхме намалили. Сега се цедя по малко и то само едната гърда, че другата не я чувствам напрегната, ще видя днес ще потърся хапчета в аптеката. Общо взето положението е под контрол, хубав ден на всички!

# 191
  • София
  • Мнения: 1 635
Kaleq, ако не ти се препълват гърдите, можеш да минеш и без хапове според мен. Защо не пробваш да намалиш цеденето и да го спреш напълно след няколко дни.

# 192
  • Мнения: 20
 Plamena Stoitsova  баща ми пръска през ден,но не помага,затова съм се побъркала.една да има ще е нахапала малкия Confused

# 193
  • София
  • Мнения: 337
Plamena Stoitsova  баща ми пръска през ден,но не помага,затова съм се побъркала.една да има ще е нахапала малкия Confused

Значи не действа това с което пръска. Може да напръскате с Фронтлайн от 40 до 60кг разреден в 1.5 -2 литра вода. 
Това са пипети (капки) които се поставят на гърба на кучетата и предпазват от бълхи и кърлежи. Много е ефикасно! Трепе всичко! Скъпично е, затова ако имате вътре в къщи ще ви свърши чудна работа, но и за двора става.

Ние пръскахме в къщи за хлебарки и 5-6 месеца не се мярна никаква.

Хубаво е малко преди да отидете да напръскате да не оближе детето нещо докато е там.

# 194
  • в рaя
  • Мнения: 233
И аз с две ръце препоръчвам фронлайн, само с него успяхме да се спасим от тази напаст и вече 3 години не сме имали проблеми. Ние слагаме на кучето както е описано, но защото само то ни носеше тези гадини.
Честито на всички рожденици, остана само май най-малкото бебче утре и минаваме на Великденска тема Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт