ЮЛИ 2007!

  • 44 500
  • 732
  •   1
Отговори
# 180
  • USA
  • Мнения: 559
Времето ли се оправи, че така зачезнахте?  Laughing

Синьо лято, като мечтаеш, поне мечтай за хубаво място. Simple Smile На мен Хюстън ми е много след Бургас като място за живеене. Защо там си си харесала?

Мъжът ми страшно отслабна като съкрати едно ядене. И аз трябва да се стягам тези дни, че покрай празниците голям апетит ми се отвори.

Иве, като разгледаш, пусни да обсъдим. Много обичам да си говорим за обувки Simple Smile.

# 181
  • София
  • Мнения: 3 414
Уинксче и аз харесвамNine W.
Искам и търся по елегантни ама и за работа да стават,и чехли някакви по модерни Wink
Сега примерно в пепина М има страхотни намаления но нямам нужда,ако пък имах излишни пари бих взела нещичко.
Да ви е лека седмицата.

# 182
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Добро утро,
А така, обсъждайте обувките, а аз ще чета и ще избирам за лятото, не че зимата ходя боса, ама по-не съм на зор като че ли.  Joy

Уинки, на първо четене си харесах Хюстън че е на топло, а и като че по- ще има работа за машинен инженер  Rolling Eyes Все пак с моя хотелиерски стаж най-много камериерка да ме вземат, трябва му на някой български мениджър...  ooooh!

Днес съм сама, може би ще седна да си пиша дипломната работа, може би...  Joy

# 183
  • USA
  • Мнения: 559
В Хюстън е топло и лепкаво и се стои предимно на климатик. През зимата е студено и влажно. Бившият ми шеф англичанин казваше, че Х е подмишницата на Америка  Simple Smile. Хората са консервативни, много религиозни, тексасци южняци. Аз познавам много готини българи, живеещи там, но има доста по-добри места за живеене. Ако искаш топло, Флорида е по-добър вариант и то в частта около Маями, Калифорния също - и на двете места се говори много испански Wink

# 184
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Маями не ща, Хорейшио ми е достатъчен само от ТВ-то, макар че баткото се е запътил към Маями. Явно ще ни се разделят пътищата, но той вече ще е голям, ще му ходя на гости да дундуркам внучетата  Joy
Калифорния е приемлив вариант, там може и да намеря работа за камериерка.  Joy Хах, рибата в морето, а аз имам доста работа докато убедя машинния инженер, че му е спукана работата в БГ. Всъщност той май взе да проглежда  Thinking

А ти защо не спиш, Ема ли те зове?

Последна редакция: пн, 21 яну 2013, 09:36 от VERANO AZUL®

# 185
  • Мнения: 766
VERANO AZUL®, ако успееш да убедиш машинния инженер, сподели подхода, че и аз да обработвам софтуерния инженер по твоя начин   Outta Joint дума не дава да кажа за стягане на куфарите    Crossing Arms ако зависи само от мен вече да сме някъде в Норвегия или Швеция..... Размечтах се Simple Smile
А сега добър ден  Mr. Green
Събота и неделя ми е абсурдно да намеря време за компютъра, между пускане на перални, сушилни и други "любими " домашни задължения, гледам да опазя Симо от любовта на Ина Joy За нея е като играчка и все иска да го гушка, мачка, целува и т.н. особено когато бебето спи  Crazy
С тез упражнения дето коментирате, ми нарушавате душевния покой! Трябва и аз да се захвана с нещо, ама ...... нямам вдъхновение още, пък и ме мързи честно казано  Embarassed За сега ще разчитам на навъртане на километраж с количката, когато времето позволява  Wink
Били, как сте?  Тедо по -добре ли е?  Бързо да се оправя  Praynig

# 186
  • София
  • Мнения: 254
гледам да опазя Симо от любовта на Ина Joy За нея е като играчка и все иска да го гушка, мачка, целува и т.н. особено когато бебето спи  Crazy
Heart Eyes

Там-там, ти пък за къде се разбърза? Рано ти е за упражнения още!

Вкъщи аз съм факторът който дума не дава да се издума за емиграция, неистов ужас изпитвам от тази идея  Rolling Eyes един ден като остарея, живот и здраве, ако децата ми са в чужбина мога да се прежаля да отида при тях даим помагам, ама иначе - не!

Бети, днес ли е рожденият ден на Юли? Да ти е жив и здрав!   bouquet

# 187
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Момичета, стиснете по едни палци за баща ми. Влиза в операционната по спешност.  Praynig

# 188
  • София
  • Мнения: 3 414
Шуши стискам Praynig
Аз искам Новазенландия,тъпо било ама на мен ми е зелено.
Едни вълни ме обливат пред МЦКоледно Joy

# 189
  • sf
  • Мнения: 10 183
Привеееееееееееееет  Whistling
Кво си правите?
Ние бачкаааааааме, много, даже в събота децата останаха сами за около час-два, като през повечето време спяха, ама ми беше притеснено, пък бабата ни невидимка точна тоя уикенд хвана нанякъде  ooooh!
Ние и двамата обмисляме емиграция, макар че от време на време ме хваща шубето, ама само да пусна новините и се отрезвявам. и аз съм тръгнала към южните щати, в северна държава няма да стъпя, па ако ще да е най-икономически развитата , ще се самоубия на втория месец студ , брррр

Шуше, стискам  Praynig

# 190
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Шуше , стискам  Praynig.Всичко ще е наред  Hug.
Тедо е добре , много добре му дойде , че е болен и няма да ходи на градина , решихме семейно , че като понаближи термина го спираме от градина , докато Гошо е в отпуска , после ще видим.Освен онази температура , има малко сооли и това е.
Като ви слушам разговорите за тренировки , нямам търпение да започна тренировки след като родя , за да вляза във форма.Аз определено не съм от бременните , които се чувстват красиви , чувствам се като мечка.
Разбира се , ясно осъзнавам , че с бебе в ръце , тая работа с тренировките ще ми стане не толкова желана и ще започна да отлагам  Mr. Green.
Мен не ми стиска да емигрираме , не и сега.Като бях млада и зелена получих зелена карта , 2003 година.Оказа се , че сме дълбоки резерви , така и не ни повикаха на интервю , иначе щях да ви пиша от Чикаго сега.Тогава решихме , че така е трябвало да стане и повече не сме мислили за емиграция.

# 191
  • sf
  • Мнения: 10 183
Туй със резервите за зелена карта не го знаех, много е гадно, поне аз щях да се пръсна от яд в такава ситуация  Rolling Eyes

Бубе, честит ти рожденик, да е жив и здрав!

# 192
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Сега не знам дали е така.Тогава подавахме и получавахме документи по пощата.С получаването на първия пакет ни дават пореден номер и по ред на номерата викаха на интервю.Ние също не го знаехме тогава , просто интервютата приключиха 2-3 хиляди номера преди нас / номерирането беше общо за цяла Европа /.
Сега новата система не ми е ясна , не съм се интересувала.

# 193
  • Мнения: 43
Шуши, дано всичко е наред с баща  ти  Praynig

Честит рожден ден на Юли! Бубе, да ви е здрав, много да ви радва и да е щастлив. Весел празник!  Hug

# 194
  • Мнения: 329
Честити 2 годинки на Юли!!!Нека расте здрав и много щастлив,буйно и весело детство!!!Бубе,честит празник Hug
Шуши, стискам палци  Praynig
Днес заведох Вико на ясла, разлака се,явно не са могли да го успокоят и час по късно ми се обажда госпожата да ми каже ,че повърнал.Отидох взех си го ,нахраних го вкъщи и всичко е наред.Явно не е вирус Rolling EyesУтре ще го оставя вкъщи, жал ми е Heart EyesВ сряда ще опитаме пак.
Аз напоследък не попадам на удобна обувка newsm78

Общи условия

Активация на акаунт