ЮЛИ 2007!

  • 44 455
  • 732
  •   1
Отговори
# 270
  • USA
  • Мнения: 559
Много интересна тема сте отворили за имената Simple Smile.
Аз още от начало си помислих, че и Айка и Били са харесали името Ива, като казаха за имения ден. Аз много харесвам това име и все с хубави хора го свързвам. И на Айка имената много харесвам. Чудесни са.

За едната начална буква, по-скоро не ми харесва. Първо ми се струваше много хубава идея. Познавам такова семейство, в което и майката и бащата са със същата буква. После, разбрах, че тук е много често срещано и не ми се струва толкова оригинално. Дори има едни кукумицини с 19 деца, всичките с Дж започват.

Имам приятел Марио, брат му се казва Марсио  Shocked, липса на въображение отвсякъде. На близнаците имената винаги са ми били много интересни. На моята класна бяха Зорница и Звездица - еднояйчни. Simple Smile Любимото ми е на една позната децата - Кристиан и Кристофър (еднояйчни). "Как им викате?" "Крис и Крис"  Laughing Една приятелка Вяра, още като ми каза, че има еднояйчна близначка, бях сигурна че се казва Надежда.

Според мен името на момиче трябва да е красиво, на момче - традиционно - да не е някаква измишльотина. За мен беше важно имената да са с ясен правопис, да не трябва да се обясняват много, защото и без това фамилията им е сложна за повечето американци.

Били, за Мария точно това е причината. Не искам да трябва да обяснява и веднага да има предразсъдъци към нея само базирани на име.

Ели, много се радвам за баща ти. Дано бързо да се възстанови.  Hug Аз като въведах система със събиране на звездички беше да озаптя и К, но най-вече баща му в купуването на играчки.

# 271
  • sf
  • Мнения: 10 143
Уинксче, как произнасят името на К при вас?
А относно липсата на въображение- казвала ли съм ви за братчедите на Д  Thinking
Те са пет първи братовчеди, три момчета и две момичета. Момичетата имат еднакви имена, женския вариант на Деян. А другите две момчета имат пак еднакви имена . Още им се чудя  Rolling Eyes

# 272
  • София
  • Мнения: 254
Уинкс, това понеже и аз го мисля, според теб Ивайло/Ивайла проблемни ли са за англоговорящи? Аз все още се чудя как трябва да си напиша името, за д ане ми го четат Галина.

# 273
  • Мнения: 1 098
Днес и утре си оставям Дели вкъщи да си почине. Обаче с двамата ми е голяма въртележка. Непрестанно в кухнята приготвям нещо за ядене или чистя. Изведох ги в парка за час, добре се намръзнахме. В понеделник записах час за кардиолог, защото не спира да се оплаква от болката в гърдите.
Ками, Юли говори, но малко. Дели на тази възраст беше доста напреднал.

# 274
  • София
  • Мнения: 3 414
Ееееее направо се възгордях то хвалби за името то чудо.
Уинксче как се казват онези 19деца Joy
Шуше ти ли обра банката?
Бети говиш а все си слаба....как го правиш?
Всички хомеопати и лични са извън строя #2gunfire
Айка ще се пишеш с малки букви само Е-то голямо и задължително карта на врата

# 275
  • Мнения: 329
моят Вико явно лепна вируса.Има хрема, Т и е отпадна,сега заспа.....Дадох едно Х на своя глава пък ще видим.Отпадна ми пързалката в събота.........така като правя планове  Mr. Green
Уинкс ,фамилията как ви е?Може и на лични Wink
Иве, Галя не отговаря на телефона ли,или не е в София?

# 276
  • Мнения: 329
Айка има един сайт, с български сериали и филми онлайн.Ще го потърся ,че забравих да го прибавя в любими и го нямам сега.........

# 277
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Свекър ми са така - той има около петима първи братовчеди всичките Атанас , на един и същи дядо кръстени.В техния род държат на това.Затова докато измисля името на Тедо беше голям зор.Племеника ми е кръстен на свекър ми , а аз много се дразня - всичките внуци с едно име.Накрая го извъртях на Теодор кръстен на Божидар и всички са доволни  Laughing.
Нали има един виц - "Кръстиха го Светльо на дядо му Ламби" , та и аз така  Mr. Green.

На мен също ми е дерт как ще се изписват имената на децата на латиница.Четох , че при издаването на първия паспорт можело да напишеш как искаш да се изпише името.Не , че знам как трябва да се изпише Ива , че да се чете Ива.

# 278
  • София
  • Мнения: 17 592
Ние гледахме някаква турска комедия - хм, май не й разбрах името - ама направо се попихак от смях, и определено прегракнах...

# 279
  • USA
  • Мнения: 559
Вики, Крисчън му викат. Като Крисчън Слейтър  Wink Laughing.

Айка, трудни са им Ивайло/Ивайла. Имам приятел с това име, казва, че никога не го улучват. Дори Иво се обръща в Айво. В Галена няма как да произнесат Е-то, защото те фонетично нямат такова широко Е като нашето. На мен ми викат Вълина и съм се примирила, приятелката ми Мелина е Мълина, Малена е Мълина също. Сега като се замисля, Ема го казват правилно Е-то ама наблягат много на ммм, то се пише и с двойно М, де.

Били, за да се прочете Ива, трябва да се напише Ева. Ева Лонгория е Ива Лонгория по тези земи, иначе става Айва.

Иве,  Joshua , Jana & John-David (twins), Jill, Jessa, Jinger, Joseph, Josiah, Joy-Anna, Jedidiah & Jeremiah (twins), Jason, James, Justin, Jackson, Johannah, Jennifer, Jordyn-Grace and Josie. Simple Smile

# 280
  • София
  • Мнения: 17 592
Много интересна тема сте отворили за имената Simple Smile.
Аз още от начало си помислих, че и Айка и Били са харесали името Ива, като казаха за имения ден. Аз много харесвам това име и все с хубави хора го свързвам. И на Айка имената много харесвам. Чудесни са.

За едната начална буква, по-скоро не ми харесва. Първо ми се струваше много хубава идея. Познавам такова семейство, в което и майката и бащата са със същата буква. После, разбрах, че тук е много често срещано и не ми се струва толкова оригинално. Дори има едни кукумицини с 19 деца, всичките с Дж започват.

Това ми напомня на 7 булки за 7 братя... та там те бяха най-големия Адам, втория... ми, Бенджамин, да речем, и тн.н, бяха последователни по буквите...  Laughing

# 281
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Шуше ти ли обра банката?
Аз, аз, един познат ми услужи с ключа. Ама много малко имало в торбичката, не ми стигат, пак ще трябва да ходя.  Joy

Хах, Уинки, тия 19 броя наистина са кукумицини, в едно с родителите, баби и дядовци до девето коляно.  Joy

Бети, и аз искам тайната на стройната ти фигура, циркулираща цял ден в кухнята.  Peace

# 282
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Аз имам екзистенциален въпрос - тия 19 една майка ли ги е родила ?

# 283
  • sf
  • Мнения: 10 143
На мен пък ми хареса всичките 19 с една буква  Crossing Arms ша взема и аз да си направя  Joy
ходих малко на работа, а имам още малко, ама направих грешката да седна  Rolling Eyes как да стана сега  Joy
днес - ден за пазар, пфу, много го мразя.
Д пък измислил в неделя да ходим на Боровец за пързаляне и после в долна баня на басейн, като гледам обаче времето , не е на негова страна  hahaha

# 284
  • София
  • Мнения: 254
Вики, трябва да действаш спешно, ако ще ги докарваш до 19  Laughing

Бубето освен че стои в кухнятя и много спортува, така че...

A като е Eva< на всички други езици пък ще го четат с Е. Уинкс, как ще прочетат Yva според теб? Нали има Yvonne, или както там се пише, но мисля, че е с У.

Общи условия

Активация на акаунт