ЮЛИ 2007!

  • 44 449
  • 732
  •   1
Отговори
# 300
  • USA
  • Мнения: 559
Еее, Майче, то и Велина на японски е Берина. Simple Smile И на испански ще е Ибайла. Все ще има някой език, на който да звучи различно името. Стига да не значи някоя глупост, няма проблем. Например Асен на английски звучи много зле. Имах колега китаец Хуй - така и не можах да го възприема на сериозно този човек. Simple Smile

И аз редовно бъркам имена.

Гери, много съжалявам за приятелката ти.  Hug Ще се моля за нея.  Praynig

Последна редакция: сб, 26 яну 2013, 05:32 от Winx

# 301
  • Мнения: 1 098
Герка, много ми е мъчно Hug Наистина ви се насъбра Praynig
Дели е болен от миналата нощ е с температура и повръщане. Давам хомеопатични. Вчерашноят ми ден мина в гледане на филми и лежане.
Иве, аз готвя, но си имам програма и си я следвам Laughing

# 302
  • sf
  • Мнения: 10 142
Привеееееееееееееет  Hug
Снощи децата легнахме към 1 , а по тоя случай сутринта се оцъклих в 7  Rolling Eyes повъртях се, па като видях,че не мога да заспя пак , станах и се преместих на дивана да гледам сериали  Joy идилия.
Писна ми от играчки да ви кажа, все разпилени, аман, все се каня да ги изхвърля  Rolling Eyes
Днес съм се наточила да готвя, пилешка супа, спаначен кекс, баница и пица  Joy ще падне лапане.

Гери  Hug

# 303
  • Мнения: 984
Ха ха, Winx напомни ми преди години във Виена имаше голяма атракция - нова панда
Обърнете внимание как се казва  Mr. Green
цък

# 304
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Гери  Hug Praynig

Това с бъркането на имената майка ми редовно го прилага по отношение на големия ми син, все го нарича с името на брат ми. То вярно че си приличат ама толкова да не можеш да излезеш от ролята  hahaha

Пандата си е много хубава  Hug

Аууу Вики защо така си се изгаврила със себе си. Аз легнах в девет и в девет станах, телефона се разписука нерпедвидено и кривчо се събуди.  Joy

# 305
  • София
  • Мнения: 568
Добро утро  Heart Eyes
Благодаря ви много за подкрепата.  Hug
Бубе, дано по-бързо да оздравява Дели.  Hug Чудя се какви са тези вируси с повръщане посред зима? Преди май нямаше такова нещо...
И не мога да я вдигна за детска, а днес се събуди в 7.30. Добре, че ме оставиха да си поспя, че определено имах нужда.
Донси, може ли рецептата за спаначения кекс, моля.
Бубе, а ти си правиш предварително меню за седмицата ли?
И в нас е някаква лудница от играчки и дрехи.  Rolling Eyes Хем редовно разчиствам и раздавам дрехите на приятелки и пак...

# 306
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Добро утро ,
пандата е мнага яка , смях се с глас , Тедо искаше да му показвам на какво се смея.
И на Инините разсъждения се смях с глас вчера.
Гери  Hug.
Мен яко ме е тръшнал хормона - реве ми се , ядосвам се бързо , дразня се от всичко , направо не мога да се понасям.
Свекърва ми бърка имената на децата , но не помежду им - нарича ги с имената на своите деца.А леля ми най-редовно нарича едната си внучка с мойто име.
И аз ще правя пица довечера , но мисля друго да не готвя днес.

# 307
  • София
  • Мнения: 568
БилиHug още малко остава. Почивай си повече, сега ти е паднало.   Grinning
Да, пандатата е страхотна. А аз по тази причина в Куба престанах да казвам "како" на сестра ми.  Mr. Green

# 308
  • Мнения: 984
 Mr. Green
Беше голям смях от всички българи във Виена. А там зоологическата е една от големите атракции и тази панда беше навсякъде - по метро спирки, в центъра, на летището...
Гери "како" какво е?

# 309
  • Асеновград
  • Мнения: 45
На немски "кака" е ако.Моята приятелка в Берлин учи детето си на три езика едновременно - тя му говори на български , мъжа и - на руски , а в градината говорят немски.И постоянно тича след него и го пита "имаш ли кака ?" Laughing.
Отивам да пазарувам , дано ми се оправи настроението.В смисъл - дано намеря това , което търся , защото ми писна от пловдивските магазини - седмици обикаляне и нищо свястно ме намирам.

# 310
  • София
  • Мнения: 568
Майче, като на немски - кака - ако, ама ти като кажеш "како" и пак ти се смеят.
И постоянно тича след него и го пита "имаш ли кака ?" Laughing.
Това е много сладко, представям си как реагират бг бабите като го чуят.
Били, приятен и разведряващ пазар.

# 311
  • sf
  • Мнения: 10 142
Гери, аз на око го правя, т.е. по принцип го правя без спанак, днес за първи пръв ще сложа малко бланширан и нарязан. Инак бъркам така- натрошено сирене, кисело мляко, 1-2 яйца, бакпулвер, олио и брашно, да стане не много гъсто, но не и рядко тесто и печа. понякога същата тази смес я печа на мъфини. ама става много бързо и лесно. Роки обаче хич не го обича това, а Вико пък се скъсва да го яде, и аз също  Joy  казах му,че от спанака ще стане мноооого силен и оня ден изяде две големи паници спанак с ориз , после си гледаше мускулите на огледалото  hahaha
избрах си нова порода куче- джак ръсел  Mr. Green

# 312
  • София
  • Мнения: 254
симпатично е, малко прилича на бигъл. Обаче и за тях четох, че не живеят много дълго.

nonsense,  Hug

Били, ти какво искаш да намериш по магазините? Готови ли сте с детската стая? Тя обща ли е за Тедо и бебка?

# 313
  • Мнения: 984
Сестра ми има джак-ръсел. Много активни кучета са. И където види вода - локва или езерце е винаги вътре Simple Smile

# 314
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Готова съм , мирясах  Laughing.
Търсих космонавт , който да не е безумно розов , да не е ушит с две леви ръце и да не струва 80 лв.Намерих един сив , ще свърши работа.Всичко по магазините ми се струва много грозно и скъпо.Моделите за момченца ми харесват повече , а едно време се захласвах по рокли  Laughing.
Вече имам почти всичко мога да стягам багажа за болницата.
Детската стая е с легло на два етажа , ще живеят заедно , но по-нататък , сега бебето ще е при нас , имаме легло , но още не сме го сглобили.Не си представям да ставам по няколко пъти на нощ и да ходя в другата стая.Тедо е притеснен , че в неговата стая нямало никакви момичешки играчки  Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт