Вярвате ли в това?

  • 3 766
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 288
Планът Ран-Ът не е точно като "раунд-ъп - изтребва ги до крак!"
И "конспиративна теория" за нещо-си не е точно самото нещо. Конспиративни теории светът познава в коя ли не сфера, и за какво ли не. В повечето има участници евреи Simple Smile

Имам известна представа от събитията в последните 20 години (достатъчно възрастна съм, най-малкото, а и някои други особености са налице), сега пак си наложих да прелистя нетЯ.

Ами, нито един смислен източник, естествено, както и очаквах - от в. "Шик-шок-шоу" надолу.
Накратко - коментарът ми остава същият като в началото:"Ха-ха".

Сега, друг е въпросът, че всяко реално нещо може да се изредактира в стил "Неновините".

# 31
  • Мнения: 21 771
Момичета, става въпрос за докладът на Ран и Ът. Още преди много години съм чувала за него и то от хора , които са на високи позиции. Одобрен е от правителството на Андрей Луканов с бурни ръкопляскания. Пуснете му един гугъл za подробности. Дано да е шега, дано....


 Моля ти се. Това дето беше одобрено с ръкопляскания от Народното събрание при Луканов беше една национална стратегия за преминаване към пазарна икономика, ,изготвена от Ран, която е 500-600 страници и изобщо не е това, дето е постнато по-горе, не става въпрос за гои и евреи, и как да изтребим българите, а за валутен борд, преход и прочие, ако не го мързи някой може да вземе да я прочете. 
http://old.omda.bg/bulg/Ran/ran_new/index.html
 Всъщност правителството на Луканов не я приложи тая стратегия.


 Любители на щуротии ги съчиняват тия точки и подточки "да забременим малолетните девойки" "да избием  българите с рентген" и подобни. Нямам представа защо - всъщност имам, да плашат гаргите. Явно им прави кеф, има си такива хора, че си и вярват..

Последна редакция: пт, 04 яну 2013, 17:22 от Iris04

# 32
  • София
  • Мнения: 8 947
Не знаех, че сме чак хилядолетен враг на евреите. Мислех, че по това време врагове са им били Египтяните. Леле в каква заблуда съм била. Толкова да сме значими, че чак и да искат да ни изтребят?  ooooh! Пък вече като чуя за този план Ран и ми е ясно, че е поредната глупост на спиращите коне.

# 33
  • Мнения: X
че има план - има. Едва ли е точно този и  едва ли е само за българите.

Тук трябва да се погледне по-високо от пъпа.

# 34
  • София
  • Мнения: 39 145
Уж не вярвах, ама 2012 сме ударили тотално дъно по раждаемост, каквото не е засичано от 1945!
http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2013/01/04/1978270_rajdaemostta_v … e_rekordno_niska/

# 35
  • Мнения: 11 288
Да, и Боко и Цвъко са върховните жреци на Мастърплана...
бе вие на кой свят живеете?!

# 36
  • Варна
  • Мнения: 18 168
Да, и Боко и Цвъко са върховните жреци на Мастърплана...
бе вие на кой свят живеете?!

Когато Мастърплана е бил приет, гореспоменатите са се разхождали още в анцузи.. Laughing

# 37
  • Мнения: 11 288
Така де - ама се сочат факти от тяхното управление като доказателство.
Иначе под Мастърплана 13 поредни години (1997-2009) се радвахме на непрекъснато растяща раждаемост. Не ще да е толко човеконенавистен.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 18 168
Така де - ама се сочат факти от тяхното управление като доказателство.
Иначе под Мастърплана 12 поредни години (1997-2009) се радвахме на непрекъснато растяща раждаемост. Не ще да е толко човеконенавистен.

Мда, тези години са били извън плана. Много жилави сме се оказали.. има да агонизираме още дълго.. Tired

# 39
  • Мнения: 5 710
Те резултатите са налице с или без план. Какво като има/или няма

# 40
  • Мнения: 5 710
а кои са гоите, какво е това?

# 41
  • Мнения: 62
Aз пък съм чувала от разни езотерични източници, че българите са 13-то, изгубено еврейско племе.

# 42
  • Мнения: 24 467
Не, не сме толкова значими, че да ни требят планово. Ние си го можем и сами.

а кои са гоите, какво е това?
Чети Ван Хелсинг, той обяснява подробно.

# 43
  • Мнения: 5 710
Ще проверя:) Аз намерих м/увременно, че гой е неевреин , неверник.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 18 168
Aз пък съм чувала от разни езотерични източници, че българите са 13-то, изгубено еврейско племе.


Ха-ха-ха  Joy мой познат твърди, че имало някаква древна еврейска песен в която се пеело нещо от рода на: "Да не се караме и мразим, защото в крайна сметка всички сме българи.." Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт