Вярвате ли в това?

  • 3 765
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 18 168
Цитат
3. Необходимо е с българският народ да се разправим по-бързо, защото после ще бъде късно. Хилядолетният ни враг е още жив.

Ей това от последната точка ме заинтригува. Защо после ще бъде късно? Кога после? Thinking

# 16
  • София
  • Мнения: 23 138
Как кога - сега.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 9 913
а защо евреите?

# 18
  • София
  • Мнения: 23 138
Добре де, при нас ли баш е фрашкано с евреи?  Rolling Eyes Да ходят да изтребват други нации.  Naughty

# 19
  • Варна
  • Мнения: 18 168
Добре де, при нас ли баш е фрашкано с евреи?  Rolling Eyes Да ходят да изтребват други нации.  Naughty


Офф Тони.. Ние сме хилядолетния им враг, другите не могат да им се опрат. Нали видя..после ще бъде късно.

# 20
  • Мнения: X
Това някаква нова религия ли е? То без вяра накъде .... все трябва да вярваме в нещо.... Но някак си не ме влече да вярвам единствено в могъществото на еврейската нация и в нейното взесилие.  Stop То излиза, че най-големите мразители на евреите, са всъщност най-големите ционисти. Grinning

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1696702

# 21
  • Мнения: 2 931
ХІІ. 4. Да се завишава възрастта, при която се разрешава встъпване в брак.
Ей тук са се провалили,  Laughing възрастта все още си стои 18 години, а в специални случаи - 16.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 18 168
ХІІ. 4. Да се завишава възрастта, при която се разрешава встъпване в брак.
Ей тук са се провалили,  Laughing възрастта все още си стои 18 години, а в специални случаи - 16.

Мда.. или не... то всъщност вече много рядко някой сключва брак... независимо на каква възраст..

# 23
  • София
  • Мнения: 29 106
Вярвам! И в свободно литкащите самолети - също  hahaha
...

Това бяха тези, които ни пръскаха, нали?

Дааааа, вярвам, разбира се  Laughing

# 24
  • Мнения: 337
Не, не вярвам. Нито в това, нито като цяло в конспирации, позоваващи се на това как целият свят е настроен срещу страната ни, щото видиш ли сме опасни и силни врагове. Пука му на някой за държавицата ни. Laughing

# 25
  • Мнения: 21 771
  Ама защо ние да сме хилядолетния враг на евреите? Че ние нищо не сме им направили Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 10 547
Не вярвам. Но вярвам в това, че каквото сами си направим и ционистите не ще успеят.

# 27
  • bulgaria
  • Мнения: 310
Момичета, става въпрос за докладът на Ран и Ът. Още преди много години съм чувала за него и то от хора , които са на високи позиции. Одобрен е от правителството на Андрей Луканов с бурни ръкопляскания. Пуснете му един гугъл za подробности. Дано да е шега, дано....

# 28
  • Мнения: 1 288
Ционист не е равно на евреин и обратно.

Не знам дали вярвам конкретно в това, но пък вярвам, че причините да сме на това дердже не са само ендогенни.

# 29
  • Мнения: 1 252
Не е шега, самият г-н Ран го слушах преди години... И да не вярвам виждам как стриктно се прилага до момента. За жалост.

Общи условия

Активация на акаунт