Вярвате ли в това?

  • 3 767
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 62
Аз вярвам в конспирации, много черни такива е  имало по бялата земя. Мисля още, че хората са роби на банките и на цялата тази монетарна система. Само че аз пък харесвам евреите, няколкото, които познавам, са все такива интересни личности, готини. Любимки са ми Натали Портнам, жената на Кобейн,/ забравих как се казваше ooooh!/, Леонард Коен. Мъжо пък слуша 1 руски евреин, Розенбаум, не знам знаете ли го.Ако има такава конспирация, тя не е еврейска, а на група или групи масони, аз така мисля.

# 46
  • Мнения: 10 547
И щото сме много готини, можем ги нещата, страната ни е природно богатство, а  местоположението й .... Много добри оправдания за собственото ни безсилие, кофти исторически стечения на обстоятелствата и също така кофти народопсихология.
Значи по тази логика има план за изтреблението на българския народ още от времето на император Никифор.

# 47
  • Мнения: 7 009
Къртни Лав е жената на Кобейн.

# 48
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Вярата е за набожните.
За другите са знанията.
Аз не съм запозната, съответно не изключвам, но и не потвърждавам.
Логиката ми и здравия разум клонят към второто.

# 49
  • Мнения: 2 676
на мен ми е интересно кой е седнал и е съчинил ...... това нещо ooooh!

# 50
  • Мнения: 4 802

Ха-ха-ха  Joy мой познат твърди, че имало някаква древна еврейска песен в която се пеело нещо от рода на: "Да не се караме и мразим, защото в крайна сметка всички сме българи.." Sunglasses

Дали си разбрала правилно - да не сме всъщност македонци? Simple Smile

Всъщност подобна националистическа суета е присъща май на всички на Балканите.

# 51
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Ако има такава конспирация, тя не е еврейска, а на група или групи масони, аз така мисля.
Е то е ясно, ако не са евреите, ще са масоните Crazy

Аз тотално не вярвам в подобни световни конспирации. Обикновено всички тези групи от хора, обслужват свои лични и тесни материални интереси. Нямат така да се каже, чак такива глобални стремежи.
Обикновено тези с намерения за големи работи са някакви откачалки, които нямат чак такива възможности.

# 52
  • Мнения: 2 485
на мен ми е интересно кой е седнал и е съчинил ...... това нещо ooooh!

КГБ и ДС. Може би е техен съвместен проект. Преди 60-70г. фашистите са били виновни за всичко. Защо сега да не бъдат евреите? Побъркват се да говорят за световна конпирация, а тя се оказва регионална, организирана пак от нашите хора.

Помните ли плана "Дълес"?

http://ataka.blog.bg/politika/2010/08/04/planyt-quot-alyn-dyles- … tel-na-cru.586535

Eто какво мислят за него от БАС-Русе.

И той като че ли е съчинен от нашите хора.

Последна редакция: сб, 05 яну 2013, 03:29 от vl

# 53
  • Мнения: 4 300
Вярата е за набожните.
За другите са знанията.
Oт стремеж да изтриеш думата 'вяра' от речника си ще вземеш да махнеш и 'вярно '  Laughing

Преди 60-70г. фашистите са били виновни за всичко. Защо сега да не бъдат евреите?
Евреите са подозирани в задкулисно дърпане на конците много, много преди изобщо да има и помен от фашизъм.

# 54
  • Мнения: 25 899
Ако има такава конспирация, тя не е еврейска, а на група или групи масони, аз така мисля.
Е то е ясно, ако не са евреите, ще са масоните Crazy


Е, че масонството къде възниква?  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 62
Сега прочетох статия и май няма единно мнение- при Соломон,''тоя тиран равратен'', от жреците на Халдея, Индия и Егитет или при тамплиерите. Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 2 485

Преди 60-70г. фашистите са били виновни за всичко. Защо сега да не бъдат евреите?
Евреите са подозирани в задкулисно дърпане на конците много, много преди изобщо да има и помен от фашизъм.

Да, така е. Още през средновековието са били изгонени от Франция и Испания. Някъде беше споменато, че нашите са дошли от Испания.

# 57
  • Мнения: 4 802
Да, така е. Още през средновековието са били изгонени от Франция и Испания. Някъде беше споменато, че нашите са дошли от Испания.

Ми те през Средновековието и жените, носещи мъжки дрехи, са ги горили на клада - нали не се предполага да са ни за пример.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 18 168
Да, така е. Още през средновековието са били изгонени от Франция и Испания. Някъде беше споменато, че нашите са дошли от Испания.

Ми те през Средновековието и жените, носещи мъжки дрехи, са ги горили на клада - нали не се предполага да са ни за пример.

Ха така, ние нито някого сме гонили нито сме горили на клада... Crossing Arms
А пък на... хилядолетен враг...
Друг стои зад този заговор... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт