Предучилищна - набор 2006 - 2

  • 36 674
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 328
В 104-то от април ще приемат документи.
В 73-то към края на този месец ще има инфо в сайта.

Благодаря за информацията. За 104 дали знаеш от коя дата започва записването или по-късно ще има подобна информация.  Simple Smile

Мога да напиша пак като излезе дата, тъй като моето дете е там в предучилищна.

# 46
  • Мнения: 4
Запис. Темата ме интересува насочила съм се към39 СОУ Младост

# 47
  • sofia
  • Мнения: 8 934
В нашето училище от вчера са започнали да приемат заявления.
Дано да ни огрее, защото не живеем в района му, но пък големия учи там. Въвели са точкова система. И ако нещо не ни стигнат точките ще се гръмна, ако трябва да продължа да ги водя на различни места...сега едвам издържам. Да не говорим, че другото удобно училище е бившето на големия, а там просто няма начин да го запиша.

# 48
  • Мнения: 1 059
Леле, като ви слушам за училищата в София много се чудя, в Пловдив
не знам да има повече 2-3 т.нар. елитни основни училища, където е може
би по-трудно да приемат всички желаещи деца. В останалите училища даже
е обратното, учители и директори се молят и се чудят как да си съберат
повече деца, обикалят по къщите на бъдещите първокласници, по градините
в района. В нашата градина вече на 2 пъти са ходили да им се представят
начални учителки от квартално основно училище. В това училище, в което
записах дъщеря ми, "борбата" е била за 2 учителки, но аз не държах на нито
една от двете, достатъчно противоречиви мнения чух за тях. Иначе директорът
е казал, че няма да остави неприето дете.

# 49
  • sofia
  • Мнения: 8 934
Veniz, само в някои е малко по-голям наплива. Приемат 110 деца в нашето в първи клас....звучи ми достатъчно, ама знам ли?

# 50
  • София
  • Мнения: 1 124
Здравейте, записвам се да ви следя.
В училището, което съм избрала още няма данни кога ще приемат документи  Confused

# 51
# 52
  • София
  • Мнения: 545
Здравейте,
големият ми син е в предучилищна група в детската градина.

За училище съм се ориентирала към 119, 112 и 1.
В 119то, 138мо, 112то приемат документи от 07 януари.
1во ще приемат към края на януари.
12то към края на февруари.

# 53
  • София
  • Мнения: 3 249
Е, от кварталното ни идват по домовете да ни молят да ги запишем...та краен вариант имам Rolling Eyes Не страдам от родителски амбиции просто защото съдбата рано ги оряза...

# 54
  • София
  • Мнения: 1 569
Привет,

Някой с по-големи деца има ли отзиви от занималните на 81, 144 и 118-то в Младост. За 125-то горе-долу ми е ясно. Събират 2 класа в едно, шумно, изнервящо за децата. Дали някое от другите училища има по-нормална занималня с разделяне на децата на 2 групи, докато едната спортува, другата си пише домашното, после се сменят... Wink

# 55
  • Мнения: 678
И аз се записвам тук.Засега съм се спряла на 127 СОУ,18СОУ и 133 СОУ (за 20ОУ предполагам шанса е минимален),някой да има отзиви или желание за кандидатстване в тези училища?

# 56
  • софия
  • Мнения: 25 399
И аз се записвам тук.Засега съм се спряла на 127 СОУ,18СОУ и 133 СОУ (за 20ОУ предполагам шанса е минимален),някой да има отзиви или желание за кандидатстване в тези училища?

133 е в нашия списък.

# 57
  • Мнения: 6 584
Здравейте,
Аз днес останах озадачена, след като учителката на дъщеря ми е казала ,че ще се правят застраховки на децата по желание. В случай на инцидент или нешо от сорта. Понеже баща и я взе днес от училище и не разбрал с подробности за какво иде реч ,затова и не навлизам в конкретика. Чудя се , това обичайна практика ли е в училищата или толкова са го закъсали застрахователните компании, че наобикалят и децата....

# 58
  • sofia
  • Мнения: 8 934
В началото на уч. година дадох 3 или 5 лв (не помня) за подобна застраховка. За големия ми син се отнася.

# 59
  • Мнения: 6 584
В началото на уч. година дадох 3 или 5 лв (не помня) за подобна застраховка. За големия ми син се отнася.

Благодаря ти за отговора  bouquetПонеже до сега не бях чувала за подобна практика и леко ми стана странно...

Общи условия

Активация на акаунт