Туба и Джансел в "Огнено сърце"-"Gönülçelen" и след това - Тема 178

  • 96 838
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 84

                                        Добър вечер и мен,момичета.

                Изгледах преведения епизод.Много силно начало.

                При он лайн гледането си мислех,че това е епизода на Илкер.Много силна игра на Илкер,но сега видях една много зряла игра на Туба,пестелива и обрана откъм излишни жестикулации.
                  Много ми хареса епизода .
                 
                 

# 16
# 17
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Ринка  Hug много красота отново, благодаря!   bouquet



А и какво по-хубаво начало за нова седмица, та  Wink нали е вече понеделник!  Simple Smile

Ванче  Hug Четит ти двоен празник!   bouquet

Много здраве и късмет да ти донесат!

А понеже и аз си имам именник да почерпя скромничко и аз за негово здраве!  Simple Smile

Скрит текст:

# 18
  • Мнения: 10 033


Честит Иванов ден, скъпи приятелки!  Hug

Честит двоен празник, скъпа Ваня  Hug!
Щастие, здраве, късмет и любов да срещаш винаги по пътя си!  Hug

# 19
  • Мнения: 10 033
Цвети  Hug честит празник и на теб, на твоето момче!  Hug
Да ти е жив и здрав, много късмет и много любов!  Hug



За Ивановците!  Hug

Последна редакция: пн, 07 яну 2013, 00:31 от lina_4

# 20
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, ВАНЧЕ!  bouquet  bouquet



На всички, имащи именници в семействата си и около....
Да са живи здрави, прави и корави!  bouquet  bouquet

# 21
  • Мнения: 2 195
Нова тема, пак празници и първи преведен епизод! При това в синьо! Какво ми остава да кажа:
Ринка, добре заварила в синята тема  bouquet  bouquet  bouquet
и наздраве в синьо:

# 22
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Линка, Танче  Peace много сте прави разбира се за играта на Туба, дори и с ново амплоа тя отново ме плени!  Peace
Личи си, че с всеки нов проект тя все повече се усъвършенства, колкото и да е малко само за един епизод да се изказвам, просто дори и само за него, наистина ме впечатли с различното си излъчване, а какво още ще покаже - ще видим. Очаквам с нетърпение следващият епизод!  Peace

# 23
  • Мнения: 2 195
На всички с името Ивана и Иван:

Ваня, за двойния ти празник - двойни пожелания за  здраве, късмет и любов!


Цвети, да ти е жив и здрав именникът!

# 24
  • Мнения: 2 195
Линка, Таня и аз съм съгласна с вас за играта на Туба и Илкер! Туба - да и зряла, и все така магнетична. Илкер - малко в повече и на мене ми дойдоха мимиките и жестовете му при повторното  гледане  с превод . Двамата са чудесен тандем - убедителен и истински. И с много химия, разбира се Laughing Какво притежава Туба освен талант, магия ли - не знам, но както изглежда и в този сериал е откраднала сърцето и оставила без дъх героя на партньора си.

Спокойна нощ Hug

Последна редакция: пн, 07 яну 2013, 01:28 от Bagi

# 25
  • Мнения: 4 249
Момичета  Hug и аз изгледах епизода на един дъх  Peace За това, че Туба ще играе добре не съм се и съмнявала (както и вие Heart Eyes), но си личи израстването й като актриса. Наистина с много пестелива игра показва различните състояния на героинята си Танче,Цвети,Баги Peace

Линка, Таня и аз съм съгласна с вас за играта на Туба и Илкер! Туба - да и зряла, и все така магнетична. Илкер - малко в повече и на мене ми дойдоха мимиките и жестовете му при повторното  гледане  с превод . Двамата са чудесен тандем - убедителен и истински. И с много химия, разбира се Laughing Какво притежава Туба освен талант, магия ли - не знам, но както изглежда и в този сериал е откраднала сърцето и оставила без дъх героя на партньора си.
Баги  smile3521 Според мен е харизма, чар, непринуденост..Е, пак се олях Joy
Честит ти нов подпис  Heart Eyes За теб да не важи приказката "Нова година, нов подпис" ?!  Joy Heart Eyes

Ванче Да ти е живо и здраво името,а че днес прибавяш и година към настоящите ти си е супер! Пожелавам ти от сърце крепко здраве, много щастливи мигове с обичаните от теб хора и сбъдване на всичките ти мечти! И Мурат ти поднася букет за именния ден!


Цвети Да ти е жив и здрав именняка

Лека нощ и от мен!

# 26
  • Мнения: 885
Линка Цвети Баги съгласна съм с вас за играта на Туба и Илкер и на мен ми се струвапше че на моменти леко прекалява с някои жестове но това не го бях забелязала при гледането без превода Thinking Peace Туба става все по-добра с всеки изминал сериал   bouquet Hug Тука е в една различна роля но я играе повече от успешно Peace
Ваня и тук да ти Честитя Двойният празник  Hug Цвети да ти е жив и здрав именика  Hug

Успешна седмица  Hug
Скрит текст:

# 27
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug

Благодаря ви за поздравленията, момичета!  Heart Eyes

Да започнем първият работен ден тази седмица  Wink както ние си знаем!  Peace



А за настроение и нови колажи, направени от някой, като нас, който дотолкова е убеден в израстването на Туба след всяка следваща роля, че  Wink вече я вижда и в Холивуд!  Laughing





Скрит текст:

# 28
  • Мнения: 36 794
Добро утро и Честит празник на всички, които имат повод да празнуват днес!

Ваня Честит Имен и Рожден ден! Желая ти много щастие!




Цвети Честит Имен ден на твоето момче!
Бъдете здрави и много щастливи!




Хубав ден и лека седмица на всички!

# 29
  • Мнения: 10 033
Добро утро, момичета!  Hug



Днес имаме поредния празник и се надявам да си го прекарате наистина празнично, макар и на работа!  Hug Добре почва новата седмица, така добре, както завърши старата!  Laughing

Отново да поздравя всички, които имат имен ден, а и всички, чиито близки празнуват днешния празник!  Hug



Приятен ден, дами!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт