Ийит Йозшенер и другите лоши момчета на турското кино - тема 117

  • 40 938
  • 757
  •   1
Отговори
# 30
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Криза е, да бъдем скромни.
Тази година да сме доволни
на старо вино и на сирене с плесен,
на кола без покрив и на мъж без дрехи.
Наздраве.


 Joy Joy Joy Joy Joy

Амин, дай Боже!  Joy

Бланче, виждам го. Ма, а кажи кво да го правя!?  hahaha hahaha hahaha hahaha
Така и не случих на мъже. Единият асоциален до мозъка на костите си, а другият с уклон към тежките четива... Живот ли бе да го опишеш  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 233
Нищо Лакун, единият на лодката, като го духа вятърът ще му минава бързо главоболието от четенето, но виж за другия ,положениетo е извън контрол.За теб, да не плачеш,първото -фотки, второто, да го видиш и да му чуеш медения гласец.

http://www.dailymotion.com/video/xot3ca_yigit-ozsener-the-reason-is-you_people#.UOptUawaxWk[/video]

А това гледали ли сме го

 http://www.dailymotion.com/video/xp2lmj_yigit-ozsener-karanlikta … s_tv#.UOpvtawaxWk

Последна редакция: нд, 06 яну 2013, 22:49 от nikita1

# 32
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Мерсаж, Ники  Hug

гледала съм го, да  Peace даже съм абонирана за тоя канал в дейлито. ценни неща има.  Heart Eyes

">#![/video]

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 33
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Още едно лошо момче.



Скрит текст:

# 34
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Ванче, това капитанчето ли беше?  Heart Eyes Вай бе! Все по-лесно се заглеждам по чуждо  hahaha

# 35
  • Мнения: 3 547


мнооого хубав моят любимец в минутите...    

актьорът, който играе бащата на жертвата не е ли онзи дядо от '1001 нощ " ? newsm78

# 36
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864


цакам с шехзаде  Мустафа Joy hahaha Joy

Не знам, Лорче. Още не съм гледала серията.  Peace

# 37
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Ванче, това капитанчето ли беше?  Heart Eyes Вай бе! Все по-лесно се заглеждам по чуждо  hahaha

Да същия. А ето го и с едно лошо момиче.

# 38
  • Мнения: 9 541
Днес било Иваноден...ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!



Честит имен ден на всички: Иван, Ваньо, Ваня smile3525, Йоана, Йоан, Йонка, Йото, Ивайло, Ивайла, Иво, Ивона, Калоян, Жан, Жана, Яна, Йонко!!!

Бъдете усмихнати, здрави и щастливи!    bouquet  bouquet  bouquet

А за Козирозите няма какво да обсъждаме, те всички си се смятат за №1 в зодиака....имам си тамън двама такива, та знам, за какво говоря rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo /не, че са чак толкова лоши, де smile3532/. Ние от другите зодии, нас кучета ни яли Joy Joy Joy

# 39
  • Мнения: 1 064
Вие само по нощите ли пишете?  Cry Особено пък Лия, имам чувството, че дава нощни смени някъде, а денем спи.   Grinning

Честит имен ден на съфорумките с празник днес, да са живи и здрави!  smile3525

Лор, Чепик бей с черното поло е уникален.

# 40
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Добро утро! Честит имен ден на всички, които празнуват днес!     bouquet

Изгледах снощи първата преведена серия на минутите. Хареса ми, да ви кажа честно. Пичът в главната роля е същи Дъстин Хофман. Много добра игра, нищо излишно. Тубето си е ясна. Хванах две-три глупави грешки, но не е болка за умиралка. Режисьорска работа и оператор - чок гюзел. Дано само оназ г-жа сценаристката се удържи и след трета серия не започне с глупостите, както направи при Сускуните. Tired Силно се надявам Керем Дерен да й натиска спирачките този път. Та така. В общи линии - става засега. Ще го проследя до пета серия за снемане на пълна анамнеза  Mr. Green

Приятен ден и успешна седмица на всички!   Hug

# 41
  • Мнения: 40
ЧЕСТИТ ИВАНОВДЕН!




И ДА ПОЧЕРПЯ, ЧЕ ВКЪЩИ СМЕ ТРИМА!






# 42
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Патета Hug, за здравето на името ми в реалитито (и никнейма ми дори)  си чукнете едно поне виртуално:

Скрит текст:








Честит да е Ивановден и на всички други именници, които минават от тук или пък на тия, които ги радват в дните им Hug Hug Peace

# 43
  • Мнения: 233
Ай , милите ми именнички, да сте живи ,здрави и щастливи,както и близките ви !Може да е банално, но има ли нещо по-важно!
От празниците, тоя ми е любим. Peace
Наздраве на всички!

# 44
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Виви, да сте живи и здрави всички у вас с празничното име  Hug Онзи ден ти пожелах това - онова, няма да се повтарям, знаеш, че ти желая само най-доброто. Прегръдки!  Heart Eyes Hug Heart Eyes

Ването, честит имен ден! Да си жива и здрава! Много късмет, успехи и усмивки!

Ако мине другото Ване и на нея желая същото  Hug Hug Hug

И за да не опасем съвсем оранжерията с лалетата  Laughing ще пусна един общ буюк букет  hahaha


Общи условия

Активация на акаунт