Ийит Йозшенер и другите лоши момчета на турското кино - тема 117

  • 40 936
  • 757
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 547
Момичета именнички, честит ви ден ! Да сте здрави и щастливи !

и ей такива готинки подаръчета да получите ))))))))

# 46
  • Мнения: 1 064
Я, колко именници сме имали!

Мили момичета, желая ви
хубави дни сред хубави хора,
изпълнени с хубави мисли и хубави чувства.
И хубав празник.

# 47
  • Мнения: 233
Е,как на Ивановден без култовата песен  Wink  Hug

# 48
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Честит Имен Ден на всичките ни именници и именнички в темата.
Момичета да се живи и здрави много много щастливи през цялата година  Hug

# 49
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Скъпи приятели, благодаря на всички за милите пожелания.
За мен днес е един много специален празник. Малка почерпка - малко позакъснях, но много гости.

Скрит текст:








# 50
  • Мнения: 0
Да се включа преди да е станало утре Hug Hug Hug
Честит имен ден на именничките  newsm51  Здраве, любов, веселба newsm51

# 51
  • Мнения: 9 541
Отварям темата /Бланче, забележи, преди полунощ hahaha hahaha hahaha/ и що да видя - страхотната кола с панделка на Лор. Рекох си, брей тая Лор, раздава ги по случай Ивановден, да взема да се прекръстя на Иванка, ама после прочетох, че тя не ги раздавала, а само пожелава на именичките, такива коли да получат /само не е писала в кой живот точно rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo/.
Още не съм гледала 20 минути, но ми е кеф, че нещо приятно ми предстои Grinning Peace

Аз някъде бях писала, че след 15-ти трябва да сме на диета, то вече не се трае, всеки ден се яде и пие на корем Mr. Green Wink, всеки черпи като за световно, пък и рожденици и именици бол, да са ни живи и здрави всичките и ние останалите барабар с тях newsm10

Скрит текст:
Бланче, аз не ходя на работа в буквалния смисъл, защото работя самостоятелно - поне това му е хубавото, нямам шеф на главата си и не спазвам никакво работно време, спазвам само срокове



# 52
  • Romania
  • Мнения: 1
Честит имен ден на Свети Иван! smile3525
Ние имаме в Румъния почти 2 млн. души, които носят името на Свети Иван. newsm44
Свети Иван е най-големият късметлия светец на календара, той има 6 дни, в които се празнува.
Ами Виви и Ваня това е първата "Честит имен ден" тази година. smile3508

# 53
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Момичета, гостите ми си тръгнаха, та все пак дойде ред да ви кажа горещо благодаря за хубавите думички и китки, пожеланията за подаръчета с червени панделки и хилядите целувки.  Hug Peace
Обещавате догодина по това време да се повтори нали  Peace Че аз на рожденните си дни не се радвам, но на именния да. И то защото всички които обичам, обичат да му се радват. Готино е така. Лека нощ от мен с грозноватичката, но за мен прелестна Нина Симон Hug Peace

# 54
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 55
  • Мнения: 9 541
Ванинка Hug, ама си си избрала една от най-хубавите песни, бе казъм  bouquet

# 56
  • Мнения: 40
Привет! Hug
Благодаря на всички за пожеланията през последните дни, много поводи имах, много мили неща прочетох тук.Странно, не се познаваме в реалния живот, но токова ми стопляте сърцето. Направо като втори дом ми е тук- понякога  с по-дълги отсъствия, но винаги много хубаво да се завърнеш.
А за колата на Лорчето какво да кажа- и от късметчетата в баницата ми се падна нова кола..... Laughing

# 57
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
 Как сте, патюшки?  Днес ли е втора серия на минутите?

 Hug Hug Hug

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Как сте, патюшки?  Днес ли е втора серия на минутите?

 Hug Hug Hug

Евет  Laughing Hug Ша го киризиш ли  Wink

# 59
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Евет hahaha  Ако не ми мине кеди път.... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт