Ийит Йозшенер и другите лоши момчета на турското кино - тема 117

  • 40 992
  • 757
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Евет hahaha  Ако не ми мине кеди път.... Mr. Green

 Joy Joy Joy То при нас кедитата са на хубаво да та минат  Wink

# 61
  • Мнения: 0
 Hug Привет патета Hug
От туитъра на бат Тойгар, Страшен филм  Joy Joy Joy Mr. Green

# 62
  • Мнения: 3 547
Hug Привет патета Hug
От туитъра на бат Тойгар, Страшен филм  Joy Joy Joy Mr. Green


добре, че са кокошки...представих си го с патки  Joy Joy Joy Joy Joy

# 63
  • Мнения: 234
Hug Привет патета Hug
От туитъра на бат Тойгар, Страшен филм  Joy Joy Joy Mr. Green
https://pbs.twimg.com/media/A_Z2tO2CEAALhbU.jpg

добре, че са кокошки...представих си го с патки  Joy Joy Joy Joy Joy

Нали сме от една порода ! hahaha hahaha hahaha

# 64
  • Мнения: 234


Като гледам тая снимка , преди малко публикувана във фб , нашият само ще да се е скатал в някоя клиника по пластична хирургия. Mr. Green

# 65
  • Мнения: 1 064
За мен пък да ви кажа тук е единственото място без моменти на нерви и напрежение, без гонене на нещо и полагане на усилия... Виви започна..  Embarassed

А колкото до празниците, както казва Лиа, ай да свършват, е вече се търкалям.  ooooh!

Минутите по коя бяха, дайте линк да метна един белтък.  Praynig

# 66
# 67
  • Мнения: 1 064

Много мерсим.  Hug
Значи, пускам и първото, което виждам, какво мислите?! Чепик бей с черното поло, слязъл направо от снимката на Лор... Еее, бива го, много го бива.

# 68
  • Мнения: 1 064
Аз да снеса и малко инфо. Ани е изровила, че най-накрая наближава пускането на нова историческа суперпродукция, която се снима от миналата година. Това е филмът Махмуд и Мерием, заснет по едноименния роман на Елчин Ефендиев (за първи път го чувам, изглежда е прочут азербайджански писател). Филмът е турско-азербайджанска продукция, сниман основно в Азербайджан и разказва исторически събития от 16 век, когато се основава Азербайджанската държава на Сефевидите със столица Тебриз. Династията на Сефевидите я замесиха и във Великолепния век, та оттам знам, че са имали търкания с Османската държава по времето на Сюлейман. Но изглежда филмът повече набляга на забранена и невъзможна любов заради разлика в социалното положение и разлика в религиите.

# 69
  • Мнения: 234

Много мерсим.  Hug
Значи, пускам и първото, което виждам, какво мислите?! Чепик бей с черното поло, слязъл направо от снимката на Лор... Еее, бива го, много го бива.

E, това е, кой си е скъсмет...Аз пускам и що да видя-една дебела кака с поло в някакъв креват Sad.

Бланче,видях ,че си писала филм, но като една патка  да си питам, филм или сериал за азербайджанското. Simple Smile

По това, което Виви започна-, Бланка продължи, та и аз - какво да правим сега , като сме  толкоз готини, ай някой да ми каже нещо... hahaha Лоши бол ,има за всички, купонът си тече по график, какво остава- кеф. Peace

# 70
  • Мнения: 3 547
олеле, мацки, гледате ли Ипек Билгин в каква роля се е насадила тоя път...

ама и отива да е кучка де Joy

# 71
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Яка кучка е, да  Peace Значи заплете се положението с минутите. Да видим сега в трета серия накъде ще тръгне кълбото. Готин е сериала. Не вярвах, че ще го кажа  hahaha hahaha hahaha hahaha

Бланче, мерси за инфото и трейлъра    bouquet

# 72
  • Мнения: 0
И на мен ми харесват Минутите Simple Smile И изтървах след рекламите - с кого се сблъска Мелек?

# 73
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
С една жена. Тази за която разказа /пусна партенка/ на Озан. Същата, на която Озан разглеждаше досието.  Peace

Мисля че историята е между Мелек и дъртия. Но все пак остава въпросът - защо му трябва до такава степен на баир лозе, като може да я смачка до девето коляно по много по-безболезнен начин.  Rolling Eyes А и да рискуваш живота на сина си... Може би нещо непредвидено е станало в онзи ден. Може би Мелек знае някаква гнусна тайна за Баро и той я е притиснал със заплахи към семейството й. Оттам да се е завъртяла въртележката.

# 74
  • Мнения: 234
Ще ме накарате, вие, да пия противоалергичното и да я гледам серията "на минутите"Много сте зарибяващи, знаете ли  Hug Обмислям дали  да  се прежаля Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт