Ийит Йозшенер и другите лоши момчета на турското кино - тема 117

  • 40 937
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 9 541
Vaninкa , OK!ОК!ОК! http://www.prikachi.com/images/116/5840116n.jpg

ама ако погледнеш тук, този поглед - взиране във витрината на магазина-подарък по нощите - страшно му тичаше  Grinning


Търси плодове, за кого ли? rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo Two Hearts

# 751
  • Мнения: 485
Тя, B l a n k a ти е отговорила, ама ти не си я разбрала  Joy

"Сълзите на пленения град" първо беше Мерхамет ...прекръстиха го преди да почне ... после пак ... и на 5-тата серия го отсвириха  Mr. Green
Гонеше рейтинг в 100-те (99)  Joy

# 752
  • Мнения: 485

Търси плодове, за кого ли? :
Как за кого! За Бубката  Grinning добре са я барнали  Party

# 753
  • Мнения: 9 541
 newsm78 newsm78 имаше нещо, вярно, но кой да помни такива подробности? ooooh! Shocked

# 754
  • Мнения: 9 541
Ванинка, виждаш ли Петан как ни плаши? Wink Добре, че не съм със слабо сърце hahaha hahaha hahaha hahaha

Изчезвам в новата тема, че тая я опуЩихме........ Heart Eyes

# 755
  • Мнения: 485
lia, с твоите туроператорски фотки изписахме страниците  Grinning

Хади от мен спокойна нощ  smile3529 и се прехвърли в новата тема  Hug

# 756
  • Мнения: 9 541
Такива са фотките, но пък са хубави, аз като пиша, че хич ме няма по колажи и пр. ......йок реакция Joy Joy Joy  Party Party Party

# 757
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Абе, влязох тук, че темата е най отгоре в редичката,но гледам 51 страница. Защо сте се осамотили тук  newsm78

Петан, ние дето сме останали там сме си луди отдавна. А луд не умалява нали знаеш
Търсенето на плодовете беше наистина знаменателно.

Ама неможете да ме накарате да го оставя тоз велик актьор и да се лепна за Бурка. Тя е в интериора на негово величие Мурат, как беше го кръстила днес една симпатяга на име Ени - "нашата мелодия на сърцето"
Не плачете Joy Joy Joy, ами се местете оттатък Peace

Общи условия

Активация на акаунт