Ийит Йозшенер и другите лоши момчета на турското кино - тема 117

  • 41 000
  • 757
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 541
Уф, да ви се оплача и тук, на 13.02. oт 20 ч.   почвал сериал с Ибрахим Челиккол и дъщерята на вуйче - MERHAMET -, но тема йок, сигурно няма и да се превежда Weary smile3518 newsm45, çok çok kötü! ooooh!

# 721
  • Мнения: 1 064
Момичета, гледайте, от август в Истанбул пускат автобуси амфибия, които ще преплуват - май само Халич (Златния рог). Ето това е машината, но още няма кадри от турско.

# 722
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Ти глей довечера новините да видиш автобуси амфибия  hahaha по южната дъга на околовръсното  hahaha hahaha hahaha Даже не амфибия, а направо подводница  Mr. Green

Лиа, спокойно бе. Може някой да направи тема все пак.  Peace

# 723
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Лиа, а защо ти самата не направиш тема. Може да има мераклии да пишат там. Знае ли се. А може да се върже и някой друг, който знае езика и има добра душа, готова за споделяне на емоции. А колкото за инфо - на този адрес, който ти пуснах от форум на Бурчин фрагманите ги превеждаха на английски. Може да пускат и за епизодите нещо newsm78 Ето ти го пак.
http://www.facebook.com/burcinterziogluinternationalfanclub

# 724
  • Мнения: 485
... Може да има мераклии да пишат там. Знае ли се. А може да се върже и някой друг, който знае езика и има добра душа, готова за споделяне на емоции. А колкото за инфо - на този адрес, който ти пуснах от форум на Бурчин фрагманите ги превеждаха на английски. Може да пускат и за епизодите нещо...
Vaninкa вземи им направи темичка  Praynig
Пуснете го малко тоя Мурат, направо го обезкостихте Човеко не излиза от къщи зарад вас  Joy Прехвърлете се на Бурча, докато той реанимира  Mr. Green
Патрона го няма , ама и лошите момичета не се вестяват - ей като таз какичка

Иначе нищо интересно... за сега съм "хулиганка"  Mr. Green

# 725
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Кака Берри явно се лекува след поредната раздяла с шопинг терапия  Mr. Green Няма лошо, отива й  Wink

# 726
  • Мнения: 234
Тя акъл няма - вместо плитки- шапка, кво ни се прай на Майкъл Джексън, само да не налети пак на Нежо Mr. Green

# 727
  • Мнения: 9 541
Петан Hug Heart Eyes, блестяща идея, Ванинка Hug сигурно знае да пуска темички, фотки, а какви колажи прави само, пък и с турския е по-добре, а и фейсбук-профил има..... newsm78, а аз какво, само се силих да си търся единствения учебник по турски /граматика ли беше/, дето Бланчето ми препоръча, но и това не направих newsm78 newsm78 newsm78

Ванинка  , мерси миличка, но не ставам И за това  Joy Joy JoyWink Mr. Green Thinking

Бланче, значи и Стамбула ще си има автобуси-амфибия, браво на тях, не дремят като нас за всичко Crazy

# 728
  • Мнения: 1 064
Уф, да ви се оплача и тук, на 13.02. oт 20 ч.   почвал сериал с Ибрахим Челиккол и дъщерята на вуйче - MERHAMET -, но тема йок, сигурно няма и да се превежда

И този ли ще бъде Мерхамет, това име не го ли отменаха вече.  hahaha hahaha hahaha
Не плачи, Лиа, вероятността да го бъде е минимална.  Wink

# 729
# 730
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Ретан, Лиа, що за комплименти по мой адрес чета  #Crazy Че и турски съм знаела Joy hahaha. Такива неща немога да правя  Peace Виж, тъпи, че често и нескопосани колажи по нощите правя, ей тъй за отмора. Ето последната играчка от нощес за лудата любов, с която едва ли не съм улучила що Петан ще каже  Joy Joy Joy Joy

# 731
  • Мнения: 9 541
Уф, да ви се оплача и тук, на 13.02. oт 20 ч.   почвал сериал с Ибрахим Челиккол и дъщерята на вуйче - MERHAMET -, но тема йок, сигурно няма и да се превежда

И този ли ще бъде Мерхамет, това име не го ли отменаха вече.  hahaha hahaha hahaha
Не плачи, Лиа, вероятността да го бъде е минимална.  Wink

Разстроих се и не знам къде ми е ума, май МЕРХАМЕТ е новото име, Бланче Hug, да ти преведа, означава "милост" /и още нещо беше/  Joy Joy Joy Joy Отивам за питие и си пускам релаксираща музичка Weary


А Ванинка
Hug Peace за колажчето, и няма защо да скромничиш, можеш, можеш.....всичко можеш smile3534

# 732
# 733
# 734
  • Мнения: 9 541


Австрия

Общи условия

Активация на акаунт