Ийит Йозшенер и другите лоши момчета на турското кино - тема 117

  • 41 016
  • 757
  •   1
Отговори
# 705
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Привет на озарени и любители на озарени с поредния избор на лошо момче:

# 706
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 6
 wavey


Един презънт за любителките на лоши момчета!  Grinning

# 707
  • Мнения: 234
Ари, ай, ай, тоз Нежо не се трай Joy Joy Joy
Ване, Айай, вярно е новият ни негодяй hahaha
Събираме ги всички тук, на другите напук. Grinning
И с лошите сме си добре, понеже са навсякъде. Mr. Green

# 708
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Аморето нещо се е тикосал галиба  Joy Joy Joy

Какво е положението днес? Кой е на дневен ред? Фърат Чепик бей ден е май  Mr. Green
Лорчето да мине да ни озари с негови фотоси, моля!  Hug Heart Eyes

А онзииии, дет му носим иметооо, ако ми падне, на пестил ще го направя. Айде, провалено дизи - добре, айде егото ударено лошо - пак добре... Ма, бива ли бе, Ийите, да се криеш половин година като мишок?! Пък излез и си кажи - така и така, ставам инженер, повече няма да се снимам, щото ви се сърдя  Mr. Green Вие ми изневерявате непрекъснато с кой ли не, докато аз се гърча от срам сам в къщи  hahaha Цък, троп с краче, фръц и да те няма... А ти -  мумия...
Чакаме те още един месец и ти теглим чертата. Дрисък такъв  Mr. Green

# 709
  • Мнения: 1 064
Ники, Лакун  Hug  Joy Joy Joy Joy

# 710
  • Мнения: 234
Лакун, кво няма се тикоса, от тоя вятър по лодките, добре,че пареза на лицевия нерв  не е направил.
Пулпвери плетохме, обгрижвахме, кво няма се покрие нашият, я глад и бой, да го видим дали няма да изпълзи за насъщния като Нежо. Mr. Green

# 711
  • Мнения: 1 064
Ама много си права! Гладът ще го изкара. Да видим колко време ще се муси и ще живее на спестявания.  Laughing

# 712
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
Аморето нещо се е тикосал галиба  Joy Joy Joy

Какво е положението днес? Кой е на дневен ред? Фърат Чепик бей ден е май  Mr. Green
Лорчето да мине да ни озари с негови фотоси, моля!  Hug Heart Eyes

А онзииии, дет му носим иметооо, ако ми падне, на пестил ще го направя. Айде, провалено дизи - добре, айде егото ударено лошо - пак добре... Ма, бива ли бе, Ийите, да се криеш половин година като мишок?! Пък излез и си кажи - така и така, ставам инженер, повече няма да се снимам, щото ви се сърдя  Mr. Green Вие ми изневерявате непрекъснато с кой ли не, докато аз се гърча от срам сам в къщи  hahaha Цък, троп с краче, фръц и да те няма... А ти -  мумия...
Чакаме те още един месец и ти теглим чертата. Дрисък такъв  Mr. Green

 Тъкмо у наш`та фирма търсим инженер, одма ше го вземем  Mr. Green Цък, троп, фръц и накрая пръц  smile3534

 От яд даже е изчезнал от подписа ми  ooooh!

# 713
  • Мнения: 485
 Hug
Аморето нещо се е тикосал галиба  Joy Joy Joy
....
Обади се  Grinning Нали беше споменал в едно свое интервю, че след френския и английския,
иска да научи испански (лигвинист ще ставал аморето Mr. Green)

преведох! щото още не го затвърдил  Laughing

# 714
  • Мнения: 234


От утре всички с капели, може това да ни е кусура. newsm78

Късметче, пустото  стандартно, шЪ сЪ върне,умиране има, отърване няма.  Joy
Петане, другото аморе се е тикосало, не лингвиста hahaha
Тая вечер къде имаме съгледвачи ,при султана,ясно, там дебнем за нови безработни  Grinning?

# 715
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Кви капели, кви пет лева! Ние с перки на гъзЪ тръгнахме, на патки се направихме заради него.... а той - цуп цуп  Crossing Arms

# 716
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Не ми е кеф Лакуна да не е на кеф. Ето - с майчински чувства към нея  Laughing Wink:



 

# 717
  • Мнения: 9 541
Кви капели, кви пет лева! Ние с перки на гъзЪ тръгнахме, на патки се направихме заради него.... а той - цуп цуп  Crossing Arms

 rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImao doh rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao smile3512 rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao

# 718
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Не ми е кеф Лакуна да не е на кеф. Ето - с майчински чувства към нея  Laughing Wink:

http://www.youtube.com/watch?v=_p_w7IhtdHU


Майчински, майчински... колко да са майчински  hahaha Като го гледам на снимките дет е гол до кръста, не изпитвам желание да му облека потник, за да не настине  Mr. Green   Crazy

# 719
  • Мнения: 234
Не ми е кеф Лакуна да не е на кеф. Ето - с майчински чувства към нея  Laughing Wink:

http://www.youtube.com/watch?v=_p_w7IhtdHU


Майчински, майчински... колко да са майчински  hahaha Като го гледам на снимките дет е гол до кръста, не изпитвам желание да му облека потник, за да не настине  Mr. Green   Crazy

Ай ся и ти, Hug взехме и Нежо на Плиткова, барем тоя да и оставим, пък ще ни е скъп с хобито му , де го бяха изловили Mr. Green

Ха, добрутро!

Общи условия

Активация на акаунт