Ин витро Плевен-7

  • 147 243
  • 752
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 100
В понеделник чакам обаждане , за да уговорим всичко за теансфера за вторник. Сега само се надявам бебчета да се развиват нормално до тогава, пък каквото реши съдбата. Оптимист съм . Ще пиша като има развитие и започне голямото чакане Simple Smile.

# 661
  • Мнения: 3 033
Желая ти късмет!
За трансфера само да ти кажа, че може би около 1 литър вода е достатъчен, че после става голямо стискане и е много неприятно.

# 662
  • Мнения: 62
Здравей, Рени, пожелавам ти успех! Моя съвет е вземи, ги всичките, колкото ти върнат толкова! Всичко ще бъде наред, мисли положително!

# 663
  • Мнения: 100
Току що говорих с ембриоложката. Имам 12 ембриона. Каза, че някои от тях се развиват доста добре, други малко изостават. Попитах колко ще върнат и тя каза, че щом съм под 30 години ще ми върнат 2 бебчета. Утре е денят. Ако другите са добри ,ще ги замразим Simple Smile Моля се всичко да е наред!

# 664
  • Мнения: 62
Рени и аз ще се моля заедно с теб, ще чакаме заедно с теб, чакането след трансфер ще е много трудно, ще мислиш за бебчетата и няма да имаш търпение да видиш резултата. Всичко ще бъде наред, и накрая ще имаме всички положителен резултат! Всички го заслужаваме! Blush

# 665
  • Мнения: 100
Сърдечно благодаря за подкрепата. Нямам представа през какво ще премина, но се радвам , че има хора като вас. Тези дни ще имам предостатъчно време и ще споделям как вървят нещата.

# 666
  • Мнения: 100
Здравейте, днес ми беше трансфера. Започва голямото чакане. Трансферираха ми 2 бластоцита и замразихме 9. Казаха, че всички се развиват страхотно. Късмет на всички тръпнещи в очакване и чакащи. Ще изгрее слънце и на над нашата улица! Simple Smile

# 667
  • Мнения: 139
Момичета :

Молебен за чадородие в Троянския манастир на 23 юни 2018г.


Скъпи приятели,

Фондация "Искам бебе" ви кани на традиционния МОЛЕБЕН ЗА ЧАДОРОДИЕ в ТРОЯНСКИЯ МАНАСТИР! Елате заедно да се помолим за ПОВЕЧЕ ДЕЦА НА БЪЛГАРИЯ! Молебенът ще бъде отслужен от Негово Преосвещенство Велички Епископ Сионий.

Събитието се провежда под патронажа на Председателя на Народното събрание г-жа Цвета Караянчева.

Очакваме ви на 23 юни 2018, 11.00 часа в Троянски манарстир.

# 668
  • Мнения: 240
Момичета, желая успех на всички ви! Аз преминах по този дълъг път и знам какво е- дълго чакане и незнание какво ще се случи утре и следващата седмица. Имам момченце на 1 годинка, което е прекрасно. За това колко ембриона се връщат ще ви кажат лекаря и ембриолога - зависи от възрастта и от качеството им. На мен ми върнаха два броя (аз исках 3 или 4 и добре че не ме послушаха) док каза категорично само 2. И две се хванаха. За съжаление едното спря развитие в 8ма -9та седмица и остана най-силното - нашия син. Повярвайте ми борбата беше голяма за него - лежах много заради кървене, имах притеснения докато не се роди. След това притесненията бяха други. Ние така сме устроени, че винаги сме притеснени за нещо, защото сме създадени със съзнанието да сме майки. Желая ви успех и следя като ми остане време какво се случва

# 669
  • Мнения: 62
Здравейте! Аз започвам стимулация от 5 юли, много се вълнувам, смятам, че този път ни е писано да се случат нещата! Всеки ден се моля и си представям моите близначета! Чакам ги с нетърпение Flowers Hibiscus Purple Heart Flowers Hibiscus
Рени, много обнадеждаващо, ще чакаме положителни новини!
Натали, да е живо и здраво момченцето ти! Ти си пример, че всичко си заслужава, наистина е трудно, имам моменти на обезсърчаване, но после веднага се вдигам с добри, положителни мисли! Представям си моите деца и знам, че Бог ще ме дари с деца!
Пожелавам си на себе си и на всички други момичета, които чакаме толкова дълго и се борим толкова много да видим две чертички и да имаме безпроблемна бременност. Моля се за това всеки ден! Не само за мен, а и за всички двойки с подобни проблеми Simple Smile

# 670
  • Мнения: 100
Стискам палци за теб , Мария! На мен днес ми е 6- ти ден след трансфера и чакането продължава! Дано завърши с успех процедурата при теб Simple Smile

# 671
  • Ловеч
  • Мнения: 328
Здравейте, ще подаваме документи за ЦАР, може ли да ми кажете къде правихте спермограмите, защото прочетох, че трябва да са 2 през месец.
Цена, условия, достоверност на резултати. Не искам да се прави реклама, а моля за съвет, от хора, които са минали по този път.

Много Ви благодаря!

# 672
  • Мнения: 100
Здравей, ние ходим в КИРМ Плевен , при д-р Бързашки. Днес ми е 7- ми ден от трансфера, за резултата все още не мога да кажа. Мога единствено да изразя задоволството си от отношението като цяло в цялата клиника, най- вече от докрора и ак. Горанова- чудесни са. Моят мъж там си прави пресмограмата, те но помогнаха за всички документи към ЦАР.  Стимулацита мина повече от добре, преди нея си направих много изследвания и слава богу, защото се оказа,че имам високо TSH, и съм на ръба на инсулинова резистентност. Наложи се да отложим с 5 месеца опита, за да може всичко да се нормализира. За толкова години по мъките(още преди запушените тръби) никой не се сети за тези прости изследвания. Аз лично за сега съм доволна, особено след като имам 9 замръзени ембриончета. Това си е допълнителна надежда Simple Smile Ако мога с нещо да помогна , няма проблем, питай. За това сме тук Simple Smile

# 673
  • Мнения: 1 275
Да няма нови изисквания?Преди също искаха две спермограми.но нямаше изискване да са през месец.

# 674
  • Мнения: 668
Ваня Харбалиева, няма промяна в изискванията на ЦАР-"документи от извършването на два или повече спермални анализа с най-малко един месец между тях в повече от едно лечебно заведение". Това не е променяно поне от миналата година.

Общи условия

Активация на акаунт