Март 2013: С хормони увеличени- ту сме тъжни, ту засмени! Тема №9

  • 27 363
  • 762
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 62
3M не знам защо реши, че е китайска играчката, все пак това ми е първото дете и пазарувам с удоволствие старая се да не купувам боклуци. Ето това е гъсеничката http://www.tinylove.com/Product/English/Jittering_Jay.html

# 46
  • София
  • Мнения: 54
Само ще се запиша, че вече сте разказали за всичките ми болежки, да не се повтарям  Peace

# 47
  • Мнения: 0
Нямаше много неща в Комсед-а. Взех някои дребни нещица, един нагревател за шишета и бурканчета и милото много хареса една активна гимнастика на Фишър Прайс, която става и за по-големи на къщичка, много е сладка. Търсих дали има помпа за кърма на Авент, но ги бяха разграбили, има само на Tomee ако някой търси.

Пак се поуморих напред назад по магазина. Иначе има много сладки дрешки, мекички, и взех още няколко за 6+, че за началото си имам.

Ние с моя мъж спим отделно, че похърква той доста, а аз се изнервям и с това ставане... та милия реши да ме остави да се наспивам възможно най-добре, пък после е ясно че няма да е спане известно време Simple Smile

# 48
  • Мнения: 101
Kale, ако си избираш екип е по-добре предварително да си се видяла с доктора и да си направите уговорка.
 Mime-to, за секциото не знам как стои въпросът, но ще поразпитам. Така и така съм тук, поне да има полза  Laughing

# 49
  • София
  • Мнения: 423
Мерси Ели  Hug Мисля си, че трябва приемен кабинет да има, но как да се изтропам росна-росна там, където отиват бременни с контракции, с проблеми  newsm78

Роса, ние съседки ли бяхме, май в Разсадника писа, че сте, или се бъркам с коментари покрай Щерев  newsm78

# 50
# 51
  • Мнения: 636
Здравейте и от мен в новата темичка. Моля за съвет по- опитните мами: От два дни имам болка около и вътре в самия пъп и едно такова опъване, това нормално ли е?

Мен също ме боли, предполагам че е от разтягането, но чувството е ужасно дразнещо  Crossing Arms

# 52
  • Мнения: 1 144
3M, и аз не понасям зелен чай. Може би е заради танина Simple Smile Иначе билкови обожавам всякакви, не мисля, че вредят при бременност - все пак не са някакви лечебни чайове, мечо грозде и тн...
Кале, това, което сте слагали във ваничката розовото прахче е калиев перманганат и е доста опасно! Ако не се разтвори добре, може да изгори бебето лошо. Така че по-добре избягвайте. Иначе дезинфекцира и лекува разни възпаления, но само ако има нужда.
Миме, обожавам я тази термална водичка на Авен, много е освежаваща. С нея миех лицето на Коко като малък и после взех за мен да си я купувам.
Маймунке, и на мен така ми прилошава в магазини... В ХИТ дори се наложи да ме слагат на стол и да ме заливат с вода, на всичкото отгоре бях сама. Звъннах на мъжа ми да ме прибере. Изобщо не издържам без да си поседна. Мислех, че е от новите килограми, ама ето, ти си клечо, пък и на теб се случва... Както и да е, минава това, имала съм го и при предишни бременности, не се тревожи.
Ох, да ви се оплача - все още чакам пратка от donesimi.com, отвратителни са. Никога повече няма да използвам този куриер.

# 53
  • Мнения: 0
Мерси Ели  Hug Мисля си, че трябва приемен кабинет да има, но как да се изтропам росна-росна там, където отиват бременни с контракции, с проблеми  newsm78

Роса, ние съседки ли бяхме, май в Разсадника писа, че сте, или се бъркам с коментари покрай Щерев  newsm78

В Люлин 6 сме, вие къде сте?Simple Smile

# 54
  • Мнения: 385
Здравейте,момичета!
Да се запиша и аз в новата тема,Благодаря Деси!
Ние с бебка сме добре,във вторник съм на ЖК.Спя добре,будя се често и ставам до wc, но се наспивам.От утре официално и аз съм в майчинство! Simple Smile Малко съм в стрес,дали няма да ми е скучно,въпреки че имам много приятелки с бебета и ще имам компания!Ще гледам да си намеря работа-да подредя,освободя място,изпера,изгладя за бебка,докато още не ми е много тежко  Simple Smile
Ние сме почти готови с покупките,останаха някои дребни неща и живот и здраве чакаме нашето слънчице да се появи Heart Eyes
Хубава вечер от мен!

# 55
  • Мнения: 0
Честит празник на празнуващите!
И аз да се пооплача, случайно открих едно топче на входа на вагината си и днес сутринта спешничко посетих доки. Оказва се, че освен бебка ще си отглеждам и една киста. "Случвало се често при бременните??!!!" Вече не знам... толкова много станаха "нормалните" за бременните неща, че спирам да обръщам внимание на всякакви болежки и неразположения, та и на разните растящи по мен неща.
До тук с оплакването!
Бебка е голяма, здрава, в много добра позиция за раждане (винаги е било така, но дано не реши, че накрая и е омръзнало и се врътне).
Получих малко инфо за новата болница в "Овча купел". Официалното откриване щяло да бъде на 13.01, цените за раждане- средна работа между тази за избор на екип в ТК и таксата в по-скъпите частни клиники. Много било хубаво, обикновените стаи били с по 2 легла и т.н...
Моля майките от София ако имат инфо за организирани лекции и т.н да споделят.

# 56
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
peiota Говорих с ЛМ и той ми каза, че не са ми слагали нищо за предизвикване на раждане. Реално са чакали да видят дали ще имам по- голямо разкритие, влязох с 1см, но не помни на колко см решиха да започват. Според него са чакали да видят дали ще се разширя повече и вече като нямат избор да започват операцията. Понеже тя беше плануване за след седмица.

Козметиката от която съм много доволна е тази http://www.biofreshstore.com/en/products/product-series/yoghurt-of-bulgaria/ Ползвам в момента лосиона за тяло за корема си ( изхвърлих този на Палмърс, нещо аромата ми идваше повече), дневен, нощен и околоочен. Наскоро се сдобих и с маската им за лице. Имам разни насъбрани други мазила и като ги свърша мисля пак да си поръчам от Био Фреш.

# 57
  • Мнения: 0
Здравейте в новата темичка.Супер е Simple Smile
Аз да се оплача,че хремата и запушения нос продължават вече 8-ми ден.Само гърлото не ме боли вече,но този нос направо ме съсипва.Само сумтя и немога да дишам изобщо.Вечер преди да легна си позволявам капки за нос,защото иначе немога да мигна.Мисля,че не трябва да си слагат бременни,но просто мечтая да поспя нормално.А днес на всичко отгоре като станах сутринта едното ми око беше подуто леко отдолу и отгоре.Утре отивам при личния да видим той какво ще каже,но честно казано не се надявам на лек,защото след като е противопоказно да приемаме препарати,едва ли ще се намери нещо,което да ме облекчи.И преди съм била със запушен нос и хрема,но ми мина за 3 дни.Вие какво ще кажете?Капките дали могат да навредят на бебчо?

Хубава вечер Simple Smile

# 58
  • Мнения: 129
Chocholinka, извини ме за гъсеницата! Просто си спомних кофти изживяването и реших да споделя. Tiny Love са страхотна марка и съм доволна от техните играчки, на малкия активната гимнастика беше такава и доста дълго му беше интересна.

За варицелата и децата - стискам палци да ни се размине сега, въпреки че сигурно все в някакъв момент ще караме...

# 59
  • Мнения: 2
Gencheva777 Има една инхалация която отпушва носа веднага и за дълго време.
В чай от лайка горещ,слагаш  1 ч.л сода,1 ч.л мед,1 ч.л масло от евкалипт, малко морска сол. Завиваш се през глава и дишаш. Гарантирам ти добър резултат Simple Smile
Иначе капките с ксилометазолин вредяли...Има капки и с морска сол,но на мен не ми помагат...

Последна редакция: нд, 06 яну 2013, 21:21 от Ivelina_ValentinovA

Общи условия

Активация на акаунт