Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 105-тa тема

  • 156 123
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 421
Момичета,я кажете какво кремче да забъркам за палачинки?

# 721
  • Мнения: 92
Момичета,я кажете какво кремче да забъркам за палачинки?


Първото, което ми хрумна е пасирани заквасена сметана и банан, с малко мед Simple Smile

# 722
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 757
Звезден^Прах, много апетитни крилца  Peace
purple tulips , с тази торта Нутела, направо залепнах за компютъра Simple Smile
Michael@ - банановия кекс изглежда супер, и плодовите тарталетки на Криси също Simple Smile
Sincerita_11 , обичам лесните и вкусни торти Simple Smile

От мен една торта "Милка" , във фурната се пекат мариновани свински ребърца, но по-късно ще ги снимам, ако изобщо успея, че моите ги обожават Simple Smile

# 723
  • Мнения: 148
Привет кулинарни дами.Аз пак се позагубих но нещо все не остава време,а и във последно време не готвя много.
От мен едно картофено руло

и малко Валентинки

Пека и един тутманик но него по късно.

# 724
  • Мнения: 3 289
От мен днес масленки

# 725
  • Варна
  • Мнения: 202
От мен зелеви сармички,мусака,баничка и тиквеник

Прекрасна кулинарна изложба сте направили всички...връщам се да разгледам майсторските ви творения






# 726
  • Мнения: 68
mimi0585 може ли рецептата за масленките, обожавам масленки, а все не мога да ги докарам, твоите изглеждат точно по мой вкус Simple Smile

# 727
  • Мнения: 378
Записвам се и аз!
Днес съм на пилшка супичка   bouquet

# 728
  • Мнения: 3 289
mimi0585 може ли рецептата за масленките, обожавам масленки, а все не мога да ги докарам, твоите изглеждат точно по мой вкус Simple Smile
Моите са много лесни равни количества мас и пудра захар 2ванилии и брашно за малко по твърдо тесто.Това е

# 729
  • Мнения: 68
благодаря Simple Smile

# 730
  • Мнения: 9
Показвам само тутманика и кифлите със конфитюр от тая сутрин.Правихме пилешки пържоли и кебапчета на скарата за обяд,ама не ги снимах...
,


# 731
  • Мнения: 148
Eто го и моят тутманик

# 732
  • Мнения: 191
Здравейте всички Hug
Прекрасни съботно-неделни предложения и богати менюта! Peace

Еликсир, благодаря ти за споделеното - напоследък гледам да пробвам различни теста, с идеята да си харесам няколко неща за графа "Любими". Харесвам много аромата на маслото и го ползвам без угризения, така че непременно ще пробвам изкушаващите франзелки, които предлагаш! Peace bowuu

И ето нещо, което вече е на челните места в любимите тестени - Фокача с газирана вода на Пеп-4о - страхотна! От снощи я правя вече два пъти Grinning Peace...единия път с малко зелени маслини ръснати отгоре, втория път, както си му е реда - с едра сол.





и една, ужасно нефотогенична, но затова пък вкусна - супа от лапад



Хубава вечер на всички!  bouquet

# 733
  • София
  • Мнения: 15 517
 Хляб и нещо като фокача с кашкавал,от остатъка от тестото!





# 734
  • Мнения: 45
при нас пилешки къри хапки със сметана, морковена салата с портокал и кексчета



Общи условия

Активация на акаунт