Извеждате ли децата си при минусови температури?

  • 7 256
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 340
Абе хора, стига с тия измислени "правила"-- до 9 мес, само ако е над 0, да няма мъгла, и тн щуротии.  Разбира се, че всеки решава сам за детето си, но правило няма.  Иначе например в Русия и в Канада нямаше да си извиждат децата по цяла зима.  А и на двете места съм живяла през зимата и мога да ви уверя, че е пълно с бебета на вън. 

Конкретно за това как правим ние-- излизаме всеки ден почти, независимо колко градуса е и дали вали.

# 16
  • Мнения: 1 215
Минусови или плюсови, ние непрекъснато сме навън. Просто мен на едно място не ме свърта а като няма на кого да я оставя и си я влача навсякъде с мен. Ако е мннннооооого студено, отиваме до някое кафене, където име безжичен интернет, слагам я в едноп столче на масата и аз ровя из нета тя занимава околните и такаа

# 17
  • Мнения: 1 370
Стига да няма силен вятър, но с колата се разхождаме Wink

# 18
  • Мнения: 7 430
НЯма как да не излизаме - както е писала Сиси Боата това значи, че поне 6м трябва да си стоим само в къщи (понеже живеем в Канада)
За пръв път малкия го изкарах на една седмица и Т бяха минус 15 Crazy

# 19
  • Мнения: 247
Не, когато е твърде студено. Иначе, с радост Grinning

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 822
излизаме добре облечени и за малко щото майка и замръзва Simple Smile

# 21
  • Мнения: 8 505
Да.Ако е доста под нулата,излизаме 3-4 пъти през деня за по малко,а не два пъти за повече време.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
НЕ.Вчера ми беше първото излизане на най-ниската температура +4,5 градуса.
Обаче като се има в предвид бръснещия вятър ми изглеждат на -14.А да я завивам с разни найлони нещо не ми изглежда логично с дишането на чист въздух.За тази цел проветрявам често детската.

# 23
  • Мнения: 1 032
Студът не е страшен, за мен са притеснителни вятърът и влагата. Тогава си седим вкъщи, защото аз не одобрявам използването на дъждобрани и всякакви найлонови покривала в сухо време- обезсмислят разходката на свеж въздух. Ако времето е тихо нищо не пречи да излезем за мъничко навън (освен моят мързел, разбира се  Embarassed). Въпреки студа днес в Бургас имаше такова страхотно слънце, че беше престъпление човек да стои затворен. В интерес на истината бяхме само три майки в градинката.

# 24
  • Мнения: 7 640
Не виждам смисъл от излизането в -6 градуса, например... То аз треперам като куче, пък детето му е добре, така ли? Ми не ми се вярва... С каляването - хубаво, ама чак такива инквизиции Naughty. Като диша от този леден въздух, няма ли да се разболее? И друго... вие ходите, а то лежи в количката. Вие се раздвижвате, изпотявате, задъхвате и т.н., а то - само си лежи и кръвчицата му не се раздвижва, както вашата. Както и да го увиете на студа, то си диша студения въздух. Не вярвам да е толкова полезен за едно малко бебе.
подкрепям newsm10

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Да , излизаме, стига само да не вали дъжд или да има магла Peace
и ние сме така

# 26
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Да , излизаме, стига само да не вали дъжд или да има магла Peace

но само за около 30 мин.

# 27
  • Русе
  • Мнения: 99
И ние излизаме.След като се заледи се притеснявах от леда,но се престраших и се оказа опасно само за количката(да не изхвърчи някое колело).Дъждобран не слагам(само ако ни завали),защото и аз не виждам смисъл от разходката тогава.

# 28
  • Мнения: 384
Мисля,че глътка въздух е добре и за детенце и за мен.Излизам на обед за час,ако е студ или с колата,но излизам.Досега само два пъти не съм я извеждала,но студа беше в съчитание и с мааалко мързел.

# 29
  • Мнения: 505
i nie izlizame vupreki studa no po malko. A sega -ne za6toto ia e zdrava ama az sum s hrema i deteto strada zaradi men gorkoto i sme si vku6ti sega.

Общи условия

Активация на акаунт