На пазар във Варна - 26

  • 43 647
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 777
ТЪРСЯ ОКАЗИОН ЗА ДЕТСКИ КОЛИЧКИ ОСВЕН САША И ОЩЕ ЕДИН В РАЙОНА НА КИНО ТРАКИЯ. newsm78
Попадна ми реклама на детски оказион Кимбакидс, на ул "Ангел Кънчев" №3 се намира, но не съм ходила. Имат и он-лайн магазин.

# 16
  • Мнения: 2 018
mari6a , благодаря за новата тема   bouquet

От къде да си купя мини диктофон възможно най- малкия размер, който да има поне 2 гб памет и изход за хендсфри?
Вчера бях в Технополис и ми направи впечатление, че има голямо разнообразие. Не съм заглеждала, но се замислих кой ли още ползва такава техника, че да има такова предлагане  Blush
Ако имаш път натам- провери  Peace

а 2гб колко часа записи са?
и на мен ми е необходима такава джаджа

# 17
# 18
  • Варна
  • Мнения: 17 965
Да не е само запис. Дъщеря ми ми е поръчала пръстенче-  печат с капачка.   Crazy Ходих в Джъмбо - нямаше такива . Ако някой знае къде се продават, да сподели.

# 19
  • Мнения: 2 478
Здравейте!
Знаете ли къде във Варна продават часовници Versus и Versace? Благодаря!

# 20
  • Мнения: 23
Може ли да ме ориентирате къде във Варна освен подлеза до гарата има разнообразие и богат избор на дамаски на прилични цени?

# 21
  • варна
  • Мнения: 229
дамаски има от лятно тракия надолу към нептун,   минаваш   на тротоара   срещу касите на еон  -магазина е между  аптеката на ъгъла и магазина за мебели

# 22
  • Варна
  • Мнения: 599
Да не е само запис. Дъщеря ми ми е поръчала пръстенче-  печат с капачка.   Crazy Ходих в Джъмбо - нямаше такива . Ако някой знае къде се продават, да сподели.

Такова пръстенче имаме, но се падна от едно шоколадово яйце. Ама сигурно има да продават някъде, нямам представа.

# 23
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Сори за постния запис  Blush

# 24
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Дамаски продават срещу стоматологията

# 25
  • Мнения: 5 178
дамаски има и на ъгъла на Сливница и Пирин Heart Eyes

# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Магазинчета за масова (имитационна) бижутерия, желателно в района на Чаталджа?

# 27
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Има едно магазинче за синци и подобни джунджурии на Мариа Луиза. На един ъгъл - където беше първият офис на Мтел.
Там има доста неща. Дори могат да ти направят на нещо на място.

Такова магазинче има и зад бившото бинго Мустанг. Сега е ЦКБ. Та в уличката зад банката, успоредна на главната. До офиса на Спиди.

Дано разбра нещо Rolling Eyes

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 075
Има едно на пазарчето. От външната страна, на реда на кебапчетата. Сигурно има и вътре в пазара.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Цитат на: клюкарка Simple Smile

Пролетта си купих страхотни жилетки и тънки пуловерчета от там (магазина на Червения), материята е много финна, мека, не станаха на топчета след пране и цената е добра. Дори и не съм забелязала етикетите....
Къде по-точно е този магазин на Червения?

Общи условия

Активация на акаунт