Отговори
# 390
  • Мнения: 6
Честито на Мадонка! Да са живи  и здрави и бебо, и тя, и таткото и много да си се радват!

# 391
  • Мнения: 8
Хайде да са живи и здрави новите бебоци!!!!
Незнам за вас ,но аз умирам у нас от висене..Да излизат вече и нашите бебоци,чееееее ще откача вече...знам ,че някой ще каже използвай сега момента,но аз знам,че нямам търпение да си нагушкам бебка и с кеф ще се занимавам по цял ден с нея!!!!

# 392
  • Мнения: 2
ЛЛЛ  наистина ли суровите ядки спомагат жената да има повече кърма и мога ли докато кърмя да спортувам (понеже чух че като се спортувало се отделяли токсини в кърмата)

# 393
  • Мнения: 68
Честито на котешко и мадонка!   bouquetЗдрави и щастливи дечица да отгледат и много да се гордеят с тях!

Аз нещо се развихрих в кухнята, и май вече се уморих. А снощи цяла нощ сънувах че раждам...ама не знам дали родих. Май дотам на стигнах Mr. Green

# 394
  • Мнения: 11
Честито на мадонка и на котешко!!!! Да растат рожбите ви живи и здрави и да се обичате много вкъщи!!!!  bouquet

Поли, май ти ми беше писала за подаръка за баткото от бебето / тази идея е добра, ще му вземем нещо обезателно.

На мен тези дни ми е много изморено и сутрин трудно ставам...странна работа, може би умората от бременността си казва думата. Даже преъ нощта като стана до тоал. съм като пребита и си казвам, леле как ще ставам после...ама няма как  Laughing

Впрочем, има ли майки, които ще раждат във Вита София, аз ще съм там..

# 395
  • Мнения: 84
Честито на Котешко и на Мадонка!Всичко най-хубаво им пожелавам на тях и на бебоците им!
Направо не мога да сваря да честитя,голям бебе валеж Mr. Green!Като снежинки се сипят:))

Имам въпрос към мамите на които са им слезнали коремчетата по-надолу.Вече почти съм в 36г.с. а ми е още горе корема и ще ми се пръснат ребрата вече.Получих и някакво прищипване на нерв...Обясняват ми че трябвало да остане 4 прсъта разстояние горе по-гърдите и тогава се смятало че е слязъл.Ама на мен не ми е ясно нищо,само го гледам  и не мога да разбера нищо.Като ми е по-празен стомаха уж е слязъл ...като се наям май не... #CrazyИ до къде трябва да му е долната част,моята по принцип си е от самото начало по-долу и само дънки с ниска талия ми ставаха newsm78 Надявам се като слезне малко да ми се облекчи болката в реброто Praynig Знам,че при всеки е различно ама горе долу да ме насочите:)

Vili_R Какви протеини пиеш,на коя фирма ,че и аз искам да си купя  отдавна и бая се чудих ама ти сега ми наклони везната .Това е супер 300гр/7 дни по колко пиеш и с мляко ли или  с вода?



# 396
  • Мнения: 3
Честито на мама Мадонка и малкото съкровище!!! Да е живо и здраво , а на нея бързо възстановяване   bouquet

# 397
  • Мнения: 6

Впрочем, има ли майки, които ще раждат във Вита София, аз ще съм там..

Аз също ще раждам там при Богословова. Ти при кой доктор си?

# 398
  • Мнения: 388
Vili_R Какви протеини пиеш,на коя фирма ,че и аз искам да си купя  отдавна и бая се чудих ама ти сега ми наклони везната .Това е супер 300гр/7 дни по колко пиеш и с мляко ли или  с вода?

buf пия млечен протеин Биогейм. Задължително трябва да е без L-карнетин, за да е безопасен за бебето. Той е в една голяма червена кутия и го пия по три пъти на ден. В кутията има мерителна лъжичка, която е еднократната доза. Разтваря се във вода. В началото го разтварях в студена вода, но много трудно се разбива и стоеше повече като прашна вода, но пробвах с леко затоплена и е доста добре. Има вкус на ягода. Не съм сигурна обаче дали е добре самостоятелно да си купуваш и да пиеш. Консултирай се с лекарката ти все пак. Ние имахме нужда да наддадем още малко, тъй като в 37 г.с бяхме 2600 гр, което си е малко. И като се има предвид, че ехографите давам и отклонение 200-300 гр си ми беше притеснено.
Наблягайте повече на хапването в последните седмици - повече плодове и зеленчуци, полезна храна и по на честичко, че да се качва на бебчовците. Със сигурност ще има ефект Wink.

# 399
  • Мнения: 84
Vili_R Какви протеини пиеш,на коя фирма ,че и аз искам да си купя  отдавна и бая се чудих ама ти сега ми наклони везната .Това е супер 300гр/7 дни по колко пиеш и с мляко ли или  с вода?

buf пия млечен протеин Биогейм. Задължително трябва да е без L-карнетин, за да е безопасен за бебето. Той е в една голяма червена кутия и го пия по три пъти на ден. В кутията има мерителна лъжичка, която е еднократната доза. Разтваря се във вода. В началото го разтварях в студена вода, но много трудно се разбива и стоеше повече като прашна вода, но пробвах с леко затоплена и е доста добре. Има вкус на ягода. Не съм сигурна обаче дали е добре самостоятелно да си купуваш и да пиеш. Консултирай се с лекарката ти все пак. Ние имахме нужда да наддадем още малко, тъй като в 37 г.с бяхме 2600 гр, което си е малко. И като се има предвид, че ехографите давам и отклонение 200-300 гр си ми беше притеснено.
Наблягайте повече на хапването в последните седмици - повече плодове и зеленчуци, полезна храна и по на честичко, че да се качва на бебчовците. Със сигурност ще има ефект Wink.

Мерси много за отговора ще се консултирам задължително с лекарката ми:)Ама понеже може да оперират бебето като се роди гоним КГ.За сега е в норма ама приказката на МЕЧО ПУХ май няма да ни навреди.Може и без протеин да минем ама аз да си питам:)Иначе го има и с вкус на БАНАН  и май с шоколад да знаеш Laughing Да ти кажа май само от торти качва ама вече не мога да ги гледам:))))

# 400
  • Мнения: 458
ЧЕСТИТО НА МАМА МАДОНА ЗА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА! Знам колко се надяваше на момиченце и се радвам, че желанието се сбъдна! Желая здраве и късмет! newsm51

Аз вчера бях на тонове. Този път всичко беше наред и не се наложи да ме заплашват с приемане в болницата Simple Smile Така че засега ще постискам още малко, пък и си имам цял месец време и без това. Не бързам Simple Smile

За групата във Фейсбук - който иска да се присъедини, моля да изпрати ЛС с линк към профила си на мен или на Stelico.

# 401
  • Мнения: 388
Мерси много за отговора ще се консултирам задължително с лекарката ми:)Ама понеже може да оперират бебето като се роди гоним КГ.За сега е в норма ама приказката на МЕЧО ПУХ май няма да ни навреди.Може и без протеин да минем ама аз да си питам:)Иначе го има и с вкус на БАНАН  и май с шоколад да знаеш Laughing Да ти кажа май само от торти качва ама вече не мога да ги гледам:))))

А защо ще му правят операция на бебо  Confused (ако не е тайна де, не искам да нахалствам)?
А ние също бяхме в норма. Лекарката каза, че си е напълно развит и отговаря за седмиците, но просто е по-дребничък. Затова решихме, че ще е добре да го нашишкаме малко Simple Smile.
И като каза, че имало и други вкусове на протеина, взе че ми стана интересно и питах чичо Гугъл. Оказа, се че имало и доста други. Като го купувах обаче, явно имаше само този вкус и не съм избирала. Иначе за тортите - хапвай сега, докато имаш оправдание  Laughing! После ще има да пазим фигури хихихи. А иначе ето и линк към точният протеин, който аз пия: http://www.biogame.biz/?page=products&level=3&prod_id=24#product. Аз си взех малката опаковка.

# 402
  • Мнения: 158

Впрочем, има ли майки, които ще раждат във Вита София, аз ще съм там..

Аз също ще раждам там при Богословова. Ти при кой доктор си?

И аз съм във Вита, при Лора Кълвачева

На мамите които пият протеинови шейкове, моята препоръка е да го правят много внимателно. Аз пих с предишната бременност въпросният млечен шейк на Биогейм...малкия се роди с изключително силна алергия към белтъка на млякото т.е - казеини, суроватъчни и каквито се сетите там, и още не я е израстнал, още е на безмлечна диета и ходим по мъките. След многото срещи с алерголози останах с убеждението че употребата му по време на бременноста може и да има вина по въпроса. Разбира се никой не е доказъл на 100%. Представете си  една доза от шейка на какво количество мляко се равнява...

Последна редакция: пт, 25 яну 2013, 15:05 от bilyanaz

# 403
  • Мнения: 388
На мамите които пият протеинови шейкове, моята препоръка е да го правят много внимателно. Аз пих с предишната бременност въпросният млечен шейк на Биогейм...малкия се роди с изключително силна алергия към белтъка на млякото т.е - казеини, суроватъчни и каквито се сетите там, и още не я е израстнал, още е на безмлечна диета и ходим по мъките. След многото срещи с алерголози останах с убеждението че употребата му по време на бременноста може и да има вина по въпроса. Разбира се никой не е доказъл на 100%. Представете си  една доза от шейка на какво количество мляко се равнява...
bilyanaz а ти колко време си го пила този протеин? И от кой месец си го започнала? Надявам се, че за 1 седмица и то към края на бременността няма да окаже такова влияние. При всички случаи съм на мнение, че каквито и медикаменти да взимаме, то трябва да са одобрени от наблюдаващите ни доктори. Аз по принцип съм против всякакви добавки и витамини по време на бременност. Затова и писах по-рано, че ако може да се избегне определено е по-добрият вариант. Наблягайте на плодовете и зеленчуците - от тях няма какво да ни навреди.
Успех с твоят малчо  Praynig! Дано скоро преодолее тези алергии!

# 404
  • Мнения: 158
Пих го точно така в края на бременността защото според доки детето не наддаваше добре и да го напомпаме малко. Със сигурност обаче съм го пила повече от седмица. Педиатърката през тази бременност ми каза ако мога съвсем да не приемам прясно мляко ще е добре.. и аз слагам само по няколко капки в кафето и това е....не е задължително разбира се да имате такъв проблем, но особенно ако има някой алергичен от вас, мама татко баба със сигурност го обсъди още веднъж- това е моя съвет на препатил вече  Hug

Общи условия

Активация на акаунт