Отговори
# 60
  • Мнения: 1 961
beauty мерси за темата и честито захранване Hug
Миланова честит имен ден
Блонди дано се оправи Камито по-бързо. Нямате ли детска поликлиника там?
Влизам аз в новата тема и квооо само за лоши мисли чета, пък те са ми спътник.Моето бебе е със здравословен проблем от както се е родил, още се размотаваме по болници. Айде по-весело момичета. Още щях да пиша, но нещо ми се изгуби настроението Sad

# 61
  • Мнения: 13
За запека, алое- концентрирано по 20 мл, пих сутрин и вечер и аз не пропсукам лесно през митницата, а и алоето е много полезно нещо  Hug Hug

# 62
  • Мнения: 251
Моргеннннннн smile3534
Черпя ви кафенце,че имах тежжжжжжжжка нощ af  http://www.google.bg/imgres?hl=bg&client=firefox-a&hs=Et … 29,r:36,s:0,i:259
Малкият заспа в 02:30 часа и сега в 08:00 стана,за да яде.Кърмата ми никаква я няма вече и само не мога да разбера защо тъпо и упорито не ставам да дам АМ през нощта.Еми..много ми се спи,май е затова Crossing Arms
Сега ще му дам АМ и дано поспи още поне 2 часа.Не че и аз ще легна,но поне да пийна кафенце на спокойствие.А като стане ММ да се гледат двамата,аз ще ударя една глава Simple Smile
Оставям ви засега,после повече smile3522

П.С.Много спящи бебета е имало тази нощ Heart Eyes

# 63
  • До морето
  • Мнения: 7 152
Включвам се само защото снощи забравих да благодаря на Белверде и Гунди!!! Момичета  Hug Hug Hug Hug, всичко вече е paste- нато  Laughing

# 64
  • Мнения: 4 070
Запис чак на 5 стр...ей един ден гости и изпускам 10 страници. Party
Пайпър,Бют,  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes
А Ния има шарка- стискайте ми палци да е все така леко както е до сега. А колко права беше учителката на Вики, каза ми да я наблюдавам около 14 ден, вчера беше тоя ден и вечерта ги видях пъпките... Crossing Arms

# 65
  • Мнения: 2 052
Рефрешвам, рефрешвам, абе няма нови постове в темата, викам си бреййййй как толкова време никой не е писал, пък аз не съм се записала в новата тема  ooooh!
Снощи какви глупости съм сънувала... че свеки ми вика трябва месо да и дадем, а аз викам "аа чак на 8 месеца", после спанак и картоф на хип сънувах и обяснявах, че не може, защото има 3 невъведени неща, даже ги изборих  hahaha Мъжо вече се притеснява за психическото ми състояние.

За моливите, преди известно време бях попаднала на тази тема  Mr. Green Е аз нищо не мога да задържа, добре, че е млякото, та да се забелязват малко повече  Flutter Никакви ги няма горките, но силикон не бих сложила  Naughty

Блонди, как сте, по-добре ли сте с Кам?

За стерилизирането, аз спрях, откакто Ина започна да навира всичко в устата си  Blush Ние имаме само една биба де, но и помпата спрях.

Пейпър, за пюретата и кашите си е така, в супермаркета до нас само Ганчев и Слънчо се купува, всичко друго е непокътнато, за Кауфланд вчера казах същото... За възможностите, ние също едва свързваме двата края, но като видях какво съдържат евтините пюрета, чудих се, чудих се, ами не мога да дам пюре със захар. Лишаваме се ние с мъжо и това е, ако трябва само на хляб ще карам, но не бих дала такова пюре  Naughty Но явно повечето не се интересуват толкова от съдържанието, а гледат само цената.

Бюти, твоя Анди все едно само на картоф е бил до сега  hahaha Как сладко си го изяде, голям сладур  Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 27 524
П.С.Много спящи бебета е имало тази нощ Heart Eyes

Да, и моето между тях, откърти в 8, яде по 200мл в полунощ и в 5 и стана в 9, кеф  Simple Smile

ДафиHug нощес не кашля, но сега пак започна  Tired
А мен колко ме боли гърлото, не е истина  Whistling

# 67
  • Варна
  • Мнения: 25 312
Гунди,
леко да минава Hug
Бобо направи 12 часа сън тази нощ - от 7 до 7, с едно събуждане в 4 сутринта за бързо хапване Laughing

# 68
  • Мнения: 2 052
Убийте ме, моля ви се  Mr. Green В момента седя и се чудя Ина като се събуди дали да не и натикам 1 лъжица оризова каша  Embarassed Хем ми се иска, хем ми се струва много рано  ooooh! Май прекалено много свободно време имам, освен да почвам да уча за изпитите от днес, че само се чудя какво да измисля  #2gunfire

Гунди, бързо да минава  Hug

# 69
  • Мнения: 7
Добро утро   food010 Едно записче и от мен чааак на 5 стр.  #Silly

Болните да се оправят по - бързооо  Heart Eyes
Гунди - дано малката се оправя бързо  Hug

За силикона - и аз съм много против  Crossing Arms и съм за естествения бюст - по-красиво от естественото няма  Peace  Mr. Green

За стерилизирането - и аз вече не изаварявам шишетата  Simple Smile на три месеца беше Сашко и лека полека спрях да ги изварявам само ги измивам добре  Peace като се сетя и събера лъжички, шишета от сокове и млеко и други неща тогава може и да ги пусна да се стерилизират... иначе преварена вода си му давам, има едни бебешки води с розови капачки  Peace мисля, че се казваха Бебе - без съдържание на натрии и богати на калции и е подходяща за директна консумация - давам и от нея  Peace

# 70
  • Мнения: 216
А добро утро.  Whistling
Спи ми се, ама какво да се прави. Чух го как се насира. К'в пробиотик- 4 пъти вчера, аууууу и със слуз. Все едно сме на кърма.

Шуши все още си има хрипове, а днес му свършва Азатрил- а. Ужас. Тея хрипове мн ме притесняват.

Аз пък съм ЗА силикона, но не бих се подложила под ножа, щом не се налага.  Crossing Arms НЕ !! Ама, ако измислят начин без рязане- сигурно няма да имам против, не само за повдигане след второто. Моите за сега са добре, но аз кърмих 2 месеца само.

Аз не стерилизирам, но още преварявам вода.

Ох мрънка, ставам. Сигурно пак е  smile3511 насран.

Ако щете ми вярвайте, пак имаме зъбче (едно) на същото място. Сутринта го видях, но си викам няма да се хваля, че току виж и изчезне. Не ща честитки, на обяд може и да нямаме.  Joy hahaha Вече ме е срам от вас.  Stop Embarassed

Последна редакция: нд, 13 яну 2013, 11:24 от babyAty

# 71
  • Мнения: 13
Добро утро слаедури и от меннн..
Моя човек заспива в 9-10 и става сутрин в 7 Simple Smile
Да, но аз и мъжът ми все лягаме късно, ето вчера съм заспала към 3-4, ядох шоколад вечерта и псоле сън не ме хвана, луда ама карай , понаспах се до сега ...

Иначе др вечери си лягаме все към 12-1, ядем гледаме филм като малкия заспи, скриваме текста и хоп в леглото,тогава ви причета, разгледам тук там и заспиваме Simple Smile

# 72
  • Мнения: 216
Ааа не, това не може да е зъб, пак изчезна. Мястото имам чувството, че побелява във формата за зъб. Не е. Аз все ровя ли ровя в тая уста.   ooooh! Ужас.

# 73
  • Мнения: 13
babyaty, ако е избил леко и после се подува венеца, май става този трик:)

# 74
  • Мнения: 98
Добро утро!
Гунди,дано бързо да минава,чувала съм,че колкото по-малко е детето,толкова по-лесно се изкарва шарката.Аз я карах заедно с Марти-тя имаше 4-5 пъпки,а аз щях да умра-с много висока температура,с милион пъпки.Стискам палци при Ния да мине възможно най-леко Hug
Благородно ви завиждам за спящите бебета,моето заспа след 1,в 8 се ококори.
За стерилизирането-аз стерилизирам още,ама само по веднъж на ден,към 6-7 месец смятам да спра.А водата ще преварявам по-дълго време,защото забелязвам,че уж само минералната вода  за бебето преварявам в каната,пак на дъното й се трупа варовик.

Общи условия

Активация на акаунт