Отговори
# 45
  • Мнения: 4
Да са ви честити щъркелите   bouquet  Hug
Даммм....утре като ме скъсат на изпита и аз така ще кажа....."амиии...този спам във фейсбук"   Mr. Green
 #Crazy
Ехааа, още една близнашка майка  Heart Eyes  bouquet

Последна редакция: пн, 14 яну 2013, 22:20 от Анум

# 46
  • Варна
  • Мнения: 478
Аз си поисках изследване за токсоплазмоза защото 15 години имах куче и сега исках да проверя 'че всичко е наред.Можеш и ти да помолиш да то дадат.

# 47
  • Мнения: 32
Прекрасна тема!   bouquet  Нека в нея да има само добри новини!
Честито на разбралите пола!Да са ни живи и здрави бебоците,това е най-важното  Hug
Майчета,    
ваксина Анти Д Гама Глобулин полага ли се по здравна каса или се купува? Аз още не мога да се ориентирам за количка - искам да е с голям кош и с големи колела, мисля, че така ще ми е по-удобно,но и вероятно ще е доста по-тежка  ooooh! има още време  Crazy

# 48
# 49
  • Мнения: 76
ДВ!
Бях при ендокриноложката,много любезна жена,разпита ме обстойно и ме прати утре да ми правят обременяване с глюкоза.Явно и през това трябва да мина.Тъпото е,че сутринта ще ми боцнат за пореден път,после ще изпия 75гр.глюкоза и трябва да стоя цели 2 часа в лабораторията на стола,да не ставам и после пак ме боцкат.Д-рката ми каза,че можело да ми се доповръща,да ми стане зле та датова.Дано само резултата да е добър. Praynig
Nanina и  Des14 да са ви честити розовите гащи.
Zuzitta на мен ми правиха изследване за токсоплазмоза,защото някакви показатели бяха положителни.Но резултата от токсоплазмозата беше отрицателен.

Bobsho123 на мен при амниоцентезата ми биха Анти Д Гама Глобулин.Първо казаха на мъжа ми да я купи от аптеката,но той неможа да я намери,та в последствие ми я биха от болницата без да плащам,та си мисля,че се поема от ЗК,ама явно ако мине номера.В аптеката казаха,че струва 160лв.

# 50
  • насън...
  • Мнения: 234
kamban40 стискам палци за утре...
nanina, честито за роз. гащета...имах и аз предчувствие, че ще е момиче при теб... Hug
за бебешка козметика - и аз препоръчвам себа мед...моята девойка е с атопичен дерматит и е добре със себата...сега обмислям да ползваме веледа, но ще видим, че като цена и снабдяване става по-сложно...
и ето на каква статия поподнах за шийката...за филийка и др. като мен, които се интересуват..
http://kenguru.bg/%D0%A1%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0% … rMpWLQtiLcZmzY1ef
утре съм на преглед да видим как съм, устискала ли съм положението... Praynig

# 51
  • София
  • Мнения: 4 884
Моята кожа не е чувствителна,но на ММ е много-той е много светъл,с много лунички по тялото и изгаря през тениска и чадър на морето ooooh!та затова се спряхме на Себамед,нали я водят за по проблемна кожа,в случай,че малкия се метне на него Wink

Токсоплазмоза и цитомегаловирус съм излседвла непосредствено преди забременяване-бяха отрицателни.Ще ги пусна пак обаче,след 2-3 седмици Peace

# 52
  • Мнения: 326
Здравейте  Hug
Първо да честитя на Nanina и  Des14 за розовите гащи  Heart Eyes 
 
Аз имам, а и ще имам много работа, днес беше много тежко на работа TiredСега ме боли цялото тяло, цял ден съм седяла наведена или на крак.И сега прегладнях, но няма пък да ям в 11 часа вечерта  Crossing Arms
Може и аз да пробвам със Себамед, че имам на Мустела някакви и май се дръгна заради тях  newsm78 Аз не смея с нищо да се мажа, че се изривам, изгаряния получавам.

# 53
  • насън...
  • Мнения: 234
ама съм и аз...забравих да благодаря на май2013 за чудесната тема...всеки път е супер, но този път е мнг свежа...особено ми хареса бременната снежка... Laughing Laughing
и да пожелая на адашчето успех на изпита...скъсай ги ти, да не те скъсат те... Grinning Hug
и да питам - вас болят ли ви още гърдите? ме си ме понаболяват от време на време...

# 54
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 329
Здравейте, бъдещи мами!

Пиша за втори път с нагласата вече да съм редовна не само в четенето Simple Smile Все още имам доста теми назад да чета, но колкото - толкова.

Виждам, че ме има на първа страница само с ника ми, затова да допълня информацията - от София съм, на 28 г. и чакаме нашия малък мъж на 10 май Simple Smile

Аз съм в 24 г.с. и в петък съм на преглед, да видим колко е пораснало човечето! Започнах да го усещам от 20 г.с., даже датата си спомням 18.12.2012 Simple Smile Но сега вече доста по-силно рита, щом и тати успя да го усети Simple Smile

Засега е това от мен! Пожелавам на всички само положителни емоции и хубави новини за бебоците ни!  Hug

# 55
  • Мнения: 0
Добро утро муцунки Hug
Май2013 Благодаря ти за старанието  bouquet
И днеска кой има РД ? newsm12 Анум  да си жива и здрава,мн обичана и обичаща,все така прекрасна и живи и здрави едно здраво и прекрасно бебче  newsm51  love001 newsm59
Честито на всички рязбрали пола и добре дошли на новите мамчета    bouquet

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Добро утро на всички! Mr. Green Hug

">#![/video]



Aнум, честит рожден ден!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Да си жива и здрава! Всъщност, желая ти здраве, любов и пари за всичко останало! Нека щастието и късметът винаги да бъдат с теб и близките ти! Много поводи за усмивки и всичко най-добро от мен! А в края на април - една прекрасна Бела, която да стопли сърцата ви и да изпълни с хубави емоции живота ви! Hug Hug Hug



Весел празник   и наздраве!!! Късмет и на изпита, ако ли не, има и друг тираж, не го мисли. Макар че съм сигурна, че си го взела и си ги разбила! Wink Heart Eyes Mr. Green


# 57
  • София
  • Мнения: 451
Анум, Честит рожден ден!!!
От сърце ти желая да си жива и здрава, от късмет да не се отървеш и само положителни емоции да те спохождат.  Дните до появата на малката Бела да минават бързо и безпроблемно.

Чакаме да се отчетеш как е минал изпита.

Bobcho,  за имуноглобулина – уж се полага, ако раждаш в държавна клиника (поне така ми бяха обяснили, но не съм сигурна), но когато ми се налагаше да ми го бият (правиха ми имунизация в 20 и някоя седмица) и после след раждането едва го намерих – в болниците уж го нямали, в аптеките също имаше липса...
Камбанчо, стискам палци резултатите да са добри. Не се тревожи за изследването – наистина не е приятно, но се преживява, а и що само два пъти ще те боцката бързо ще мине.
Амен, само малко ме боляха в самото начало, сега вече не.
Green Eyed, по-добре прати информацията, която искаш да бъде включена на първа страничка на ЛС на Анум  Hug
Себа Мед и аз миналия път заложих на него, но за съжаление не ни понесе (уж беше с дерматит и той), та се наложи да купим друга козметика. Бяхме на Адерма Екзомега.

# 58
  • Мнения: 173
Anum, честит рожден ден.Да си ни жива , здрава, много обичана, щастлива  и да се радваш на едно прекрасно и здраво момиченце.Надявам се днес да ти мине изпитът и да си го вземеш и да изкараш един невероятен ден, да получиш много любов и внимание   bouquet  bouquet  bouquet  newsm51
За всички нас тук ти си мнооого специална  Hug Hug Hug
Благодаря Ви много на всички за вниманието Simple Smile
Камбанчо, надявам се всичко да наред и да са добри изслседванията Praynig

# 59
  • Мнения: 18
Anum, честит рожден ден, бъди жива и здрава и цялото ти семейство, много щастие и успехи и най-вече здраво и прекрасно бебе май месец. newsm51 newsm59

Общи условия

Активация на акаунт