Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 121
poleta08, хубав списък на изследвания на новороденото има на страниците на Токуда - в пакета са включени не само задължителните, но и препоръчителни такива. Би могла да го ползваш за база за сравнение ако искаш.

kamban4o, захар 6,4 мисля, че не е толкова много, а и резултатите трябва да се сравнят с тези след хранене, за да прецени лекарят какво е положението. Успех!

Момичета, купихте ли дрешки за изписването? Искам да си взема някое комплектче вече, но бодитата все са с обличане през главата, а аз искам със закопчаване отпред. И толкова кичозни неща видях, то са дантели, лъскавко...  ooooh!

# 91
  • Мнения: 120
Честито и от мен, Анум    bouquet
Незабравимо щастливи 99 и страхотен финал ти пожелавам Simple Smile

# 92
  • Мнения: 22
Ани111 аз се отказах от тези комплекти за изписване,едно точно заради бодитата а ако не е с боди е с камизолка (който пак не харесвам) и с ММ решихме че за изписването ще вземем "нещо по-така" и купих един панталон и едно сако  Mr. Green от долу ще е с боди (с предно закопчаване) чорапки и буйки.Това ще е нашия тоалет за Деня  Mr. Green

# 93
  • Мнения: 18
Честит рожден ден на Анум!Бъди здрава и много щастлива!
И така,след дълго чакане,и на мен ми казаха пола.Момченце stork-boyТака ми е било писано,да съм мъжка майка.Ще се оглеждам за снахи и,дай боже,след време-внучки Laughing
Дрешки не съм купувала нищо още.Ама то и така като се получи май само нов комплект за изписване ще вземем Peace
За козметиката в началото използвах А-дерма,сега Бюбхен.Малкия е много бял и не ми се рискува с некачествени продукти.

# 94
  • Мнения: 0
Аз да ви се оплача. Днес след като за пореден ден от 2 седмици насам не спря да ме боли корема до пъпа, а и започна ниско долу да ме боли като се движа повече от 10мин. успях да открия доктора си, който веднага ме изпрати в болницата  Cry и сега се запътвам натам за системи само се надявам да ме пуснат да си се прибера в нас след системата, че не ми се спи там  Sad

# 95
  • Варна
  • Мнения: 478
Юлия 86 и аз бях така и още съм така.И аз бях на системи в болницата,преляха ми 10 банки,но нямаше голяма полза.Дано при тебе да помогнат.Стоя си в къщи и през повечето време полежавам.Има кой да ми помага и да върши домакинските работи,слава богу,но и мъжо почна да се впуска за много неща.Трябва ти повече покой и почивка.Дано да устискаме до края.

# 96
  • Стара Загора - на баира
  • Мнения: 77
Здравейте момичета!
 ПОздравления за новата темичка!
 Надявам се всичко да е наред с бебчетата ...  Heart Eyes При мен какво ново... носа ми не се запушва толкова често, но продължавам да си пръскам разни пръскала, които ми изписа УНГ лекар. Миналата седмица си правих изследвания - кръв и урина. Всички показатели са в норма. Бебка определено си ме ритка по-силно от преди Simple Smile. След две седмици съм на ФМ, на която се надявам и моля всичко да е наред. Започнах да се пооглеждам из нета за количка и бебефон.  Нека бебчетата ни растат живи и здрави! Леко бременеене на всички ни!  Heart Eyes Hug

# 97
  • Мнения: 76
И аз да се оплача, взех си изследванията и имам повишен фибриноген 467 (200-400). Имате ли идея от какво се влияе и какъв риск крие?

# 98
  • Мнения: 32
newsm59  , Анум , bdbaloni
Пожелавам ти много здраве, лека бременност с лек и прекрасен финал , много късмет ( и на изпитите) , много щастливи моменти! И още много, много прекрасни теми  Grinning  smile3525
Сега се прибираме от преглед - вече сме 800 грама , но продължаваме да се инатим  Laughing всичко,което се видя е наред, обаче не само стиска краката,ами и лицето не си показа  Rolling Eyes ама да,все пак ще е рогато  Crazy
Другата седмица пак ще ходим - nanina - доктора ми каза,че след като не е успял да види всичко, няма знаение, че е минала седмицата - то си е като продължение на ФМ  newsm78 има някаква логика - важното е всичко да е наред  Hug

# 99
  • София
  • Мнения: 4 884
И аз да се оплача, взех си изследванията и имам повишен фибриноген 467 (200-400). Имате ли идея от какво се влияе и какъв риск крие?


Съвсем леко завишен ти е,освен това е нормално да е повишен при бременнност Peace

# 100
  • Мнения: 38
леле,моми4ета ,колко много данни си знаете от изследванията  newsm78 При мен докторката ми ги поглежда и сао ми казва ,ако нещо не е в норма ,както се слу4и с желязото последният път,но мисля 4е хемоглобинът ми не е толкова нисък ,около 120 май беше?
А сега като 4ета за захарта,на мен още в на4алото на бремеността ми  бяха казали даси наравя около 28 седм.изследване за захарта,така и не съм си запазила 4ас още,но ще питам пак докторката ми де  Peace
Юлия,стискам палци да сте добре !Хубаво е 4е си се свързала с лекаря си ! PeaceПо4ивай пове4е като се прибереш  . Hug
Росиел,и ти гледай да си по4иваш пове4ко! Hug Трябва да е наред вси4ко!!! Hug
лека ве4ер на вси4ки  Heart Eyes Hug

# 101
  • Мнения: 18
Да се отчета и аз от ФМ. Всичко е наред, само доктора каза че ако искам може да погледне и друга докторка сърцата на бебетата, но според него нямало нищо нередно просто докторката била една от 5те в БГ, който били много добри. Иначе и този доктор ми каза, че феро-фолгамата трябва да ги пия до края на бремеността, въпреки че хемоглобина ми е 125, защото бебетата щели да изсмучат всичките ми резерви. Даже и по повече да ги пия от предписаното не било проблем защото ненужното количество се изхвърляло от организма.

# 102
  • насън...
  • Мнения: 234
ЧРД на любимата ми адашка!!! да си ни жива и здрава, да продължаваш да ни радваш с присъствието си, хубавите теми и оптимизма си...топли прегръдки в тази мразовита зима... Hug Hug Hug  bouquet  bouquet
весел празник!!! smile3525 nbirthday newsm67 Tada и лекинко наздраве! Simple Smile Drunk

# 103
  • Мнения: 14
 newsm59 НА АНУМ   bouquet   bouquet   bouquet
мами, какво ви наливат в болницата, за да спрат болките, че и аз бях много зле миналата седмица, направо си мислех, че тръгвам да раждам...имах страхотен стрес в офиса, но взех да друсам с повечко магнезий и но шпа и сега съм доста по-добре, но като ви слушам се притеснявам  Sad

# 104
  • София
  • Мнения: 4 884
Зузи,взимай Диаспорал прахчета (магнезий е),усвоява се много по-бързо и действа по-продължително и ефективно PeaceМен лично не са ме слагали на системи досега,но да чукна на дърво,не съм имала проблеми PraynigИмала съм няколко пъти контракции,ма не беше страшно.Но ако не се чувстваш добре,отивай на лекар,няма какво да търпиш Confused

Общи условия

Активация на акаунт