Отговори
# 675
  • Мнения: 317
И последно: мерси и на Сандалка, Ирши и всички мили мацки тук!
Прекрасни сте и ви благодаря за мненията и пожеланията. Аз се бях сдухала така, защото ми казаха това, както и кистичка в мозъка (сега я споменавам, тъй като е една, от едната страна и това е нерезобрирана течност, която може и след раждането да изчезне, но не влияе на ЦНС и поради това се игнорира). И като ми казаха и другото (след страхотен преглед в другата болница).... някак си минорно тръгнахме. НО нещата сега са други, нова седмица и нови предизвикателства, всичко ще се нареди!

И освен, че е мъж, имам и големина: 11 см от главата до опашката, 173 гр. И имам уникална снимка, на която си е кръстосало ръцете пред себе си и си смуче единия пръст. Д-р Врагалева отказа да ми даде близък кадър на муцуната, казвайки: " Ми те още са грознички"  Laughing

# 676
  • София
  • Мнения: 188
Така...най - сетне станах официално от леглото, че той мъжът ми като е бил нощна спи цел ден и аз барабар с него  Laughing

Честит рожден ден, rosi.to  
Пожелавам ти винаги да намираш това, което търсиш, да усещаш, когато го срещнеш, да имаш удоволствието да го притежаваш и силата да го задържиш до себе си. И нека това бъде последната година на пожелания и първата на сбъднати желания!  Hug newsm59

Сладка пеперудка, чакам мъжът ми да стане и веднага го пускам  Heart Eyes Ей, даже имам слушалкиии, ей сега ще ги потърся и пускам веднага  Mr. Green

Luisa Kaestner, ще стискам палци всичко да е наред  newsm10

M-tina, е аз съм същата, само че ми откриха 10-тина кариеса, лошо ми стана  Tired Но не искаше да рискува да ми ги оправи, не са на зор... В момента, в който я изродя, веднага при зъболекар, че с тях шега не бива  Naughty само зъбния камък ми изчисти...

Ама аз да ви се оплача... От два дена ме цепи жестоко главоболието и в устата имам някакво джобче.. и то какво да видя, ми мъдреца ми се е избил  Sad мале как боли от тая отделената тъкан, днес едвам ядох риба и сирене най - вече, че беше меко .. Ама ни ми се яде, ни ми се говори, ни нищо...  Confused

agnesana Много се радвам, че си се прибрала и че всичко е наред!  Hug И се пази!!

# 677
  • София
  • Мнения: 377
Аз да се похваля с две нови блузи и една жилетка в гардероба ми. Нищо за бременни не харесах.

Луиза стискам палци всичко да се оправи!

Мартина като стигнеш 4ти месец и половина можеш спокойно да си ги оправиш и упойка да ти слагат. Моят зъболекар ме чака, че и аз имам два зъба за правене. Каза "ела сега преди да си родила, че после  знам, че няма да дойдеш".

# 678
  • Мнения: 61
Луиза, стискам всички възможни палчета (ще помоля и бебо да стиска). А ти като мине прегледа веднага при нас да ни успокоиш. Много разумно си постъпила като си си наложила да не зацикляш над проблема и явно имаш късмет (и той е добър) за прегледа.  Hug
Герито, много хубаво пожелание. Сега ще търся как си направила подвижния текст  newsm78
За зъбите - и аз знам че няма проблем да се правят, но след като бебето си има плацента която да го пази от евентуална инфекция.
Веси, аз определено ще се размина с дрехите за бременни. И почвам да си мисля че точно заради стегнатия ми корем който не позволява на матката да излиза напред почнах да ходя до тоалетна през час - два и по време на секс имам някаква гадна тъпа болка която ми разваля целия кеф (пак си пъшкам ама от болка, нищо чудно да почне и "главата да ме боли"  newsm53). Но плюса е че няма да се охарчвам, а като се стопли така и така си имам доста рокли с висока талия.
Близначе, ще те послушам и ще пийна 20 грама ракия. Макар че аз съм малко от тия дето без една могат, но само с една - не  Drunk

П.П. Луиза, не ти е отбелязано за усещане за пола, а и толкова сме много че не помня писала ли си какво искате. Честито ти момченце, дано точно мъжко да сте искали и да ви е живо и здраво и повече така да не ви притеснява

Последна редакция: нд, 20 яну 2013, 17:35 от rosi.to

# 679
  • Мнения: 54
Хелоу Лейдис!
Днес съм жива(УРА!),чак не ми се вярва.
Така по ред на номерата
1.Честито момченце на Луизка.Много се радвам,душичко че всичко е наред.  Hug   stork-boy
2.Честит Рожден Ден на Роси  Hug   bdbaloni
3.Кати,не беше от някаква храна.Просто един такъв ден,в който всичко се повръща.

Айде после пак,че съм малко заета в момента.
Ааа още нещо.В сряда съм на преглед и изследвания,да стискате палци!И то силно.Моля ви  Sad

# 680
  • Мнения: 61
Ето още едно страхотно филмче на national geographic от зачеването до раждането
http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?id=2c423c1d9e44ca3 … e=torrent-details

Да питам това филмче може ли да се гледа от някой друг сайт. Почнах да го тегля от замундата но няма сийдъри. А от горецитирания сайт не ми зарежда. Ахито, не ми се вярва ти да не си го гледала. Помагай плийз

# 681
  • Мнения: 54
Има го в Ютуба.Гледай го с увеличен звук обаче,много е вълнуващо.
Първият плач на мен много не ми се понрави.Не смятам,че в 21ви век раждането на дете в секта е най-доброто нещо.Точно на тази госпожа й дойде нещо ужасно до главата.Не може да изроди плацентата.Не излиза!Няма доктор,няма нищо.Ужас.Иди ме убеждавай после в разни там дули и домашни неасистирани раждания.Може да ви звуча малко крайна,но един единствен доктор да е останал на тоя свят и той да е ветеринар-при него ще родя,но не и сама.Не си рискувам детето.

# 682
  • Мнения: 425
http://kolibka.com/2.html <--- ето тук го има филма с бг субтитри, има и за близнаците. Аз го свалих и го гледам без проблем  Simple Smile

# 683
  • Мнения: 4 255
момичета,знаете ли какви са цените за раждане и престой за  здравно неосигурените?Дали осигуровките от друга държава се признават в България(тъй като живея в чужбина)?

# 684
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Роси и аз от колибката го свалих да го гледам, вградени са субтитрите.

Луиза стискам палци всичко да е наред при прегледа и да се отчетеш задължително след това  Hug

Ахи, стискам палци и ти да се похвалиш с хубави новини за изследванията после  Hug

Веси, да са ти честити придобивките, аз имам крещяша нужда от сутиен ама не знам кога ще отида да си взема....

Руми, за съжаление не мога да ти помогна с инфо.

# 685
  • Мнения: 4 841
момичета,знаете ли какви са цените за раждане и престой за  здравно неосигурените?Дали осигуровките от друга държава се признават в България(тъй като живея в чужбина)?

Трябва да имаш европейска здравна карта и ще ти е безплатно всичко. Иначе по другия начин незнам. Имаше нещо от сорта, че ако ще отсъстваш от страната то трябва да предупредиш предварително ... ако искаш влез в сайта на НОИ и от контактната форма им пиши мейл с въпросите си.

Момичета искрено ви благодаря, че мислите за мен  Hug

Роси, извинявай, че пропуснах празника ти  Embarassed Желая ти от все сърце здраве, любов и едно прекрасно сладко бебе на края на бременността  Hug  bouquet

# 686
  • Мнения: 54
Лелеее,Агнесана,извинявай,че те пропуснах. Embarassed
Радвам се,че си изписана и бебенцето е добре.  Hug Пази се и така..

# 687
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
момичета,знаете ли какви са цените за раждане и престой за  здравно неосигурените?Дали осигуровките от друга държава се признават в България(тъй като живея в чужбина)?


Евр.здравна карта е за спешни случаи само, мисля че няма как да изкараш бременноста си в България със здравна карта от друга страна. А и при спешните случаи с представянето на здр.карта си плащаш и ти се издават фактури, които като се върнеш в държавата, в която си осигурена, местната здр.каса ти изплаща. В настоящото положение на Гърция, надали ще ти изплатят нещо от там ми се струва. Най-добрия вариант, ако мислиш да изкараш цялата си бременност и да родиш в България, е да си изкараш формуляр Е104 ако не се лъжа, от вашата здр.каса, да го представиш в България, за да докажеш че си осигурявана в страна от ЕС до момента, и да започнеш да се (само)осигуряваш на място.  Peace

Роси, честит рожден ден! Здраве, късмет и едно здраво бебче ти желая!   bouquet Hug

Луиза, честити ти сини гащи  Laughing

Агнесана, стискам палци занапред всичко да е наред!  Hug

# 688
  • София
  • Мнения: 188
Има го в Ютуба.Гледай го с увеличен звук обаче,много е вълнуващо.
Първият плач на мен много не ми се понрави.Не смятам,че в 21ви век раждането на дете в секта е най-доброто нещо.Точно на тази госпожа й дойде нещо ужасно до главата.Не може да изроди плацентата.Не излиза!Няма доктор,няма нищо.Ужас.Иди ме убеждавай после в разни там дули и домашни неасистирани раждания.Може да ви звуча малко крайна,но един единствен доктор да е останал на тоя свят и той да е ветеринар-при него ще родя,но не и сама.Не си рискувам детето.
А, точно  Peace точно сега гледам още филма и дотам съм стигнала..
Роси, пробвай се пак да изтеглиш от замундата, в момента сийдвам  Hug Би трябвало да можеш...
Но като цяло филма е хубав, интересно ми е как е протекло при другите жени и по какви начини.. Но каквато съм си бъзла, ще съм в болница и то вип зала, ако може(че покрай тия катастрофи много зле ми влияят болниците, след няколко секунди ми пада рязко кръвното)  Sad чак се чувствам, че съм ненормална  Sad

# 689
  • Мнения: 11
Аз да се похваля днес съм доста по-добре. И снощи не съм вдигала температура. Намазах си краката с оцет и сода изпих два тайлол хота, натоплих се в банята и си легнах. Днес се чувсвам по-добре въпреки че гърлото ме понаболява още. Но след вчерашното мазане с аналгин вече и то отшумява.

Общи условия

Активация на акаунт