Парфюмни размисли и страсти - 168

  • 48 187
  • 721
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 5 658
Скрит текст:
Моля, някой от Диор, ако чете, да се съобрази с това ми желание за следващата версия  Praynig

Скрит текст:
Раче, всички от Диор първо тази тема четат. Joy
Скрит текст:
Обаче сега като видят Бубс с котката, ще се плеснат по челото от смях и ще се откажат да се занимават повече с нас  Joy

# 706
  • София
  • Мнения: 941
Момичета, можете ли да ми предложите някакъв парфюм, който да ухае на....пудра или....гланц за устни? Не мога да опиша точно аромата, който търся, но мисля, че се сещате за миризмата...Може би трябва да е някаква ванилова, но не толкова сладко-бонбонена, защото не обичам силно сладникавите парфюми.  Crazy

# 707
  • София
  • Мнения: 849
За новата Хипнотична и аз споделям - пълна боза. При все, че и първообраза и Сенсуел имам и нося с удоволствие, макар и рядко.

Момичета, можете ли да ми предложите някакъв парфюм, който да ухае на....пудра или....гланц за устни? Не мога да опиша точно аромата, който търся, но мисля, че се сещате за миризмата...Може би трябва да е някаква ванилова, но не толкова сладко-бонбонена, защото не обичам силно сладникавите парфюми.  Crazy

Бих ти препоръчала ириса на Л'Ерболарио, на мен ми навява точно асоциации за сладка бебешка пудра. Не е сладникав, просто загатната сладост. А пък серията за тяло е просто  newsm20


ПП. Само аз ли не виждам аватара на Бубс пък  Crossing Arms

# 708
  • София
  • Мнения: 941
Благодаря ти за отговора, но....не виждам никъде в българските сайтове да се предлага...Sad От къде го поръчвате или тествате?

# 709
  • Мнения: 36 175
Л'ерболарио има в мола на бул. България  Wink

Скрит текст:
Аттева ме взима за мезе заради косматите твари Crossing Arms

# 710
  • София
  • Мнения: 941
Л'ерболарио има в мола на бул. България  Wink

Скрит текст:
Аттева ме взима за мезе заради косматите твари Crossing Arms

 Hug Ще отида да го тествам тези дни. Благодаря!

# 711
  • Мнения: 31 399
Сега чух по радиото че Лерборарио има и 20% отстъпка на всичко в месеца на любовта.

# 712
  • Мнения: 644
Атти, една тема от типа 'асоциация на град, страна или регион с парфюм'? само идея  Wink
При това добра и съвсем навременна  Hug  Peace
Ха, точно мислех да споделя една асоциация с конкретно място в конкретен град, която ми изникна онзи ден и ме развълнува  Grinning Запазвам я за след няколко страници  Peace

Скрит текст:
Бих се зарадвала по-натам и на тема за парфюми, които носим едновременно, кои, защо, идеи за допълващи се по интерсен начин аромати...

Куражче, точно така го усещам и аз Слона на Кензо, с тази разлика, че в особени настроения бих го носила 3- 4 пъти в годината. Въздържах се да го купувам май по такива причини. Това, което си написала ме замисли за отношението ми към доминиращите парфюми и ми кристализира идеята да имам по няколко мл от няколко различно доминиращи парфюми за малкото дни, в които имам нужда нещо да ми дава тон в живота. Сега остава да си направя в главата списък с тези настроения и да им избера парфюми. Настроенията ще са такива разни -  Cry  Crossing Arms  Tired

# 713
  • Мнения: 85
Днес сутринта, доста време се чудих какъв парфюм да сложа.Накрая повлияна от лилавото си поло Laughing,зърнах лилавото бутилче на Галиано EDP в дъното на шкафа.Ей няма такъв разкош,вишни, тамян,алдехиди,съчетани по невероятен начин-това е един парфюмен шедьовър Heart Eyes.Как съм го забутала и забравила това съкровище.Това е лошото на многото парфюми ,накрая забравяш за някой ,а той е толкова хубав и не заслужава това.
Дори се притесних да не са го спрели Thinking,трябва да се запася с още едно бутилче.

# 714
  • София
  • Мнения: 602
И да се върнем към популярните аромати. Представете си за първи път тествах Слона на Кензо на Кожа. Първо на блотер заедно с новото недоразумение на Джими Чу (мухаххха смях, резил, боза..) , той обаче се оказа прекрасен. Предпазливо едно пръс на врата. Резултат - цял ден ухаех, а якето ми - една седмица. на пръв поглед не е страшен.От онези парфюми , които не можеш да разчлениш, така добре си хармонират всички съставки, Но..Как доминира.Постоянно се вре, не те оставя дори за секунда на мира, напомня за себе си непрекъснато. От пафюмите , които дават тон в живота- не благодаря! И все пак, е много хубав.  Grinning
Courage, я кажи, Слона на Кензо наистина ли прилича на Tsukimi Annayake? Че ако не се лъжа ти го имаше последния. Аз пък имам пробичка от Тигъра и още ме е страх да го пробвам на кожа!  Mr. Green

# 715
  • Бургас
  • Мнения: 422
Момичета някой поръчвал ли е от Лъкисент виалчета 7 мл.за проба?
Проблема е после да не се налага да ходя на митница да си ги получавам.

# 716
  • Мнения: 8
Ако ги означават като проби без стойност не би трябвало да има проблем, малки са, така че не биха се набили на очи. Помоли ги пакетът да е описан като козметика със стойност не надвишаваща $20 ако е позволено, на мен до сега не са ми правили номера Simple Smile Какво точно би поръчала от luckyscent, което не е налично на по-добра цена тук ако е удобно да питам? Виалите обаче са с една 0 отпред Simple Smile

# 717
  • София
  • Мнения: 602
luchkata, няма проблем, дори и ако надвишиш 20$. Винаги ги обозначават като "cosmetic samples" без стойност. Последният път бях поръчала 5-6 пробички и си пристигнаха в пощенския клон, бе да се налага да се разкарвам до митница.

# 718
  • София
  • Мнения: 224
Момичета някой поръчвал ли е от Лъкисент виалчета 7 мл.за проба?
Проблема е после да не се налага да ходя на митница да си ги получавам.

Виалите не отиват на митница Peace
Обаче, количеството им е 0,7, което прави под 1мл.

# 719
  • Бургас
  • Мнения: 422
Благодаря ви много  Hug

Общи условия

Активация на акаунт