Ясновидци/Врачки - 15-та тема

  • 152 298
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 1 127
Да напиша: приятелка е ходила при Цеца, много е доволна, аз нямам лични впечатления. Тя принципно не ходи много по такива места, но  коментира, че е доволна.

Супер !

# 676
  • Мнения: 0
Здравейте аз съм нова искам да Ви кажа ,че след като прочетох доста теми се спрях на Цеца от Надежда и впечатлението ми е много добро защото ,когато някой ми гледа на кафе аз нищо не разбирам ,а от нея става доста ясно нещата ,които ми каза са доста добри ,но не знам дали не казва на всички розово бъдеще . Дай Боже да е права ще споделя след Май

# 677
  • София
  • Мнения: 1 127
Здравейте аз съм нова искам да Ви кажа ,че след като прочетох доста теми се спрях на Цеца от Надежда и впечатлението ми е много добро защото ,когато някой ми гледа на кафе аз нищо не разбирам ,а от нея става доста ясно нещата ,които ми каза са доста добри ,но не знам дали не казва на всички розово бъдеще . Дай Боже да е права ще споделя след Май


Точно от това се притеснявам и аз , на мен ми предрече много розово бъдеще , въпреки че преди да настъпи то според нея ме чака развод.А и на една съфорумка беше предрекла смърт на близък човек.Въпреки това малко като Тома неверни се отнасям и за това с интерес винаги чета отзивите за Цеца, та дано да е познала за розавото ми бъдеще .

# 678
  • Мнения: 0
Ще видим до Май все пак не е много като време искам да и вярвам , но дано не се окаже напразно  но смятам ,че трябва да и вярвам защото много работи уцели в десетката.
Много се извинявам ,ако нещо не пиша правилно или както трябва ама това е първият форум към който съм се регистрирала,защото хич не обичам да пиша по форуми,но реших ,че ще е много егоистично от моя гледна точка да ви ползвам като информация а да не дам сведение

# 679
  • Мнения: 0
Аз за Цеца ще мога да коментирам края на март може би. Дай боже, иначе както писах преди  и аз съм много доволна от нея  Hug

# 680
  • Мнения: 18
Цеца, си казва и не толкова хубави  неща, когато ги вижда. Знам и от друг човек,, че си ги казва. Оф и на мен ми каза хубави неща, дано се сбъднат.

# 681
  • София
  • Мнения: 1 127
Аз се чудя дали да на изпратя майка ми при нея да видя какво на нея ще и каже за мен newsm78
Ще чакам отзив от Марчела , след като мине март.

# 682
  • Мнения: 127
Искам да споделя с всички вас,а особено онези,които си имат работа с гадни магии,че първия сайт,който ще поместя се дава може би най-смисленото обяснение що е то магия,какво представлява
и има доста ценно инфо като цяло.

http://www.galanto.com/content/view/21/33/lang,bg/

А втория линк е на втората книга на същия автор,която ми попадна и трябва да ви кажа ,че вътре подробно се обяснява цялата сага около гледачките и страшно много примери пак свързани с гадните отвратителни магии и последствията от тях.

http://www.book.store.bg/p86001/sreshti-sys-zloto-ili-chernata-m … ityr-diankov.html

Ако можете си намерете книгата и прочете от кора до кора.Нещо наистина много ценно е.

Аз самата търся контакт с автора на книгите,за сега абсолютно безуспешно,за жалост...

Ако някой има инфо за този човек или поне да знае дали изобщо е жив ще се радвам да ми пише,а защо не и да помести тук за всички.защото лично според мен от прочетеното в книгата,човека наистина знае доста и лично мое мнение е че много може да помогне.

# 683
  • Мнения: 19
Мозира, мисля че трябва да опиташ Веска Ковачева от Джулюница. Много набожна жена. Аз търся мнения за нея, но за съжаление почти не срещам в нета. Лично мнение за това дали прогнозите са и верни ще мога да дам след няколко месеца. Дай Боже да се окаже права. Но регистрира проклятия, магии и ти казва какво да правиш. Няма такси, каквото оставиш. Често пращала в манастири и на свети места, като казвала на кои икони и как да се молиш.
Визията и е много странна, но това не трябва да те притеснява. В селото всички я говорят и много я тачат. Каква гадателка е обаче, наистина не знам.
Веска познава дали има магия или няма, но НЕ разваля.
От дистанцията на времето мога да кажа, че познава много за здраве. За отношения също. Ходих при нея през ноември, предсказа ми нещо, което не очаквах да се случи, но то се случи, но за  работа досега не ми е познала.

# 684
  • Мнения: 483
Здравейте! Виждам че коментирате доста гадатели но не виждам името на един младеж от Варна - Божидар Караджов.
Имате ли мнение за него? Преди 10 години ми беше гледал и ми каза някой неща - едни се случиха други все още не но незнам дали да му вярвам. Направи ми впечатление, че през цялото време си драскаше нещо в една тетрадка. Драсканиците нямаха никаква връзка, някакни сверични кръгове и спирали, като каза че така му тече мисълта или нещо подобно незапомних.
Сега ни предстой да вземем със съпруга ми  важно решение за семейството и се нуждаем от някаква висша сила, която да ни подскаже верния отговор така да се каже. Wink
 Rolling Eyes

# 685
  • Мнения: X
Днес говорих с Надя от с. Стражица. Останах с доста добри впечатления, всичко беше казано на място. Бях решила да пиша по-подробно за разговора за да добиете по-добра представа, но да не досаждам, който се интересува може да пише на лични .
Като цяло е мила жена, по-назад в темата някой беше писал, че искала снимка, на мен ми иска само първото ми име.
Каза, ми доста неща който са се случили назад във времето, някои преди доста доста години, а други по скоро. Каза ми че след 10 март около 15-20 трябва да се случи нещо, ще ви пиша когато установя дали има познаваемост за бъдещето. В събота имам изпит попитах я дали ще го взема, след изпита ще споделя дали е познала.

# 686
  • Мнения: 19
Искам да споделя с всички вас,а особено онези,които си имат работа с гадни магии,че първия сайт,който ще поместя се дава може би най-смисленото обяснение що е то магия,какво представлява
и има доста ценно инфо като цяло.

http://www.galanto.com/content/view/21/33/lang,bg/

А втория линк е на втората книга на същия автор,която ми попадна и трябва да ви кажа ,че вътре подробно се обяснява цялата сага около гледачките и страшно много примери пак свързани с гадните отвратителни магии и последствията от тях.

http://www.book.store.bg/p86001/sreshti-sys-zloto-ili-chernata-m … imityr-diankov.ht
Ако можете си намерете книгата и прочете от кора до кора.Нещо наистина много ценно е.

Аз самата търся контакт с автора на книгите,за сега абсолютно безуспешно,за жалост...

Ако някой има инфо за този човек или поне да знае дали изобщо е жив ще се радвам да ми пише,а защо не и да помести тук за всички.защото лично според мен от прочетеното в книгата,човека наистина знае доста и лично мое мнение е че много може да помогне.



Преди време бях попаднала на откъси от тази книга. От информацията в нета се оказва, че автора Димитър Дянков описва дейността на съпругата си Цветанка Генова, коментирана негативно по напред в темите.

# 687
  • Мнения: 127
А ми аз по принцип мислих да отида при Цветанка Генова,която е бившата жена на автора на книгата за магиите,защото тя е имала способността да ги намира и разваля,а такива в държавата се броят на пръсти всъщност.

Но така стана,че така и не успях да стигна до нея.А в последствие разбрах,че всъщност тя е започнала да губи дарбата си и много сериозно е започнала да лъже за това хората и го кара сега общо взето сега на стари лаври.

А след като прочетох книгата,всичко това се потвърди,което направо ме изуми всъщност.
Но това за пореден път потвърждава ,че поне според мен действително няма "случайни" случайности....

И много ми се иска да намеря него от някъде,но нито знам дали изобщо е жив,нито знам къде да го търся....

# 688
  • Мнения: 127
Всъщност като стана дума за Цветанка ,та се сетих,че съм ходила при Цветанка Рангелова
Преди години тя наистина помагаше,примерно 5 - 6 години,за такъв период имам в предвид.
Но с времето тя много се промени,стана доста арогантна и груба с хората.
А и като,че ли дарбата и започна нещо да се по изчерпва.
С две думи - тя не вече онази прехвалената Цветанка Рангелова от преди години,така че само ще си изгубите времето и парите лично според мен и най-много да ви нахока,като доста често прави,което чувам от мои познати.

# 689
  • Мнения: 18
Гледам, че има нови гласове за Ани и за Емилия. Някой ще сподели ли нещо ново, на някой да се е сбъднало нещо?

Общи условия

Активация на акаунт