Отговори
# 15
  • Мнения: 1 046
По нагоре са написали, подавайте където си искате заявления - истината е накрая с оригиналния документ за завършено предучилищно обр.
После вече при класирането се вземат предвид адресни регистрации и други изисквания.

# 16
  • Canada
  • Мнения: 649
Nadina, това е ясно. Но също по-нагоре някой написа, че критериите за класиране са различни в различните училища.
За инфо: в Д. Дебелянов първите класове ще бъдат поети от г-жи Нейчева, Статева и Таянова или поне така чух...Simple Smile

# 17
  • Варна
  • Мнения: 391
Ние сме за следващата уч. година, но ще следя темата. За Ангел Кънчев събирам мнения.

# 18
  • Мнения: 11 933
В много училища се определя начална дата на подаване на заявления и преди нея не се приемат документи.Следете информацията в сайтовете на самите училища, в които ще кандидатстват децата.В сайтовете се посочва начална дата, необходими документи и регламент за класиране на децата.

# 19
  • Мнения: 80
Здравейте и от мен!
Аз имам нужда от информация за Раковски. Мисля да не се натоварвам и да се раздвоявам с други училища:) Разчеторението ми ще е май между 4 учителки, въпреки че нямало възможност за избор, както се разбра в другата тема. Все пак ще се пробвам да си избера...засега само знам че Не искам една (петата). Информацията ми за учителките е от сайта на училището, тези който са написани за 4 клас в момента.
Другите ми въпроси са:
Има ли стол в училището?
Има ли занималня? И за колко първокласници е тя ? А за 2 клас как стоят нещата?
Ще има ли паралелка с целодневно убочение?
И разбира се информация за учителките.
Благодаря на всички предварително и успех на всички Hug Hug Hug

п.п. Миналата година подаването на заявления е било от 18.04 до 31.05. Очаквам обновяването на сайта или довършването на новия за актуална информация за тази година.

Последна редакция: пт, 18 яну 2013, 11:10 от Биси

# 20
  • Мнения: X
От сайтът на "Найден Геров":

Предстои приемане на критерии за прием в Първи клас за учебна 2013/2014 година в VІІ СОУ "Найден Геров". Графикът за дейностите също се уточнява. В началото на февруари ще бъде изнесена информация. Приемането на документи ще започне в края на Април.
На 17 Април 2013 г. от 18.00 часа ще се проведе родителска среща за бъдещите първокласници.

# 21
  • Мнения: 1 043
Nadina, това е ясно. Но също по-нагоре някой написа, че критериите за класиране са различни в различните училища.
За инфо: в Д. Дебелянов първите класове ще бъдат поети от г-жи Нейчева, Статева и Таянова или поне така чух...Simple Smile
Нейчева, Статева и Паянева Simple Smile
В Димчо вече могат да се подават заявления  Peace

# 22
  • Canada
  • Мнения: 649
Nadina, това е ясно. Но също по-нагоре някой написа, че критериите за класиране са различни в различните училища.
За инфо: в Д. Дебелянов първите класове ще бъдат поети от г-жи Нейчева, Статева и Таянова или поне така чух...Simple Smile
Нейчева, Статева и Паянева Simple Smile
В Димчо вече могат да се подават заявления  Peace
Да, така е - ние днес подадохме... Само не знам какви са критериите за класиране, но се надявам да нямаме проблеми. в Димчо Д. имат занималня и са целодневно там.
Моля за инфо за Й. Йовков....

# 23
  • Мнения: 2 018
и аз да не ви изтърва  Laughing

# 24
  • Мнения: 1 043
Nadina, това е ясно. Но също по-нагоре някой написа, че критериите за класиране са различни в различните училища.
За инфо: в Д. Дебелянов първите класове ще бъдат поети от г-жи Нейчева, Статева и Таянова или поне така чух...Simple Smile
Нейчева, Статева и Паянева Simple Smile
В Димчо вече могат да се подават заявления  Peace
Да, така е - ние днес подадохме... Само не знам какви са критериите за класиране, но се надявам да нямаме проблеми. в Димчо Д. имат занималня и са целодневно там.
Моля за инфо за Й. Йовков....
Адресна регистрация, по-голям брат/сестра в у-щето, родител, бивш възпитаник на училището. Това запомних аз, такива са били мин година, сега предстои да гласуват и за тази, но казаха, че не предвиждат промени.
П.С. И ние днес подадохме там Simple Smile

# 25
  • Canada
  • Мнения: 649
Благодаря Pink, значи не би трябвало да имаме проблеми. Не знам дали може да се избира конкретен учител - аз лично мисля да заложа на г-жа Нейчева, тъй като другите нищо не ми говорят...

# 26
  • Мнения: 317
И аз съм при вас Peace

# 27
  • Мнения: 3 972
98% ще е нулев прием , ако нямаш адресна регистрация в района + предимство вероятността е  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 2 374
И аз се записвам в темата, моята чуденка е между Ангел Кънчев и Черноризец Храбър, така че се интересувам от учителките там.
Мога да дам инфо за ''Ч. Храбър''- 4ри паралелки с госпожи :Евтимова,Събева,Вичева и Добрева.За първите две мисля ,че са заети класовете ,Вичева - с по-новаторски подход ,страшно позитивна(срещала съм я като дежурен учител на входа) ,но много се учело при нея ,много домашни високи изисквания към децата и родителите се стряскат за последната .....също добри отзиви ,но до скоро не се знаеше дали ще продължи или ще се пенсионира .Има занималня за всички,храната е кетъринг,обстановката в у-щето е спокойна,не е пренаселено учат само първа смяна.Ако те интересува още нещо питай.

# 29
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
98% ще е нулев прием , ако нямаш адресна регистрация в района + предимство вероятността е  Rolling Eyes

адресната ми регистрация е в района , но ми е неудобно като локация, иначе има добри отзиви за учителките ,поемащи първокласниците -но търся по-подробно инфо .

"Найден Геров" ми е най-удобно - (точно до двете баби е  Wink , да се редуват)
Но не знам нищичко за учителките,поемащи първи клас, а също и как се сформират паралелките- избираш език или учител  newsm78

"Климент Охридски"  засега ми отпадна като избор- минах вчера да попитам някого и останах разочарована , макар ,че като локация ми е най-близо до работното място, до курсове ,школи и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт