Проблемен тийнейджър - как да се справим?

  • 14 384
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • Neverland
  • Мнения: 143
Цитат
Не всяко дете на баща с динами4на професия има проблеми. Зависи как то разбира нещата.

Да но това дете има проблеми и то много сериозни,майката също.И  явно детето е затънало  доста
Така че бащата е нужен и на детето и на майката

Споделям мнението.Мисля ,че има нужда и от добър психолог от мъжки пол. Децата са различни .На много от момчетата им липсва ежедневната връзка с бащата.Когато това не може да се промени ,е по-добре да се използва психолог за продължителен период.Бащата определено има водеща роля,но ако той има други приоритети ,психолога и извеждането от средата може  да помогне.

Последна редакция: сб, 26 яну 2013, 20:06 от Ana Maria

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 3 359
Братовчед ми преди десетина години точно в тази възраст мина през такова състояние, но при него вече в употреба бяха влезли и наркотиците. Леля ми опитаха доста неща, но докато си беше при тях, в БГ, с компанията, в която се движеше, не ставаше нищо. Изпратиха го в комуна в Испания, където терапията беше точно труд. Може би имаше късмет братовчед ми, че не беше затънал прекалено много и успя да се изчисти. Все още е там, помага в комуната на други зависими. Така че идеята за работа навън е страшно добра.

Общи условия

Активация на акаунт