Какво повече няма да купя - Тема 4

  • 110 201
  • 891
  •   1
Отговори
# 840
  • София
  • Мнения: 8 317
Готовите "манжи" от ЛИДЛ
Горчивия ми опит е с - рататуй, огретен, някави френски "пици" отвратителни на вид и вкус и смърдящи при приготвяне.

# 841
  • Мнения: 18 057
Преди седмица купих скъпи детски чашафи на Тач от хубав магазин след уверение на продавачката колко са прекрасни,че не изпускат боя и са невероятно качествени.
След като ги платих видях,че са произведени в Македония,но реших все пак да не ги връщам.След няколко дни ги изпрах изпускат огромно количество боя и картинката се размаза след изсъхване.Пазя касовата бележка ако продавачката откаже да ми върне парите дали имам някакъв шанс при Комисията за защита на потребителите?

И те ли имат ментета вече  Sad

# 842
  • Мнения: 3 815
Какво ли няма ..не стига,че струват 70 лв уж бяха намалени от 100 ...

# 843
  • Мнения: 6 214
Сигурно от Тач до Тач има разлика.

# 844
  • Мнения: X
Готовите "манжи" от ЛИДЛ
Горчивия ми опит е с - рататуй, огретен, някави френски "пици" отвратителни на вид и вкус и смърдящи при приготвяне.
От другите вземала ли си за паелята искам да знам и азиатското?

# 845
  • София
  • Мнения: 23 101
Никога повече няма да купя шампоан с кофеин на Балеа. Отвратителен! Увеличи ми косопада, прекалено много ми изсуши косата, наелектрезирва и оплита косата. Sad

# 846
  • Мнения: 44
Готовите "манжи" от ЛИДЛ
Горчивия ми опит е с - рататуй, огретен, някави френски "пици" отвратителни на вид и вкус и смърдящи при приготвяне.

Моят опит е с лазанята им. Не стига, че беше отвратителна, ами и после имах много киселини.

# 847
  • Мнения: 79
Никога повече няма да купя шампоан с кофеин на Балеа. Отвратителен! Увеличи ми косопада, прекалено много ми изсуши косата, наелектрезирва и оплита косата. Sad

Явно е според типа коса. Лично аз много го харесвам, ходя до ДМ само и единствено за него.

# 848
  • Мнения: 79
Готовите "манжи" от ЛИДЛ
Горчивия ми опит е с - рататуй, огретен, някави френски "пици" отвратителни на вид и вкус и смърдящи при приготвяне.

Аз пък се чудя на хората с кой акъл купуват подобни полуфабрикати, без значение от къде. Наскоро се чу, че в някаква лазаня е имало конска кайма, вместо свинска. И да не е това в такива продукти се влагат кофти суровини и се овкусяват прилично, за да замаскират лошото качество.

# 849
  • Мнения: 6 214
Готовите "манжи" от ЛИДЛ
Горчивия ми опит е с - рататуй, огретен, някави френски "пици" отвратителни на вид и вкус и смърдящи при приготвяне.

Аз пък се чудя на хората с кой акъл купуват подобни полуфабрикати, без значение от къде. Наскоро се чу, че в някаква лазаня е имало конска кайма, вместо свинска. И да не е това в такива продукти се влагат кофти суровини и се овкусяват прилично, за да замаскират лошото качество.
На всеки се случва да купи от дъжд на вятър по една или друга причина, ама никога не съм очаквала нещо кой знае какво от манджа в буркан или кутия.

# 850
  • София
  • Мнения: 23 101
Никога повече няма да купя шампоан с кофеин на Балеа. Отвратителен! Увеличи ми косопада, прекалено много ми изсуши косата, наелектрезирва и оплита косата. Sad

Явно е според типа коса. Лично аз много го харесвам, ходя до ДМ само и единствено за него.





Възможно  e. :)

# 851
  • Мнения: 2 216
Моят опит е с лазанята им. Не стига, че беше отвратителна, ами и после имах много киселини.
Киселините да не се дължат на това, че си бременна? Аз съм много доволна от въпросната лазаня, но все пак е въпрос на вкус

# 852
  • Мнения: X
Никога повече няма да купя шампоан с кофеин на Балеа. Отвратителен! Увеличи ми косопада, прекалено много ми изсуши косата, наелектрезирва и оплита косата. Sad

Явно е според типа коса. Лично аз много го харесвам, ходя до ДМ само и единствено за него.
Пробвай шампоан Здраве за косопад.Без парабени и оцветители е.Доволна съм,редувам  с Билка за косопад.

# 853
  • София
  • Мнения: 23 101
Никога повече няма да купя шампоан с кофеин на Балеа. Отвратителен! Увеличи ми косопада, прекалено много ми изсуши косата, наелектрезирва и оплита косата. Sad

Явно е според типа коса. Лично аз много го харесвам, ходя до ДМ само и единствено за него.
Пробвай шампоан Здраве за косопад.Без парабени и оцветители е.Доволна съм,редувам  с Билка за косопад.




Благодаря! Ще пробвам! Hug  bouquet

# 854
  • Мнения: 44
Моят опит е с лазанята им. Не стига, че беше отвратителна, ами и после имах много киселини.
Киселините да не се дължат на това, че си бременна? Аз съм много доволна от въпросната лазаня, но все пак е въпрос на вкус

Няма да са заради бременността киселините, защото лазанята я ядох преди няколко месеца - тогава не бях бременна.
Но си права, че е въпрос на вкус!

Общи условия

Активация на акаунт