Какво повече няма да купя - Тема 4

  • 110 150
  • 891
  •   1
Отговори
# 870
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 143
alra,благодаря!  Hug Моята коса е по-скоро суха,понеже се изрусявам и нямам проблем с омазняването,но докато ползвах гореспоменатия шампоан,направо не изкарвах до сутринта.При мъжа ми същата история. Никога съм нямала пърхот,ползвах си го за измиване.
Genuine,от къде ги купуваш?

# 871
  • София
  • Мнения: 8 288
Готовите "манжи" от ЛИДЛ
Горчивия ми опит е с - рататуй, огретен, някави френски "пици" отвратителни на вид и вкус и смърдящи при приготвяне.

Аз пък се чудя на хората с кой акъл купуват подобни полуфабрикати, без значение от къде. Наскоро се чу, че в някаква лазаня е имало конска кайма, вместо свинска. И да не е това в такива продукти се влагат кофти суровини и се овкусяват прилично, за да замаскират лошото качество.

Закъсняла ти е информацията. И не е конско вместо свинско, а конско вместо телешко. Конското е немазно месо.
То стана европейски проблем.

Ще ти кажа с кой акъл:
1. продуктите не са никак евтини.
2. харесвам да опитвам чужди вкусове, след което мога да възпроизведа рецептата. Произведени са обикновено от страната на "обявената седмица".
3. това не е полуфабрикат, направо си е фабрикат, т.е. готово е.

....
Готовите "манжи" от ЛИДЛ
Горчивия ми опит е с - рататуй, огретен, някави френски "пици" отвратителни на вид и вкус и смърдящи при приготвяне.
...
Аха, особено когато са отвратителни на вид, още преди да си ги опитал.
Значи, изглежда ми като повръщано, ама на, ще го купя.



Обикновено в хранителните магазини не се практикува отваряне на консервени кутии и картонени кутии за да видиш какво е вътре. Или някой го прави  ???

Последна редакция: сб, 26 окт 2013, 16:14 от Desem

# 872
  • Мнения: 1 759
Pupitka  Тео съм купувала от парфюмерии и магазини, но напоследък не ги виждам, шампоана на Black го намирам в някои парфюмерии.
Тук я има цялата серия.

# 873
# 874
  • Мнения: 1 280
 Аз в повечето случаи си купувам шампоани и маски от фризьор, на който имам доверие. Сега си купих инцидентно от аптеката някакъв на Милва с хума и съм много, много приятно изненадана. От него ми става малко по-твърда косата, но мен ме устройва, днес си взех да пробвам и с жасмин от същата серия.
С Head n Shoulders съм си докарвала зверски пърхот, спасих се с шампоан на Виши, след като изпробвах всичко предлагано на пазара от рода и класа на Низорал.

 За лазанята на Лидл, днес взех за пръв път, че нямах време за вечеря. Не е лоша, но едва ли ще повторим. От консервите им харесваме един червен боб за салата. Веднъж взехме и с доматен сос, изхвърлих го още с отварянето.

# 875
  • Мнения: 1 759
Не е точно по темата, но повече няма да ползвам услугите на Еконт.
Поради грешка на служител ме поставиха в неудобно положение пред познат и даже не се извиниха, а ми поискаха пари за да поправят стореното. ooooh!

# 876
  • Мнения: 19 525
Не е точно по темата, но повече няма да ползвам услугите на Еконт.
Поради грешка на служител ме поставиха в неудобно положение пред познат и даже не се извиниха, а ми поискаха пари за да поправят стореното. ooooh!
Да, нещо са си влошили обслужването. Веднъж се наложи да ме разкарат втори път до техен офис, защото първия път не можаха да намерят пратката. А и служителят живо се интересуваше какво има в пратката пред още поне 5 други клиента, като изрично пакетите са запечатани точно с цел да не се знае какво има вътре. В случая даже не знаех какво точно, просто ме бяха изпратили да взема определена пратка с еди какъв си номер.

# 877
  • София
  • Мнения: 1 289
Не е точно по темата, но повече няма да ползвам услугите на Еконт.
Поради грешка на служител ме поставиха в неудобно положение пред познат и даже не се извиниха, а ми поискаха пари за да поправят стореното. ooooh!
Еконт са на франчайз и зависи от офиса, в който си попаднала как ще се отнесат към даден проблем. Аз, примерно, не ползвам този Еконт, който ми е на 200 метра, а се разкарвам на доста по-голямо разстояние, точно защото в този офис ми харесва обслужването и отношението.

# 878
  • Мнения: 527
Не е точно по темата, но повече няма да ползвам услугите на Еконт.
Поради грешка на служител ме поставиха в неудобно положение пред познат и даже не се извиниха, а ми поискаха пари за да поправят стореното. ooooh!
Еконт са на франчайз и зависи от офиса, в който си попаднала как ще се отнесат към даден проблем. Аз, примерно, не ползвам този Еконт, който ми е на 200 метра, а се разкарвам на доста по-голямо разстояние, точно защото в този офис ми харесва обслужването и отношението.

Аз също по тази причина не ходя в близкия офис.  Ходя само в един и същ. Съветвам пострадалите по -горе да заведат рекламация.

# 879
  • Мнения: 1 886
Захарта Захира дето продават не е подходяща за направа на вина и ракии, казвам го отговорно, понеже решихме да направиме шипково вино и изобщо не ферментира!!!
Вместо да стане на вино, водата си седи сладка и нищо не се случва...един колега бе направил по същата рецепта такова вино за 5 дни.

# 880
  • Мнения: 18 014
Pupitka  Тео съм купувала от парфюмерии и магазини, но напоследък не ги виждам, шампоана на Black го намирам в някои парфюмерии.
Тук я има цялата серия.


Какво производство са? За пръв път ги чувам тия продукти  newsm78
Мека ли става косата след къпане с него? Приятен ли е?

# 881
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 846
Захарта Захира дето продават не е подходяща за направа на вина и ракии, казвам го отговорно, понеже решихме да направиме шипково вино и изобщо не ферментира!!!
Вместо да стане на вино, водата си седи сладка и нищо не се случва...един колега бе направил по същата рецепта такова вино за 5 дни.

Захарта на Захира, дето я продават не става за нищо по принцип. Правих преди седмица кекс с нея по същата рецепта, каквато правим вкъщи от години. Е, стана един блудкав такъв, без особена сладост. И друг път ми е правило впечатление, че тяхната захар не услажда въобще, но реших, че може да е било от партидата и пак купих - същата работа.

# 882
  • Мнения: 20 208
Чаршафи на промоция от Кауфланд, 100% полиестер, бляк.....добре, че видях навреме.  #2gunfire

# 883
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 846
Чаршафи на промоция от Кауфланд, 100% полиестер, бляк.....добре, че видях навреме.  #2gunfire
Те не ги ли рекламираха, че са 100 % памук? Аз също се бях засилила да купувам, но не съм стигнала още до тях.

# 884
  • Мнения: 20 208
Чаршафи на промоция от Кауфланд, 100% полиестер, бляк.....добре, че видях навреме.  #2gunfire
Те не ги ли рекламираха, че са 100 % памук? Аз също се бях засилила да купувам, но не съм стигнала още до тях.
И аз мислех, че е памук, но понеже им знам номерата, специално погледнах. На опаковката пише 100% полиестер, а и като го пипнеш си личи.

Общи условия

Активация на акаунт