"Три рози за Ева" или "Страсти в Тоскана" както е преведено на български.

  • 128 554
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 408
Бел, успех и от мен!
И още един има от лошите, който още поне на мен не ми е станало ясно кой е и за какво се бори. Това семейство, което работи с Алесандро, там има един мъж, който е баща на девойката, доколкото разбрах. Него съм виждала да гледа лошо и май също ще прави пакости.

# 691
  • Мнения: 1 056
Богатството на Гори е било разпределено между участниците в братството. Проблемът сега е,че има наследници, които може да искат да си възстановят правата върху имотите. Не знам защо вкарват толкова мистика в този сериал. Едва ли ще разкрият нещо накрая. За какво са им били тези мантии на участниците в братството? Не разкриха какво означава тяхната емблема. Сега същото с пентаграма. Обърнатият пентаграм - символ на злото. Излиза, че това е някаква сатанинска организация. Най-вероятно накрая ще се окаже мафиотска история - незаконни сделки, укриване на данъци и т.н.


И още един има от лошите, който още поне на мен не ми е станало ясно кой е и за какво се бори. Това семейство, което работи с Алесандро, там има един мъж, който е баща на девойката, доколкото разбрах. Него съм виждала да гледа лошо и май също ще прави пакости.
И на мен ми направи впечатление този мъж. Той има някаква книга с пентаграма. Свързан е със същата организация.

# 692
  • Мнения: 5 682
Този мъж си мисля, че е разследвал навремето тази организация с пентаграма /нали се видя една униформа, която май беше полицейска/. Нищо чудно и жена му да е била замесена  Thinking, по някакъв начин. 
Joy и дъщеря му може да не е негова дъщеря, а да я е спасил от тия хора с червените мантии и затова и да се е покрил в това закътано местенце и да се е махнал от полицейската служба  Joy

# 693
  • Мнения: 5 244
Само да не си скубят косите с адвокатката Емина.
То само това остана да видим, женски бой.  Joy

За психиатъра и аз мисля, че е някой доста по-висшестоящ от съдията, затова го принуди да си сложи край на живота. Не знам дали са свързани с приятелката на Едуардо, но тя определено ми е съмнителна.

И на мен ми се струва, че този някой, който пусна плодовете на Аурора, е дете.

А мъжът, който помага на Алесандро на лозето, също ми е съмнителен. Когато извади тетрадката със символа, стори ми се, че върху нея имаше сгъната полицейска униформа. Може някога да е бил полицай, но корумпиран и свързан с мафията. Пепи, Сара не му е дъщеря, а племенница.

# 694
  • Мнения: 1 408
А Марсия все повече се държи като злобна стара мома. Откак остана без мъж, все намира с кого да се заяжда. Първо с Алесандро, докато живееше в Прима луче, сега с Камерана. Да вземат да й намерят мъж най-накрая, че не й се отразява добре да е самотна  Simple Smile Много късно се сети, че направи голяма глупост като изпусна Антонио. Но както казвате, ако психиатърът се завърти край нея, лесно ще я оплете в мрежите си и тя без да иска, ще навреди на Аурора.

# 695
  • Мнения: 5 682
Марсия не ми е от любимките, така че си го заслужава това да е самотна. Имаше всичко, но не....
Обаче имам лошото предчувствие, че Антонио и Елена няма да останат двойка. Не знам защо така мисля, нямам обяснение  Blush Антонио без очила, с очила все си е сладък. А Роджеро - защо за бога е махнал брадата. Той за разлика от другите мъже, които като пуснат брада и качват някоя годинка, той като я махна все едно остаря  Crazy.
bell_87, ОК  Peace- не му е дъщеря, племенница му е, но идеята е същата. Не му е кръв, а е спасена и той се е покрил  Rolling Eyes

Ооо и още едни се сетих да коментирам - Лаура и Матео. Сети се и той за Лаура. На нея по принцип и трябваше малко, за да тръгне по този лош път. Толкова наранявана през годините, тъкмо се кротна с него и той реши, че съвестта му говори и я заряза. Сега не му ли говори съвестта, че отново се опитва да я обърка. Тя вече трудно би се доверила на когото и да е /Чезаре дали ѝ даде развод .... сигурно, ама не ни го дадоха това. Когато Алфредо ѝ предлагаше брак, още нямаше развод/.

# 696
  • Мнения: 5 244
Марсия не ми е от любимките, така че си го заслужава това да е самотна. Имаше всичко, но не....
+1

А Роджеро - защо за бога е махнал брадата. Той за разлика от другите мъже, които като пуснат брада и качват някоя годинка, той като я махна все едно остаря  Crazy.
И аз това питам. ЗАЩО?

bell_87, ОК  Peace- не му е дъщеря, племенница му е, но идеята е същата. Не му е кръв, а е спасена и той се е покрил  Rolling Eyes
Сигурно си права. И без това доста хора в този сериал не знаеха кои са им истинските родители, защо тенденцията да не се запази.

# 697
  • Мнения: 1 408
А Роджеро - защо за бога е махнал брадата. Той за разлика от другите мъже, които като пуснат брада и качват някоя годинка, той като я махна все едно остаря  Crazy.


Мноооого по-чаровен беше с брадата, така е. Сега ми е някакъв...като чичка.

# 698
  • София
  • Мнения: 1 010
Още едно оплакване от мен за брадата на Руджеро! newsm48 /само тази емотиконка открих с брада/
Върнете му брадатаааа! hahaha
Че без нея мяза на гол охлюв,нищо особено.С брада беше неустоим!

Чичото от лозето дано да е от тия,дето са преследвали мафията,че иначе ако и той е от лошите,съвсем не остана читав герой,навсякъде шпиони.
Марсия дразни,да.

# 699
  • Мнения: 5 244
Тесса вижда промяната в Камерана. Сама му се е обадила да му даде Ева. А, сега той директно й каза, пред гроба на жена си, че тя е единствената жена, която е обичал след смъртта на Роза.
Всичко това е така. Обаче Теса може да го харесва, да го уважава, да му съчувства (или и трите заедно) и пак да не е влюбена в него. Това имах предвид, когато написах, че е възможно тя да не споделя чувствата му. Разбира се, може и аз да греша.

# 700
  • Мнения: 1 408
Дано да грешиш и тя да го обича. Той е истински влюбен в нея, обича силно двете си дъщери и внучката си и много се надявам най-после да намери личното си щастие. Толкова ми дожаля за него, когато снощи Марсия го изгони...

# 701
  • Мнения: 5 244
Толкова ми дожаля за него, когато снощи Марсия го изгони...
И на мен. Тя май се изживява като господарка и се заяжда с всички.

# 702
  • Мнения: 1 408
Затова се надявам да й намерят и на нея един читав мъж, да има с кого да се занимава.
П.П. Елена ми е много сладка.

# 703
  • Мнения: 2 211
Не ми харесва, че в трети сезон са представили Марсия като намръщена и заядлива "стара мома". Crossing Arms Създали са ѝ неприятен образ.. В реалността никой не би търпял такъв човек. Rolling Eyes

# 704
  • Мнения: 5 244
Е, явно подготвят почвата за появата на принца на белия кон. Wink В случая, психиатър. Макар че при такъв принц аз лично бих предпочела да взема само коня.

Общи условия

Активация на акаунт