"Три рози за Ева" или "Страсти в Тоскана" както е преведено на български.

  • 128 550
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 682
На мен Марсия ми е намръщена и /недоклатена/ още от първи сезон. Всъщност най-приятна беше, когато се срещаше с Матео, но от там насетне - НЕ  Naughty

# 706
  • Мнения: 5 243
Е, аз в първи сезон не й обърнах много внимание. Жалко, изпуснала съм най-хубавия й период.  Mr. Green

# 707
  • Мнения: 5 682
Аааа, не си изпуснала много, споко  Laughing. Пък и той трая малко - 2, 3 серии. И с Матео не успя да се задържи, щото се чудеше с кого да е....

# 708
  • Мнения: 5 243
И с Матео не успя да се задържи, щото се чудеше с кого да е....
Защо ли ми звучи познато? Laughing

Там е работата, че наистина има хора (и те не са малко), които не знаят какво искат и като загубят някого, тогава тепърва почват да тичат след него.

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 458
Само на мен ли последната сцена от снощи ми приличаше на сбогуване между Аврора и Алесандро?
И да обърна внимание,ч е племенника на Камерана според мен е замесен в схемата по изчезването на Аврора (ако изчезнат всички наследници на Камерана,богатството ще е негово)

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 380
Момичета, явно съм в пълна заблуда  ooooh!(за човека, пускащ къпини), ще трябва да обръщам повече внимание на рекламите   Thinking

# 711
  • Мнения: 2 211
Следя сериала, откакто Марсия беше влюбена във Филипо и беше казала на баба си, Отавия, че не иска да се омъжва за Антонио, защото, въпреки добър, тя не го обича. Rolling Eyes Сега разбирам, че е имала отношения и с Матео. ooooh! Това май ще се окаже някаква подобрена версия на "Дързост и красота". Crazy

Относно героинята на Karin Proia - Марсия Тавиани, аз и в живота не харесвам (силно казано) такива хора - по-емоционални, леко истерични, неориентирани във връзките си.. Затова я изкоментирах. Simple Smile

# 712
  • Мнения: 5 682
А между Матео и Антонио, имаше един, с който прехвърчаха искри... реклама май на виното ли щеше да прави или някакво изложение, не помня точно. С него тя не стигна до връзка, но и служеше Матео да ревнува  Whistling

# 713
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Според мен над психиатъра има още хора, защото когато даде кутията със спринцовката, каза на съдията, че "ги е помолил/убедил да са снизходителни", или нещо подобно. А той пък съдията както беше сербез, така лесно се самоуби.

# 714
  • Мнения: 17 987
Според мен над психиатъра има още хора, защото когато даде кутията със спринцовката, каза на съдията, че "ги е помолил/убедил да са снизходителни", или нещо подобно. А той пък съдията както беше сербез, така лесно се самоуби.

Въобще не мисля, че се е САМОубил, дори снощи някой го изкоментира от героите  newsm78

# 715
  • Мнения: 5 243
Според мен над психиатъра има още хора, защото когато даде кутията със спринцовката, каза на съдията, че "ги е помолил/убедил да са снизходителни", или нещо подобно. А той пък съдията както беше сербез, така лесно се самоуби.

Въобще не мисля, че се е САМОубил, дори снощи някой го изкоментира от героите  newsm78
Руджеро каза, че, познавайки съдията, не може да повярва, че той се е самоубил. Е, наистина не беше точно самоубийство. Не той сам взе решението, а беше принуден. Над психиатъра е ясно, че трябва да има още някой. Следващата им мишена е логично да бъде Ливия. Съдията й каза, че те (които и да са) не прощават на хората, които са ги разочаровали. Затова я подканяше сама да си сложи край на живота, както направи и той след това.

# 716
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 269
Леле как изпадате в подробности, трябвало е да кръстят темата "Пристрастени към Страсти в Тоскана"  Laughing

# 717
  • Мнения: 631
Леле как изпадате в подробности, трябвало е да кръстят темата "Пристрастени към Страсти в Тоскана"  Laughing
То добре, че е така, че аз май често позадрямвам и ми се губят някои подробности.  Дерзайте момичета, от вас ми се изясняват много неща bouquet

# 718
  • Мнения: 16 938
Таз лудата Вероника май преди беше по-добре да не заприлича на майка си.

# 719
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 269
Да така си е и мен ме кефи че се обсъждат подробности Simple Smile Направо останах като гръмната като Едуардо извади тия снимки. Едната беше даже на бившата къща на Аурора- лелееее....

Общи условия

Активация на акаунт