e.l.f. cosmetics - тема 2

  • 15 473
  • 148
  •   1
Отговори
# 15
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
Да се запиша и аз  Peace все още с отлични отзиви за коректора писалка  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 4 816
Запис и от мен  Crazy Чакам си поръчката - четки и печен руж pinktastik.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 544
Надявам се и аз скоро да се похваля с моята поръчка от 13.01.- руж, червила, 2 лака, 2 четки  Hug

# 18
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 847
А от това дуо имате ли впечатления?

# 19
  • Мнения: 4 428
А от това дуо имате ли впечатления?

Това е един от хитовите продукти на ЕЛФ  Wink Моят вече е на свършване. Кафявото е идеално за контурарине. А ружът е с много приятни златисти частички. Слагам го самостоятелно и като завършек върху други ружове  Peace В кутийката и двете изглеждат много блестящи, но на кожата стоят добре. Само кафявото може да дойде малко тъмно за много светли кожи  Thinking

# 20
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Надявам се и аз скоро да се похваля с моята поръчка от 13.01.- руж, червила, 2 лака, 2 четки  Hug

Кои червила поръча? Сподели как са като ги пробваш. 

# 21
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 847
Благодаря, veselina_s_p!   bouquet
Аз съм с много светла кожа.  Confused Вероятно трябва да взема два отделни продукта.  Thinking

# 22
  • Мнения: 4 428
Ако търсиш нещо за контуриране, погледни печените бронзъри  Peace Аз имам най-тъмния - Los Cabos и стои по-меко от този в Дуото  Wink Ако вземеш някой от по-светлите нюанси, мисля че ще ти пасне.

# 23
  • Мнения: 233
А от това дуо имате ли впечатления?


Имам го и много ми харесва - бих си  го поръчала отново и отново   bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 1 936
Препоръчайте четка за руж Simple Smile
Трябва ми за една приятелка. Ще нанася обикновен руж на Елф с нея (не кремообразен или на прах).
Аз имам тази от Студио серията, но не ми допада особено.
Studio Stipple Brush дали е добра? http://eyeslipsface.co.uk/en/restofworld/brushes/studio-stipple-brush/invt/84015/

# 25
  • Мнения: 4 428
Скосената бамбукова четка от минералната серия  Peace Сега са и намалени. Много удобна и мека. Става супер нанасянето  на хайлайт с нея  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 1 936
veselina_s_p, благодаря  Hug
Но тя тепърва започва да ползва четки и й трябва такава за руж, а не за хайлайтър. Дали тази ще е толкова добра и за руж? (понеже за ползвам четка, с която нанасям с кръгови движения ружа, със скосена не мога)

# 27
  • Мнения: 4 428
Да, тя се води за руж и аз също я ползвам за руж. Просто казвам, че и хайлайт се нанася много добре с нея  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 1 936
Ясно, разбрах. Аз обаче й поръчах Stipple Brush, мисля си, че с нея ще й е по-лесно. И за мен поръчах една да я пробвам.

# 29
  • Мнения: 4 428
Ако е тази двуцветната от Студио серията, общо-взето момичетата не са особено доволни от нея  Rolling Eyes Била много рехава. А и за руж не знам колко е удобна  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт