e.l.f. cosmetics - тема 2

  • 15 477
  • 148
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 936
Ох, ужас, че и две поръчах Sad
Ами карай, ще я пробваме. Поне за начинаещ смятам, че със скосена ще е по-трудно (аз като нанасям руж със скосена четка после блендвам с Face Blender-а на Боби Браун, иначе ми се получава една отрязана черта).

# 31
  • Мнения: 532
За пресован и прахообразен руж е добра, не е подходяща за кремообразни продукти (за каквито аз лично исках да я ползвам). Най-много ми хареса как се нанасят ружове и перлите на Ейвън с нея, прави леко и добре разнесено покритие, а не видимо петно Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 1 936
Точно за руж я искам, за ето такъв http://eyeslipsface.co.uk/en/restofworld/blush/blush/invt/83130/
Значи има надежда   bouquet

# 33
  • Мнения: 33
Ясно, разбрах. Аз обаче й поръчах Stipple Brush, мисля си, че с нея ще й е по-лесно. И за мен поръчах една да я пробвам.

Аз гледах клипче в нета не помня кое точно с тази четка двуцветната и запомних,че се ползва за фнт  а скосените са за руж  

# 34
  • София
  • Мнения: 4 816
И аз чакам Stipple brush Peace На мен ми харесва с такива четки нанасянето на руж, въпрос на предпочитание е. За ФДТ не ми допадат.

Много са бавни от ЕЛФ, поръчах миналата неделя и получих имейл чак вчера, че е изпратена Shocked

# 35
  • Мнения: 616
Стипъл бръш -а на ЕЛФ е много зле. Влакната са прекалено дълги и рехави, и ако се опита да се ползва със характерната техника просто се огъва. За нищо друго не успях да я ползвам, просто не става.

# 36
  • Мнения: 33
Ех тъкмо й точех зъби и я добавих в кошницата ( чакам код за безплатна доставка  Blush ) мисля,че ще се откажа от нея  Crossing Arms

П.П. Забравих да попитам дали имате мнение  от това  http://eyeslipsface.co.uk/en/restofworld/-sale-/large-get-the-lo … k-set/invt/35040/

# 37
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 847
Впечатленията ви от тези сенки?

# 38
  • София
  • Мнения: 995
замалко да ви изпусна
харесвам част от продуктите на елф и като се замисля май само 1 четка не харесвам

# 39
  • Мнения: 2 809
Имат ли хубаво златно ( сянка) ЕЛФ?   bouquet

# 40
  • Мнения: 4 428
Единичките от Студио серията не са никак лоши  Peace Там май имаше някакво златно.

# 41
  • Мнения: 2 809
Единичките от Студио серията не са никак лоши  Peace Там май имаше някакво златно.

Благодаря Веси  Hug

Аз искам печен руж, но как си избирате цвета? Четох, че всичките са хубави.

# 42
  • Мнения: 4 428
Аз гледах суочове в нета  Wink Но няма как да си сигурна на теб как ще ти стоят. Общо взето ружовете стоят много нежно. Със страхотен перлен завършек. Аз имам най-тъмния и пак стои съвсем лек. Видях Pinktastic и Peachy Cheeky. Те спокойно могат да се ползват и за хайлайт  Peace

# 43
  • Мнения: 532
Ето едно хубаво ревю на ружовете: http://www.lifesentropy.com/2012/06/elf-baked-blushes-review-pictures.html

Аз мисля да си поръчам Pinktastic като хайлайтър, с ружове се затрупах вече, а почти не ползвам. Те и хайлайтърите ми взеха да растат главоломно - до онзи ден нямах нито един, сега вече съм с два и обмислям още Blush

# 44
  • Мнения: 2 809
Супер сте  Hug

Аз не обичам много да гледам суочове  Confused - знам, че губя, ама какво да направя. Предпочитам да прочета блог  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт