Фотография за начинаещи - 4

  • 26 522
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 393
Парка на военната академия? Парка Заимов? Това са съвсем егоистични  предложения - да ми е близо, че съм без  транспорт Mr. Green
За мен е удобно, разбирайте се за час и място, аз ще се нагласям. И без това не съм сигурна. Работата ми е такава, че в петък вечер ще знам дали мога да се присъединя към вас и ще докладвам.

Паркът Заимов е добра идея, има ли и някое заведение в близост, където да отидем да полеем фотосесията?  hahaha

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
ЗНачи ще чакаме още снимки зад обектива Mr. Green
Има ли нова тема тази седмица...да не съм пропуснала Crossing Arms

# 47
  • Мнения: 24
ЗНачи ще чакаме още снимки зад обектива Mr. Green
Има ли нова тема тази седмица...да не съм пропуснала Crossing Arms


Има, ето я и новата тема:
2013.01.21 - 2013.01.27 - Спомени / Memories
http://www.flickr.com/groups/week-challenge/discuss/72157632571648759/

Тук са резултатите от старата: http://www.flickr.com/groups/week-challenge/discuss/721576325152 … 72157632534963969

Villysweety, благодаря за новата седмична тема. Също много интересна и предизвикателна!   bouquet
Извини ме, че ти иззех функцията и копирах темата от Flickr тук, но не всички разбраха, че е пусната.  Peace

Последна редакция: пн, 21 яну 2013, 19:01 от Isabell

# 48
  • София
  • Мнения: 294
Здравейте, от близо два месеца съм собственичка на Никон Д7000. Писала съм само в първата тема, кога успяхте да изпишете 3 ??? smile3555.  Много ми харесва, че сте променили замисъла и. Едва ли скоро или по-точно някога бих пуснала снимка при профитата. Сега чета третата тема и съм я преполовила. Реших да ги изчета и тогава да пиша, но ме сърбят ръцете да се включа в седмичните проекти.
Знам,че е късно за 'нисък ключ', но  ще ви покажа  моята снимка:

low key by .:nellyli:., on Flickr

А ето я в черно-бял вариант (не мога да преценя кой ми харесва повече) :

DSC_2956fff by .:nellyli:., on Flickr

Критикувайте смело, много  трудно се обиждам  Mr. Green

Може ли някой да ми обясни как  се слага снимка като коментар във фликър ?

# 49
  • Мнения: 62
Хоупче, радвам се, че писа.   bouquet

Това-онова от мен.
 
DSC_0033у by Ina Marinova, on Flickr


DSC_0049 by Ina Marinova, on Flickr

Ще чакаме с нетърпение софийската среща.  Simple Smile

# 50
  • София
  • Мнения: 1 210

Може ли някой да ми обясни как  се слага снимка като коментар във фликър ?

Под полето за коментар има активен линк Want to format your comment? и като го отвориш ги има опциите. Трябва ти If you'd like to include a Flickr photo or video in your comment, simply copy and paste its URL between square brackets, т.е - слагаш си линка към снимката в квадратни скоби []

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Нели добре дошла Hug

Memories - Week by anton.slavi -hera, on Flickr
По седмичното...малко постно....

# 52
  • Мнения: 161

Villysweety, благодаря за новата седмична тема. Също много интересна и предизвикателна!   bouquet
Извини ме, че ти иззех функцията и копирах темата от Flickr тук, но не всички разбраха, че е пусната.  Peace



А, аз пък много ти благодаря, че си ми иззела функцията и се извинявам, че закъснявам последните седмици, но нещо не мога да се събера  Simple Smile

# 53
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 393
Здравейте, от близо два месеца съм собственичка на Никон Д7000. Писала съм само в първата тема, кога успяхте да изпишете 3 ??? smile3555.  Много ми харесва, че сте променили замисъла и. Едва ли скоро или по-точно някога бих пуснала снимка при профитата. Сега чета третата тема и съм я преполовила. Реших да ги изчета и тогава да пиша, но ме сърбят ръцете да се включа в седмичните проекти.
Знам,че е късно за 'нисък ключ', но  ще ви покажа  моята снимка:

low key by .:nellyli:., on Flickr

А ето я в черно-бял вариант (не мога да преценя кой ми харесва повече) :

DSC_2956fff by .:nellyli:., on Flickr

Критикувайте смело, много  трудно се обиждам  Mr. Green

Може ли някой да ми обясни как  се слага снимка като коментар във фликър ?

Добре дошла  Hug Много силно включване правиш, снимката и в двата варианта е много хубава  Peace

# 54
  • Мнения: 465
Villysweety, едно голямо мерси за желанието ти да ни предизвикваш всяка седмица Simple Smile
Добре дошли на всички, които пристигат да се учат заедно с нас.
Аз няма да съм в Сф за срещата, но заедно с другите ще чакам снимките  Mr. Green
От мен:


# 55
  • Мнения: 72
Ох, чудя се защо два дни никой не пише...  Rolling Eyes Благодаря за новата темичка. Пускам едни скучни китки от преди няколко дни за запис.

IMG_7747 por Katya Ninova, en Flickr

Днес снимах малко, но кога ще намеря време за обработка не зная.  Тази седмица ще гледам да си организирам снимачен ден по-раничко, а не да се налага в неделя в 10 часа да си снимам папуците  Laughing

# 56
  • София
  • Мнения: 294

Може ли някой да ми обясни как  се слага снимка като коментар във фликър ?

Под полето за коментар има активен линк Want to format your comment? и като го отвориш ги има опциите. Трябва ти If you'd like to include a Flickr photo or video in your comment, simply copy and paste its URL between square brackets, т.е - слагаш си линка към снимката в квадратни скоби []
Hug   bouquet
Благодаря за топлото посрещане, радвам се , че ви харесва снимката ми  Wink
Да си призная новата седмична задача много ме мъчи, още нямам идея какво да снимам  Thinking

Отивам да си дочета старта тема , че малко ми остана

# 57
  • софия
  • Мнения: 3 425
Аз сколасах с коледните снимки.  Blush


Untitled by Svetoslava!, on Flickr
 
Относно срещата: Има едно заведение там. Времето го дават снеговално, идеално! Казвайте час удобен за вас и да си стиснем ръцете. Да доведа ли щерките, защото Фиона(моя милост) не виждам как ще се съгласи да ви се цани за модел. Mr. Green Две тийнки са, които умират да позират.
  Новата седмична задача съм я измислила, но ми трябва светлина, ще видим кога ще сколасам. Харесва ми много, благодаря Вили!   bouquet

# 58
  • Мнения: 530
Здравейте!
Извинявам се, че нахлувам в темата ви, но имам нужда от съвет и помощ за обработка на една снимка. Става въпрос за  една дигитална снимка на децата правена във фото, която е хоризонтална.Искам да я сложа на един календар, където има място за вертикална снимка. Възможно ли е да се промени размера/вида на снимката без да се разтеглят  лицата?? Не знам дали стана ясно от лаишкото ми обяснение:)), но ако има желание някой да помогне, мога да обясня  по-добре на лични или направо да изпратя снимката Hug
Благодаря ви предварително!

# 59
  • София
  • Мнения: 1 210
В парка Заимов май най-прилично изглеждащото заведение е Белвю - до кортовете, но не съм го посещавала. Само видях от трамвая днес, че има и къщурка за пушачи ( Embarassed)
За час - нямам претенции - както кажете Hug

Общи условия

Активация на акаунт