А коя книга четат в момента децата ви? - 3

  • 44 174
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 010
Ние имаме проблем с четенето. Предпочитаме да четем, вместо да учим.Четем междучасието в училище, дори понякога в час. Една книга  от 400-500стр прочитаме да 2 дена.

Това в кой клас?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Здравейте в новата тема Simple Smile!
Моят младеж е на следващата книга от "Хрониките на Нарния" .
Аз също понякога имам затруднения да го накарам да си напише домашните в по-нормално време. Все почивки иска - през това време е с книгата в ръцете.

# 17
  • Мнения: 382
Благодаря за темата! Simple Smile

Все още чете втората книга за момчето адвокат Теодор Буун на Джон Гришъм ("The Abduction"). От първата беше малко разочарован, че е с отворен край. Изобщо и от двете очакваше, че ще има повече моменти в съдебната зала (сега това го интересува), а не само от разследването. Все пак му харесват.

# 18
  • Мнения: 68
Андерсенови приказки.

# 19
  • Мнения: 668
"Това се случи на 35 май "- Е. Кестнер

# 20
  • Мнения: 22
Детето ми е на шест години и четем Кокосовият дядо Simple Smile Джани Родари Приключенията на Лукчо и Паячето Шарлот Simple Smile Много обича и приказки и легенди. А за енциклопедии за животни да не говорим, просто страшно харесва да четем информация за животните. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 8 230
В момента четем "Ян Бибиян" в тандем. Той чете 1 страница, аз продължавам още две глави нататък. От два месеца се опитвах да намеря нещо, което да го грабне и да пожелае да чете сам и съответно не успявах. И след като дълго време се дереше вкъщи да пее песента за Ян Бибиян и Фют, реших да вземем книгата. Сега поне спря да пее   Grinning

# 22
  • Мнения: 179
Моят чете Винету. С едно триъгълниче следи редовете, че шрифта е малък.

# 23
  • Мнения: 2 449
 От библиотеката - баткото,на малката чета . Grinning

# 24
  • Мнения: 151
http://egmontbulgaria.com/knigi-3/obrazovatelni-knigi-121/zhesto … a-matematika-159/

Поредицата "Жестоката математика" е много занимателна и се научават сложни неща по лесен и забавен начин.

# 25
# 26
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Снощи с малкия започнахме Пипи дългото чорапче и ако на мама не й се спеше зверски щяхме да продължим до полунощ поне Grinning...

# 27
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Голямото ми момче вчера започна тази и като гледам днес ще си я довърши-от библиотеката е,но ме врънка да му купя поредицата...
Постоянно се разправяме за това,че предпочита да чете пред това да си пише домашните,на повечето ми познати това се струва странно,ама добре,че има и други  Crossing Arms

# 28
  • София
  • Мнения: 1 173
Ние имаме проблем с четенето. Предпочитаме да четем, вместо да учим.Четем междучасието в училище, дори понякога в час. Една книга  от 400-500стр прочитаме да 2 дена.

Това в кой клас?
У нас положението  е същото - винаги с книгата под мишница. Чете се в градския транспорт, пред кабинета на лекаря, навсякъде - от началото на декември до сега са изчетени 11 книги - всичките вампирски. Поредицата Дарба, Кръвни връзки, Академия за вампири. И това в 6 клас.

# 29
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Възползвахме се от почивния ден и ходихме до библиотеката. Първокласничката ми си взе някои списания и две книги, като каза, че и двете ще ги чете едновременно - един ден едната, друг ден другата. Ще я видя как ще се справи.
Ето тези двете са:

и

Общи условия

Активация на акаунт