Страхотна диета за Страхотни Тела - Режими на Проф.д-р Донка Байкова- Тема № 30

  • 94 437
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 140
Освен миш-маш, друго какво може да се яде, което е по-готвено, смисъл не месо и салата /което се старая да ям де/.

# 691
  • Мнения: 10
Относно миш-маша.. не трябва ли да бъдат един вид зеленчуците и плодовете за деня  Thinking

# 692
  • Мнения: 0
Относно миш-маша.. не трябва ли да бъдат един вид зеленчуците и плодовете за деня  Thinking

Трябва, за предполочитане дори или плод или зеленчук от 1 вид за деня ... но както вече казах аз не мога да спазвам режима за момента .  Rolling Eyes

Освен миш-маш, друго какво може да се яде, което е по-готвено, смисъл не месо и салата /което се старая да ям де/.

Ще ти пиша на лични за да не обърквам момичетата с мойте коментари, какви съвети ми даде Байкова на последната среща  Wink
На останалите много - както казвате тук  Hug

# 693
  • Мнения: 779
аз си готвя прясно зеле Simple Smile

smile_k, пиши ми на лично, да ти обесня Simple Smile


п.с. да имаше как да ям само миш-маш !  Heart Eyes

# 694
  • Мнения: 10
Здравейте момичета  Hug
Къде се загубихте всички, никой не пише в темичката ни Rolling Eyes
Днес при мен е много вкусен ден - пиле с домати на фурна   chef

# 695
  • Мнения: 779
Здравейте момичета  Hug
Къде се загубихте всички, никой не пише в темичката ни Rolling Eyes
Днес при мен е много вкусен ден - пиле с домати на фурна   chef

Аз съм си тук, но тъй като вече не спазвам режима, не пиша.
В момента се опитвам да се храня добре, не много калорично, не знам до колко успявам.
Например днес ядох една много странна питка (около 97 калории за всяка). Две изядох намазани с лютеница, нарязана маслинка и 2 лъжици картофена салата. И щедро сложих зелена салата айсберг. Завих ги като палачинки и много добре си хапнах. Трудно е да смятам калориите, но мисля че около 300 калории съм направила. Спах, сега пия кафе без захар и за вечеря ще си правя броколи, запечени със сирине  Heart Eyes Не мисля, че минавам повече от 1400-1500 калории дневно. Би трябвало да е ок, нали?

# 696
  • Мнения: 1 120
Хъни, много добре звучи потекоха ми лигите  Mr. Green
Мисля че доста добре се справяш след режима, важното е да не се прекалява. Иначе и аз не съм много стриктна последно време. Мисля другата седмици няколко разтоварващдни да направя.

Иначе някой беше питал за зеленчуци и плодове дали един вид- според Байкова плод един вид, защото тялото приема калориите от първите 300 гр, а другото директно изхвърля. А за зеленчуците- най- добре един основен вид и другоо овкусители.

Аз лично си спазвам и без реим правилото за единия плод, но иначе зеленчуци смесвам. Peace Simple Smile 

# 697
  • Мнения: 133
Здравейте, аз не пишех, защото се изложих и прецаках диетата. Но от вчера я започнах отново.  Embarassed Трябва да издържим, може би като се постопли и запролети, ще ни е по- лесно.

# 698
  • Мнения: 779
Определено пролет и лято е по-лесно. Пълно е с плодове и зеленчуци.
Аз лично нямам търпение за череши, ягоди и праскови.
А вече почнах със зелените салати.
Иска ми се скоро да направя разтоварващ ден. Мислите ли, че готвено зеле влиза в тази графа?
Един зеленчук е само за целия ден, но е малко по-тежичко. Дали ще се впише?

# 699
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета, аз за сега се справям и съм ня 2 режим,  искам да попитам тези дни от вторият режим където пише млечен продукт: извара 100, сирене 50, кашкавал 30, кисело мляко 200 + зеленчук- от всички тези млечни продукти трябва да избера един + зеленчук ли??????? Ето това не разбирам??????
Много съм доволна от режима от първия свалих 5 кг, на вторият съм на 4 ден. Не зням дали е добре, но мисля че е нормално.  Вие как се справяте?????
Моля да ми кажете зя млечните продукти, че утре ми е този ден. Прегръдки ня всички!

# 700
  • Мнения: 779
Здравейте, момичета, аз за сега се справям и съм ня 2 режим,  искам да попитам тези дни от вторият режим където пише млечен продукт: извара 100, сирене 50, кашкавал 30, кисело мляко 200 + зеленчук- от всички тези млечни продукти трябва да избера един + зеленчук ли??????? Ето това не разбирам??????
Много съм доволна от режима от първия свалих 5 кг, на вторият съм на 4 ден. Не зням дали е добре, но мисля че е нормално.  Вие как се справяте?????
Моля да ми кажете зя млечните продукти, че утре ми е този ден. Прегръдки ня всички!


избираш 1 от тези. Грамажите са различни, защото маслеността е различна. Най-добре е изварата, ако питаш мен, защото е най-много като грамаж от сирената, а кисело мляко си яла до сега почти всеки ден  Grinning Аз лично не исках да го виждам повече...  Mr. Green

# 701
  • Мнения: 0
Здравейте момичета и момчета! Надявам се, че приемате нови членове.
Реших и аз да опитам страхотната диета. Започнах вчера - кисело мляко със прясно изцеден портокалов сок - много е вкусно, надявам се да е и позволено! А за вечеря - нещо средно между таратор и млечна салата. Но аз сложих малко орехи - дали е позволено??? За утрешния млечен ден - смятам да повторя вчерашния. А днес бях на марулка със сварени яйчица - точно като на Великден!
Ще съм благодарна на подкрепата ви, защото не съм сигурна, че ще се спрвя сама!
Успех на всички, която и диета да си изберете!

# 702
  • Мнения: 0
Добро утро и честит празник на всички дами! Пожелавам min изкушения и max воля на всички! smile3525

# 703
  • Мнения: 779
Здравейте момичета и момчета! Надявам се, че приемате нови членове.
Реших и аз да опитам страхотната диета. Започнах вчера - кисело мляко със прясно изцеден портокалов сок - много е вкусно, надявам се да е и позволено! А за вечеря - нещо средно между таратор и млечна салата. Но аз сложих малко орехи - дали е позволено??? За утрешния млечен ден - смятам да повторя вчерашния. А днес бях на марулка със сварени яйчица - точно като на Великден!
Ще съм благодарна на подкрепата ви, защото не съм сигурна, че ще се спрвя сама!
Успех на всички, която и диета да си изберете!

Добре дошла Simple Smile
Препоръчва се плодът, а не сок, заради фибрите на плода, а и е по-засищащо.
Орехите, ако наистина са малко, е ок. Те са главно мазнини. Трябва да се внимава с ядките. В 100 гр има около 600 калории. 10-20 грама, т. Е. Няколко ядки можеш да хапнеш.
Успех.   bouquet

# 704
  • Мнения: 0
Благодаря hunny_bunny! ще внимавам с ядките! Бяха малко повечко! Може би ще трябва да тегля, докато свикна! А за фибрите ... уж го знам... Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт