Страхотна диета за Страхотни Тела - Режими на Проф.д-р Донка Байкова- Тема № 30

  • 94 437
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 779
Благодаря hunny_bunny! ще внимавам с ядките! Бяха малко повечко! Може би ще трябва да тегля, докато свикна! А за фибрите ... уж го знам... Благодаря!

Все пак от 2-3 дребни отклонения нищо няма да стане.
Важно е да вървиш в основния принцип.

# 706
  • Мнения: 88
Здравейте и от мен, аз стартирах от 66кг, за една седмица (с доста прегрешения Simple Smile ) съм 62.5кг, от утре продължавам с първия етап по-усърдно, искам да стигна 60кг и след това да мина на следващите 2 етапа, моля ако някой знае да ми каже, по време на 2рия и 3тия режим, продължава ли свалянето на кг или само задържаме?

# 707
  • Мнения: 1 120
Маги, страхотен начален резултат. И през следващите режими следва отслабване, по- бавно от първия, но пак се отслабва. Първият спира да действа вече след 2-3 седмици затова е добре и да се сменя. Байкова има и други режими може да ги погледнеш на първа страница Wink Успех

# 708
  • Мнения: 88
Благодаря, дано всички имаме само минуси на кантара Simple Smile

# 709
  • Мнения: 300
здравейте девойки,
разсъждавам я тази диета от едно известно време и събрах инат да пробвам от утре. Тежа горе долу 78 кг.  Качих много с първа бременност, това си е преди 5 години кажи речи. Малкият ми е на година и три - с втората не качих един грам, даже май свалих. Пробвах 90 дневна диета - не става. Изкарах три дни - просто не мога, не е за мен.
План максимум е да наближа 60, но и на 65 ще съм много доволна, че да не кажа и на 70. Всеки килограм си е победа. Много ме е яд на мен си, защото ако пазя режим свалям сравнително лесно.
Смятам да комбинирам с масажи и съм си поставила 1 април като срок да тръгна на фитнес, пък да видим колко воля ще събера.
Подкрепата и споделянето е супер важно!
Важни сме си една за друга;)

# 710
  • Мнения: 0
Здравейте: ) радвам се за рвзултатите ви и аз съм много доволна и много ми допядат режимите. Аз съм на 2 -рия и съм до плодовият ден Simple Smile т.е утре съм на него. Искам да ви попитам мога ли да ям различни плодове през различните часове или трябва цял ден да ям един вид плод? ????? Благодаря ви много и успех с режимите! Не се отказвяйте да ги следвате:)

# 711
  • Мнения: 1 120
Желателно е плода да е един. Зеленчуците по могат да се мешат Simple Smile Успех!!

malin4e първите дни да най- трудни. После се свиква Simple Smile

# 712
  • Мнения: 779
Не приемайте това като диета, а като начало на промяна на начина ви на живот.
Това означава дори след диетата да се храните по-чисто и по-добре за самите вас.
Същото е и с фитнеса. Ако мислите да ходите 1-2 месеца и да се откажете - смисъл няма.
Това става начин на живот. Пък било то и 2 пъти в седмицата, плюс някакви упражнения вкъщи за 10-15 минути или тичане в парка. Всяка калорийка се брои. Важи и за двете неща - Приемане и горене.
Успех Simple Smile

# 713
  • Мнения: 0
здравейте! Да дам отчет, надявайки се да стимулирам съмишлениците! Стартирах на 06.03 с 64кг. Понеже съм висока 170, не очаквах скоростни резултати. Но днес сутринта бях -2 кг! А и не се чувствам подута. Много съм доволна. И сега моментите, когато ми се дояжда някое лакомство май намаляха!
Успех и кураж на всички!

# 714
  • Мнения: 300
Отчет от ден едно:
Докато бях на работа никаква грижа. Мога спокойно и това даже да не ям. За цял ден няма дори цяла кофичка мляко (Вие какво мляко ядете обикновено? Аз днес бях на Верея о.1%) Ядох обаче два вида плодове - просто така се получи, нямаше как да изляза да купя друго.
Най-тегаво ми беше на вечеря. Вкъщи просто изкушения отвсякъде. Устисках де! Ама вечер ще си ми е трудно. А събота и неделя не ми се мисли....
Четох какво сте писали за кафето. Аз захар така или иначе не слагам, но малко мляко - 1-2 лъжици задължително. От това няма да се откажа, та каквото ще да става.
За утре съм си купила риба, мисля краставици на салатка да е гарнитурата.
А какво ядете във въглехидратните дни. Малко унасяне и този ден може да обезсмисли другите. Може ли да си направя примерно гъби с ориз или постен грах, само с домати. Боб не обичам.  Споделете! Хрумва ми картофена салата или картофена крем супа.
Поздрави на всички!

# 715
  • Мнения: 779
Отчет от ден едно:
Докато бях на работа никаква грижа. Мога спокойно и това даже да не ям. За цял ден няма дори цяла кофичка мляко (Вие какво мляко ядете обикновено? Аз днес бях на Верея о.1%) Ядох обаче два вида плодове - просто така се получи, нямаше как да изляза да купя друго.
Най-тегаво ми беше на вечеря. Вкъщи просто изкушения отвсякъде. Устисках де! Ама вечер ще си ми е трудно. А събота и неделя не ми се мисли....
Четох какво сте писали за кафето. Аз захар така или иначе не слагам, но малко мляко - 1-2 лъжици задължително. От това няма да се откажа, та каквото ще да става.
За утре съм си купила риба, мисля краставици на салатка да е гарнитурата.
А какво ядете във въглехидратните дни. Малко унасяне и този ден може да обезсмисли другите. Може ли да си направя примерно гъби с ориз или постен грах, само с домати. Боб не обичам.  Споделете! Хрумва ми картофена салата или картофена крем супа.
Поздрави на всички!

аз си пекох картофи с чесън и копър плюс някаква салатка.
Сега, когато ям въглехидрати ям или ориз, или картофи. Много рядко филийка хляб или мюсли.
Гъбите не ги изяснихме къде спадат. Аз ядох веднъж през режима гъби.
Сега си ям, защото макар и тежка храна, са нискокалорични.

# 716
  • Мнения: 3
Здравейте, искам да попитам някой дали е преминавал от дюкан към режима на доктор Байкова  и как му се е отразило това, има ли сваляне или се получава застой. Известно време опитах с Дюкан, но не е моята диета и сега се притеснявам, че ако премина на този режим ще има покачване на теглото, чудя се накъде да продължа, чета за различни режими, надявам се да се справя с килограмите в крайна сметка .......

# 717
  • Мнения: 133
Не мога да разбера- за 11 дни от диетата съм свалила само 2 кг. Спазвам я сравнително стриктно.
Поздравявам всички ви за добрите резултати! Hunny_bunny е напълно права: "Не приемайте това като диета, а като начало на промяна на начина ви на живот". Не е лесно, но е необходимо!

# 718
  • Мнения: 779
Не мога да разбера- за 11 дни от диетата съм свалила само 2 кг. Спазвам я сравнително стриктно.
Поздравявам всички ви за добрите резултати! Hunny_bunny е напълно права: "Не приемайте това като диета, а като начало на промяна на начина ви на живот". Не е лесно, но е необходимо!

Ами много зависи колко килограма си сега.
Също зависи и от движението ти. Различните тела, губят с различна скорост.
Аз губя многооо бавно. Нищо не пускат пустите бедра  Mr. Green
Ама не се отказвам  newsm39 newsm17

# 719
  • Мнения: 88
Момичета, как преодолявате застоите, аз за 2 седмици и нещо от 66кг стигнах 61.5кг, не пазя режима много стриктно, но пък ходя на аеробика 3 пъти седмично, но тези 61.5кг не мърдат вече 5ти ден, аман Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт