SUPERNATURAL: Earth, Hell, Heaven & Purgatory

  • 25 044
  • 707
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 040
Sneak Peek 8x13

# 241
  • Мнения: 22 592
Добро утро   bouquet  много да се обичате

# 242
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Големи сладури са  Hug!

# 243
  • Мнения: 22 592
И мен ме радват много  Heart Eyes

Малко младост   mrstraetz


# 244
  • Мнения: 24 462
Току що изгледах и аз, епизодът ми хареса, щеше да е интересно да бяха оставили дядо Хенри за още малко, но винаги е така, накрая момчетата остават сами.

# 245
  • Мнения: 22 592
Току що изгледах и аз, епизодът ми хареса, щеше да е интересно да бяха оставили дядо Хенри за още малко, но винаги е така, накрая момчетата остават сами.
Да,жалните винаги остават сами ...

# 246
  • Мнения: 6 459
Заплита се интересно eat .

За противоречието: в началото на 4.03, когато Дийн е в закусвалнята, един дядо говори с младия Джон и му казва да поздрави баща си от него. Предполагам, че ако на някоя конвенция тази година бъде зададен въпроса как и защо така, Кевин Паркс ще намери начин да отговори Wink , но за мен си е пропуск, разминаване.



# 247
  • Мнения: 22 592
Наистина интересно се очертава ,ох,това чакане ме убива ...  Tired

Скрит текст:

# 248
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Импалка, тази подробност изобщо не я бях забелязала  Hug

Аз много се надявам да не унищожат кутията. И защо да го правят ? Към момента няма опасност Абадон да я докопа.

Кастиел ми липсва. Много искам да го видя, след като Аманда Тайпинг привърши с промиването на мозъка му. Дано само да не е пак insane  Tired .

Лиси, на снимките, които си постнала, Дженъсн е много готин с бритон. Жалко ,че и сега не си напарви поне веднъж косата по този начин . Би изглеждал по- младежки. Както беше и Сам в началните епизоди и не с толкова дълга коса.  

# 249
  • Мнения: 22 592
И на мен ми липсва Крилатко

# 250
  • Мнения: 24 462
И на мен ми липсва Hug

# 251
# 252
  • Мнения: 6 459
Я да пусна още гифчета Laughing :





Абе, Сами, бе, така ли се събужда Mr. Green ?!

# 253
  • Мнения: 22 592
Хич не му е правилно събуждането на Сам  Naughty

 tooth

# 254
  • Мнения: 6 459
Да се отдадем дължимото и на Сам.







Общи условия

Активация на акаунт