Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как да поправите нокът, когато е отлепен гел?
Как се оформя форма с удължители?
Има ли налични машини за премахване на съществуваща ноктопластика?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как да поправите нокът, когато е отлепен гел?
Когато гелът се отлепи, той може да бъде поправен чрез изпиляване на изпъкналата част и поставяне на нов слой върху нея. При счупване се използват форми за изграждане на счупената област, без да е необходимо преизграждане на целия нокът. Много полезни видеоклипове за ремонт на гел ноктопластика могат да бъдат намерени в YouTube.
-
Как се оформя форма с удължители?
-
Има ли налични машини за премахване на съществуваща ноктопластика?
-
Как да нанесете гел върху ноктите?
-
Как мога да премахна гела, който се е залепил около нокътя си?
Дори не можеш името да му напишеш правилно.....толкова ти е и акъла, явно като от едно време когати си била на 6 години....лепи си нокти с канаконлит....после ще опищиш целия форум...
Запечатвам от пред от страни където е нокътя пораснал и пак се отлепя. И то само където ми е дълъг ест нокът. Имам 2-3 счупени, които съм удължавала изк. за да достигнат дължината на другите - там нямам проблем.