Що е то домашна ноктопластика? тема 4

  • 54 376
  • 737
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 6 407
И аз си взех 9 ватова и от лина гел и за 2,3 мин е ок.

# 421
  • Мнения: 0
 момичета мисля да жзема тази какво 6те кажете      http://www.ebay.co.uk/itm/36W-UV-Nail-Art-Lamp-Gel-Curing-Tube-L … 2e0#ht_6024wt_973

# 422
  • Мнения: 0
Всичко купих от meryB от продавалника. Ще и пиша днес да върна лампата и да ми изпрати друга, която не е лед. И аз останах с впечатление, че ламтата е проблема. Гела е Лина ето този заедно със същата база и топ. http://prodavalnik.com/startov-komplekt-s-36w-uv-lampa-120-180-i21306683
Само лампата е друга, попитах я дали става тя каза да, понеже прочетох, че се печало по-бързо и били с по-дълъг живот. Направо ми се доплака до 1ч стоях и нищо не направих  Cry

аз поръвам честто от нея,но не е нано жената..клопректна е  инвс е евтино,ноо....

# 423
  • Мнения: 68
Здравейте,имам проблем с топ-гел лака.След като го изпека стои като разлято и на места го има,на места не,стои странно и неравно.Някакви идеи защо?

# 424
  • Мнения: 0
момичета тези пили ползвали  сте ги   какви са ви отзивитв http://www.ebay.co.uk/itm/130556920421

# 425
  • Мнения: 68
момичета тези пили ползвали  сте ги   какви са ви отзивитв http://www.ebay.co.uk/itm/130556920421

Тези не съм,а и май са само двустранни или греша.Ползвам тези и съм много доволна  Peace

http://www.ebay.com/itm/251023205644?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&am … p3984.m1497.l2649

# 426
  • Мнения: 109
Момичета, чета ви, но рядко пиша....Моите продукти са почти 99% поръчки от БИК( Buy in coins), Ebay, само две неща съм купила от продавалника. Доста голяма разлика в цените, заради доставките по БГ куриери. В Китайският сайт е безплатна, но понякога чакам до 3 седмици. От миналият май съм изкупила 100 неща с повод или без, но не страдам:)Трупам запаси като полудяла. Ел. пила не ползвам много често, че го нямам усета за нея-може и с обикн.пили. За мен най-важна е базата, че са ми много мазни плочките.

# 427
  • Мнения: 0
за noneto лесно ли се работи с ел пилата це пилите за ноктопластика много барзо се изхабяват и незнам какво да правя

# 428
  • rousse
  • Мнения: 19
за noneto лесно ли се работи с ел пилата це пилите за ноктопластика много барзо се изхабяват и незнам какво да правя
Аз работя с ел пила,много е лесно и много бързо става.спестяваш време,все пак от време на време вкл и обикновена пила.

# 429
  • Мнения: 2 369
здравейте,слагате ли основа на удължители? от опита ми до сега на всички нокти,на които не съм сложила основа се отлепя гела направо цял,но се чудя за усължителите как стои въпроса? мисля на себе си да направя с удължители и държа да е трайно,защото ще ходя на почивка и не ми се мъкнат всичките неща с мен.

защо гелът понякога стои като гумен? и майка ми,и една приятелка се оплакаха,че са отлепили мек гел,а е скъп.

# 430
  • Мнения: 1
Здравейте, може ли някои които е имал гел на IBD да ми каже от къде си го е закупил и за колко ?

# 431
  • Мнения: 0
момичета мисля да взема тази лампа     http://www.ebay.co.uk/itm/36W-UV-Nail-Art-Lamp-Gel-Curing-Tube-L … 2e0#ht_6024wt_973                дали 6те я получа невредима

# 432
  • Мнения: 1 201
Здравейте момичета  Hug HugТоку що приключих с подръжката ,че на село тази седмица си оправях градинките и ноктите ми станаха ужасни ,а и бяха много за подръжка ,че повече  от 1 месец не ги бях правила.
Та по повод склада в Пловдив ,намира се срещу централна гара,.от спирката срещу гарата тръгвате по посока смирненски и веднага след китайския ресторант има една уличка в дясно (на ъгъла има баничарница) ,та тръгвате по тази уличка и на 500 метра от лявата страна има една сграда в която има лаборатория писанец , (не съм сигурна за името на лабораторията писанец или някоя друга)    ,та влизате вътре и на партера от ляво има една стая ,та там е склада ,ама преди това трябва да звъннете по тел дали  е там ,защото постоянно ходи до еконт ,да пуска поръчки и не всеки път е там.Тел и е 0879 07 85 95
Аз преди да отида винаги и звъня Peace

# 433
  • Мнения: 2 323
dianastml, тази жена дали има профил в продавалник, за да видя какво предлага? За жалост не съм от Пловдив.
iv_beauty, аз не ползвам IBD гел, но знам че другите момичета си го поръчват от ebay, цената е около 20лв.

# 434
  • Мнения: 1 201
Ето това и е онлайн магазинаhttp://www.uvlampi.com/ Peace
Трябва да се разтърся и в продавалника ,за да се сетя как беше там Peace
Като кликнете на адрес ,там също е описано къде се намира ,ако не сте ме разбрали Peace

Общи условия

Активация на акаунт