Що е то домашна ноктопластика? тема 4

  • 54 383
  • 737
  •   2
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 169
Здравейте!
Аз се включвам за съвет каква лампа да си купя?
Виждам,че има много скъпи и много евтини.. държа да  е 36 ватова вие какви имате?

И най-евтината 36 ватова лампа върши същата работа като скъпите.Само,че няма регулируем таймер,а изключва на 2 минути и след това пак трябва да я включиш.

Моята е такава,регулирам си минутите и изключва  след колкото време съм указала предварително.Само,че е малко по-скъпа:

http://www.ebay.co.uk/itm/Fraulein3-8-UV-36W-NAIL-ART-LAMP-LIGHT … sh=item56540324ad

# 346
  • София
  • Мнения: 6 408
Изглежда по добре от масовите определено Peace
А 9 ватовите?

# 347
  • Мнения: 1 201
Аз съм с 9 ватова ,сестра ми я прати от Англия за 9 паунда и вече 2 години нямам проблем и лампата не съм сменяла ,след това купих на приятелка от продавалника за 30 лв същата ,като моята и тя няма проблем с нея,печа 4 мин

# 348
  • София
  • Мнения: 6 408
Аз се замислям дали да не си взема 9 ватова защото са по евтини.... мерси все пак  Peace
dianastml ,а воята каква е?

# 349
  • Мнения: 16
Аз се замислям дали да не си взема 9 ватова защото са по евтини.... мерси все пак  Peace
dianastml ,а воята каква е?
И моята е 9 ватова и нямам проблем Simple Smile

# 350
  • София
  • Мнения: 6 408
ясно благодаря ви.Какъв PH регулатор да си взема? Вие какви използвате?

# 351
  • Мнения: 2 323
PH регулатор? Това обезмаслител ли е? newsm78  Аз ползвам този http://prodavalnik.com/obezmaslitel-primer-bonder-bonder-za-mani … lastika-i20838289

# 352
  • Мнения: 198
Аз ползвам медицински спирт и за обезмасляване и за почистване на лепкавото  Peace
След като спирта ми върши много добра работа, защо да давам толкова пари за другите препарати  Hug

# 353
  • София
  • Мнения: 6 408
Ивичка, аз гледах някакви на SNB иначе аз имам обезмаслител но той май не е за същото.... иначе казваш спирт а? чист ли? Simple Smile

# 354
  • Мнения: 198
Да, чист медицински спирт от аптеката за 1 левче.  Peace
Вече 2 месеца ползвам само спирт и нямам проблем  Peace

# 355
  • Мнения: 252
Момичета, този комплект http://prodavalnik.com/komplekt-za-izgrazhdane-s-akril-i20204253 + UV лампа ще ми свърши ли работа като за начало? Гледах пълните стартови пакети, има прекалено много допълнителни неща, които принципно не ползвам.

# 356
  • Мнения: 3 191
Момичета, този комплект http://prodavalnik.com/komplekt-za-izgrazhdane-s-akril-i20204253 + UV лампа ще ми свърши ли работа като за начало? Гледах пълните стартови пакети, има прекалено много допълнителни неща, които принципно не ползвам.

Ако ще работиш с акрил няма нужда от UV лампа. Нещо си се омотала ми се струва....стартов комплект с гел ли търсиш?

# 357
  • София
  • Мнения: 6 408
Да, чист медицински спирт от аптеката за 1 левче.  Peace
Вече 2 месеца ползвам само спирт и нямам проблем  Peace

Днес ще си взема и ще опитам  Peace Мерси много!
Фимо пръчиците,резенчета стават ли да се поставят с лепило или са само за вграждане?
И какви акрилни боички използвате?

# 358
  • Мнения: 1 201
Здравейте Hug Hug
Димяни ,аз ползвам 9 ватовата ,виж в продавалника,малки са и са от  порядъка на 30 лв.И аз ползвам медицински спирт за обезмасляване и почистване на лепкавото Peace,(даже понякога лакочистител),според мен спирта  върши същата работа  ,като обезмаслителя,поне аз не съм имала проблем досега с моите нокти ,само на една приятелка постоянно се отлепваха като и слагах гел ,но сега с основата вече 3 седмица не са мръднали ,а на майка ми 4 та седмица са вече .
Аз ползвам едни обикновени взех си ги за 5 лв ,12 цвята,сега се пробвам да рисувам с тях  Peace
http://prodavalnik.com/akrilni-boi-12-br-3-chetki-za-detayli-i20886769-това са боичките
http://prodavalnik.com/7-v-1-startov-komplekt-s-uv-lampa-9w-uv-g … azhdane-i20738239-а печката е като тази Peace

# 359
  • Мнения: 0
Zdraweite na wsi4ki.Predwaritelno se izwinqwam za  kirilicata,no nqmam fonetika,a na dr-ta nemoga da pisha...
Znachi -problema mi e sledniq
w4era 6 chasa (bukwlno) si prawih noktoplastika...s mnogokratni formi sum i si gi prawq do predposlednata(mnooogo dulgi),no otpred  mi e wdluwnato nadolu...(duljinata,koqto izgrajdam)..kk da go oprawq?da rej li i da igrajdam nanowo?
polzwam osnowa na luk i uv gel na lina-imam rozow imam i prozra4en..
a da i dr wupros.
imam bql gel na lina,no wuobshte ne se wtwurdqwa..slojih i 3 sloq da widq i pak ne stawa.probwah 5 min da peka..nestawa...wuzmojno li e da e s iztekul srok?
p.s az polzwam 9w lampa

Общи условия

Активация на акаунт