ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 384 466
  • 5 744
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 3 789
Клавишните комбинации не работят в новата версия.

На мен това ми се случва когато езикът горе вдясно ми се смени на BG. Сложи го на EN и ще работи  Peace

# 361
  • Мнения: 6 383
Последната на Мозила, не знам коя точно е  newsm78
Сега пък работи. I latinicata raboti.
Неработещите комбинации се случиха, след като браузърът стоя твърде дълго отворен. Когато го затворих за през нощта, се оправи.
Понякога отварям форума на лаптопа на мъжа ми, той е с Хром - не знам коя версия. Понеже той не го спира с дни и един прозорец на браузъра постоянно е отворен, след няколко часа в таба на БГ-мамма не мога да сменя кирилица-латиница и като ми изтече сесията, не мога да се логна нормално, а трябва да копирам ник и парола. Там клавишните комбинации работят, само смяната не езика - не.


Когато това ти се случи, поглеждай дали случайно не си сменила клавиатурата от Кредора.
Тогава, колкото и да сменяш клавиатурите с друга клавишна комбинация, все си седи на кирилица.

# 362
  • Sofia
  • Мнения: 3 048
Мамма, аз вече не знам какво да ви кажа.  Tired За мен вие /сайта, не персонално/ просто толерирате тази платена особа. Писахме в другата тема, оправдания имаше, но нещата пак са си по- старому. Иначе сте много големи на думи как правилата трябва да се спазват и са валидни за всички. Жалко, наистина много жалко!

Прочетете постовете на въпросната потребителка, прочетете после и реакциите на другите пишещи /дори не тези, които са обиждани/:

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=325967;sa=showPosts
Толерираме единствено присъствието на подобна тема тук.

# 363
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Здравейте,когато отварям нов отговор на една определена тема в моб.версия ми зарежда само началото на страницата,презареждам,но пак не става.Винаги трябва да мина на пълната версия,за да си отворя отговора.С другите теми не е така.От моя нет ли е или...

# 364
  • Мнения: 4 586
Какъв е начина да попадна на "Родители по градове"?

# 365
# 366
  • Sofia
  • Мнения: 3 048
Тъмносинята лента горе->Дом и семейство->Родители по градове в БГ
или http://www.bg-mamma.com/?board=49.0

# 367
  • Мнения: 336
Здравейте,

има ли някакъв проблем със зареждането на сайта? Проблемите, които аз срещам са:
- бавно зареждане,
- зареждане на  половината от страницата,
- изключително бавно зареждане на страницата за отговор...
Тествах с други сайтове и не е проблем в интернет връзката

# 368
  • Мнения: 1 959
Определено има проблем със зареждането на сайта.
Страниците се зареждат по 5 минути, много е изнервящо.
Така е от поне няколко часа, а не нещо моментно.

# 369
  • София
  • Мнения: 6 219
Мамма предупреди, че има проблем. Не помня в коя тема беше обаче.

# 370
  • Мнения: 3 985
И аз щях да питам дали проблемът е в мен.

# 371
  • Мнения: 336
Мамма предупреди, че има проблем. Не помня в коя тема беше обаче.
То и в тази тема може да го пише, ама като не мога да я заредя, за да я прочета...  Rolling Eyes

Може би в такива случаи не е лошо да се постави кратко съобщение за всички потребители на заглавната страница...   bouquet

# 372
  • София
  • Мнения: 3 789
При мен зареждат без проблем всички теми  Peace

# 373
  • Мнения: 6 362
Здравейте,когато отварям нов отговор на една определена тема в моб.версия ми зарежда само началото на страницата,презареждам,но пак не става.Винаги трябва да мина на пълната версия,за да си отворя отговора.С другите теми не е така.От моя нет ли е или...

Моля, посочете коя е конкретната тема. Вероятно има някакъв тип съдържание в нея, което пречи на нормалното и зареждане.


За жалост не съм "хванала" момента с бавното зареждане. Ще помоля системния администратор за информация.
Предполагам, че може да се е дължал на същия проблем както тази сутрин.

Сутринта имаше генерален проблем със свързаността, на високо ниво, извън нашите сървъри и нашите компетенции.

# 374
  • Мнения: 1 959
Добро утро.
Все още зарежда много, много бавно от чужбина.

Общи условия

Активация на акаунт