ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 384 570
  • 5 744
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 23 116
Tatti, не съм докладвала на модератор, но в най-скоро време ще ви дам няколко профила.

# 451
  • Мнения: 1
Има ли някаква вероятност да си деактивирам получаването на известия до имейла?

# 452
  • Мнения: 5
Да, в профила на "Известия И-мейл" на "За темите и форумите, за които съм поискал оповестяване, ми съобщавай за:" сложи "Нищо". При мен са махнати и всички тиккчета, оставила съм само "Получавай известия за отговори само за първия непрочетен отговор."

# 453
  • Мнения: 1
Благодаря. Ще пробвам  bouquet

# 454
  • Мнения: 1 709
Копирам си въпроса от друга тема - В раздела Препоръчано отворих подфорума Здравословно хранене за бебета и от любопитство натиснах бутона Присъедини се към групата.
Въпросът ми е как да се отпиша от групата, защото не виждам такава възможност?

И какво всъщност представляват тези групи? Simple Smile



# 455
  • Мнения: 6 362
В момента самите групи нямат функционално значение, т.е. няма нещо, което да следва от това дали някой е член на групата или не. В следващ етап това присъединяване към група ще е опцията всеки да може да определи кои са предпочитаните му форуми/групи и кои форуми желае да следи, на мястото на Бързи връзки на заглавна страница ще вижда Бързи връзки към избраните от него форуми, в раздел Активни теми на заглавна страница ще вижда само теми от избраните от него форуми/групи към които се е присъединил, в Известия или и по мейл (в зависимост от настройките) ще получава информация за нови теми в тези форуми и др., т.е. групите са стъпка към възможността за персонализиране на съдържанието, което всеки регистриран/логнал се ще вижда, в зависимост от заявените интереси и направените настройки. Ще има, разбира се и бутон за напускане на групата.

# 456
  • Мнения: 9 019
Тръгнах да търся темата за Сайтове за колективно пазаруване София. Първо отидох в Потребителски групи и видях че има няколко такива, за Варна, за Пловдив.... Търсих, търсих за София, не намерих
Отидох в На пазар и отстрани ми излязоха актуални теми и излезе тази тема. Не погледнах колко страници са изписани, но видях отговор и директно го натиснах. Не ми изписа, че темата е заключена, а ми изписа грешка. Чак тогавва се досетих, че вероятно темата е стара, заключена и има нова.

# 457
  • Мнения: 36 184
Последната публикация е буквално тази минута:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=759720.0  Wink

# 458
  • Мнения: 32
Здравейте,добавих една нова тема със заглавие Помощ!!!Лека,немазна,непържена храна??? В категория любими рецепти,но е в грешната категория.Искам да помоля да я преместите на правилното място,благодаря ви.

# 459
  • Мнения: 1 709
В момента самите групи нямат функционално значение, т.е. няма нещо, което да следва от това дали някой е член на групата или не.
....
Благодаря за отговора!

# 460
  • Мнения: 8 242
Мобилната версия на сайта е адски бавна Sad Винаги като я ползвам направо ме хващат нервите докато зареди някоя страница. Пробвала съм от различни телефони и интернет - другите сайтове са си ОК, но форумът е ужас Sad

# 461
  • Мнения: 5
Като цяло на мен от 15 минути ми стана адски бавна БГ-Мамата. Едвам влезнах тука да видя дали твоя отговор е свързан с това. Но за мобилната версия не знам. На мен винаги ми е вървяла бързо.

# 462
  • Мнения: 11 906
Като цяло на мен от 15 минути ми стана адски бавна БГ-Мамата......


и при мен е така, даже забива сайта понякога  Rolling Eyes

# 463
  • Мнения: 1 709
Имам молба Simple Smile
Дали може тази картинка да се сложи като корица на тази тема?

# 464
  • Мнения: 8 242
Като цяло на мен от 15 минути ми стана адски бавна БГ-Мамата. Едвам влезнах тука да видя дали твоя отговор е свързан с това. Но за мобилната версия не знам. На мен винаги ми е вървяла бързо.
Да и това също  Confused

Общи условия

Активация на акаунт